101

Re: Hobby-uri

si mie imi plac alea la natura sa prinzi o pasare pe balcon si sa o pui pe copac sa of fotografiezi(la fel a si Augustin Stevens pe animal planet dar el face cu sherpii)

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

102

Re: Hobby-uri

da si serpii si pasarile sunt la fel nu? :ironic: .m-am apucat de foto macro tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

103

Re: Hobby-uri

hobby-urile mele e sa fac rezumate la carti,sa colectionez servetele,timbre,reviste martisoare etc :k::k::k:

iubesc animalele!!!

104

Re: Hobby-uri

rezumate la carti?am si eu de facut vreo 3 si nu am chef.nu vrei sa mi le faci tu smile ?glumeam tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

105

Re: Hobby-uri

ok stiu de gluma mie imi plac cartile de groaza!!!la ce ai de facut rezumate???

iubesc animalele!!!

106

Re: Hobby-uri

pai e o lista extra lunga daca o pun pe forum va speriat :einstein:

yak terrier in viata mea big_smile

107

Re: Hobby-uri

nu cred ca ne speriam numai sa nu o faci de 100 de randuri smile=)=)

iubesc animalele!!!

108

Re: Hobby-uri

nu e chiar asa de lunga da e mult de citit

yak terrier in viata mea big_smile

109

Re: Hobby-uri

ma sperii eu de amndoi!!! smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

110

Re: Hobby-uri

si eyu am referate de facut :furios: :cry:

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

111

Re: Hobby-uri

si eu da nu am chef sa le fac tongue
poze din vacanta mea tongue (hobby=fotografia deci se pune,nu?) :

Adaugat: 22-08-2008 11:37

2.

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

112

Re: Hobby-uri

Hobby-ul meu este echitatia(calaria).Ador caii.Sunt niste animale extraordinare care imbina forta cu splendoarea.

113

Re: Hobby-uri

Hobby-urile mele sunt animalele bineinteles; imi placea sa inmultesc pestii exotici,acum nu mai am timp doar pesti, o am pe Mura catelusa mea careia ii colectionez jucarii ptr catei si pe Flip iepurila.

Adaugat: 09-11-2008 13:35

Bianca wrote:

si eu da nu am chef sa le fac tongue
poze din vacanta mea tongue (hobby=fotografia deci se pune,nu?) :

Frumoasa poza, unde este facuta?

114

Re: Hobby-uri

cred k este in bulgaria... dak gresesc ....asta e..

115

Re: Hobby-uri

da,in bulgaria la balcik sau cum s-o scrie tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

116

Re: Hobby-uri

Hobby-urile mele in mare majoritate sunt legate de animale! Ador sa ma uit pe Animal Planet, sa am grija de animale si imi place zoologia :k:!
Alte hobby-uri: sa ma balacesc in apa-ador sa merg la bazin (merg in fiecare sambata) si imi place si la mare; sa ma plimb; sa citesc carti de aventuri; sa stau pe net; sa fac fotografii; sa stau cu prietenii si sa am grija de florile mele! :k:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

117

Re: Hobby-uri

Hobby-urile mele sunt:
-vioara [ fac de vreo 6 ani :-"]
-cateii :X
-sa fredonez smile)

Wow. You are nuts.

118

Re: Hobby-uri

hobbyul meu este sa colectionez servetele si sa strang cat mai multe informatii despre animale de companie (dosare cu animalutze)

119

Re: Hobby-uri

faaaaain :X foarte tare:X

Wow. You are nuts.

120

Re: Hobby-uri

Super! Am o prietena care colectioneaza ceaiuri, diferite pliculete cu de ceai, Lipton etc. lol! Colectioneaza si servetele big_smile!
Eu colectionez toate cartile de la ziarul Adevarul! Le am pe toate pana acum mai putin prima pe care am pierdut-o! Mai am o colectie cu animale salbatice super tongue! Se numeste ''Minunata lume a animalelor''! big_smile

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

121

Re: Hobby-uri

Cind eram copil am colectionat si eu servetele poze cu actori si cintareti ,reviste cinema ,autografe de la actori insa acum nu mai am timp liber pt ca am multe animale de ingrijit. insa imi doresc f mult cind ma voi muta la curte ,sa am o gradina plina cu flori de toate anotimpurile .

122

Re: Hobby-uri

Ce frumos ar fi! :ironic:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

123

Re: Hobby-uri

Da Iusty ,eu chiar cred ca voi avea o astfel de gradina dar pina atunci trebuie sa ma multumesc cu florile mele din ghivece pe care le am intr-o camera unde animalutele nu intra ...

124

Re: Hobby-uri

hobby-ul meu cel mai mare este animalele:x :heart: :heart: sa am grija de ele sa strang multe informatii despre ele etc.
iar aletele:-? hmm: pc, cartile politiste(le ador), desenul(cred ca am talent :k: ) si mai multe dar nu imi vin acum in minte:D

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

125 (edited by alysuk 13-02-2009 19:55)

Re: Hobby-uri

mie imi plac animalele :heart: imi place sa le ingrijesc...ji kam atat...imi  place sa citesc,sa stau la calculator.:D...cel mai mult imi plac catei,ii ador :heart::D:D:D:D:D

byby