26

Re: Hobby-uri

bianca wrote:

eu m-am gandit dar la  mine mai mult de 6 servetele nu scapau intregi smile

ce frumos era....am avut si eu colectie de servetele si acum o am intr-o cutie pe undeva. Ce imi mai face mie placere...plimbarile ma binedispun , asa si prin oras castile, rucsacelul , gandurile si soarele sunt cei mai buni prieteni ai mei. smile iar cand sunt inafara smogului si a aglomeratiei , cu atat mai bine .

slm

27

Re: Hobby-uri

:k:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

28

Re: Hobby-uri

am un nou hobby (e fapt nu e nou ca de 2 ani il practic): s-a facut cald deci ma dau cu roleleeeeee!!!:D:D:D

29

Re: Hobby-uri

:k: ok!ale mele mi-au rams mici si trebuie sa imi iau altele(pe cele mici i le dau lui fratemiu smile )

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

30

Re: Hobby-uri

imi doresc si eu mult sa invat sa merg p role, poate o voi face in curand! abia astept sa imi cumpar o pereche. din pacate nu am prieteni care sa practice sporul acesta dar.....nu se stie niciodata pe cine conving sa mi se alature tongue

slm

31

Re: Hobby-uri

lavi2910 wrote:

imi doresc si eu mult sa invat sa merg p role, poate o voi face in curand! abia astept sa imi cumpar o pereche. din pacate nu am prieteni care sa practice sporul acesta dar.....nu se stie niciodata pe cine conving sa mi se alature tongue

sa mergi pe role e mult mai frumos decat pe bicicleta sau pe orice altceva! dak vrei te ajut sa itzi gaeshti nishte role bune.. adik itzi zic cum ar trebui sa fie. big_smile

32

Re: Hobby-uri

yoyo nu erai tu aia care avea nevoie de ajutor cu ce role sa-si ia tongue ?
lavi2910,cati ani ai?(chiar daca ca la bicicleta nu are varsta,din curiozitate big_smile )

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

33

Re: Hobby-uri

am 23 de ani acush.....si va spun sincer ca nici p bicicleta nu stiu sa merg, rolele ma tenteaza mult pt musculatura pt miscare . cand va venii timpul sa imi iau ma voi sfatui cu voi...abia astept....va multumesc.:)

slm

34

Re: Hobby-uri

wink

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

35

Re: Hobby-uri

lavi2910 wrote:

am 23 de ani acush.....si va spun sincer ca nici p bicicleta nu stiu sa merg, rolele ma tenteaza mult pt musculatura pt miscare . cand va venii timpul sa imi iau ma voi sfatui cu voi...abia astept....va multumesc.:)

rolele sunt foarte bune pentru picioare shi pentru abdomen. shi plimbatul cu rolele face bine shi la inima. big_smile

36

Re: Hobby-uri

Hobby-urile mele sunt:
1.Sa fac puzzle-uri(dar nu alea pe calculator)
2.Sa ma plimb
3.Sa am grija de animale
4.Sa ma plimb cu rolele
5.Sa patinez(pe gheata)
6.Sa citesc carti(doar cand am timp)

Don't worry, be happy!:)

37

Re: Hobby-uri

si mie imi placea sa ma plimb cu rolele si sa patinez! foarte mult! dar am avut ceva probleme cu un picior si mi-e frica sa ma mai risc sad

38

Re: Hobby-uri

si mie imi place sa patinez si sa ma dau cu rolele da nu e un hobby....

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

39

Re: Hobby-uri

hmmm...hobby-uri...pictura,desenul si tot ce tine de asta (sunt la faculta de pictura tongue),sa calatoresc,sa inot,sa-mi modific haine smile,sa dorm smile smile,sa ascult muzica smile................

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

40

Re: Hobby-uri

shi eu fac pictura pe sticla.:D

41

Re: Hobby-uri

:k: big_smile super...icoane,vitralii sau ce?

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

42

Re: Hobby-uri

eu pictez icoane. nu pictez chiar de mult timp, m-am luat dupa o colega care a renuntzat. pacat ca a renuntzat, era foarte talentata. tu ce pictezi?

43

Re: Hobby-uri

cam de toate smile...am facut si icoane pe sticla si lemn...
acuma fac vitralii,picturi pe panza,de toate...find la facultate iti dai seama ca fac diferite tehnici si cam tot ce tine de pictura big_smile

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

44 (edited by Printzesa 17-03-2008 23:52)

Re: Hobby-uri

ce frumos! bravo fetelor! eu n-am talent la desen deloc, sunt jalnica lol
oare nu exista vreo posibilitate sa vedem si noi aici, pe forum, ceva ce ati pictat voi? vreo poza, ceva?

45

Re: Hobby-uri

si eu as vrea sa vad.ma pricep destul de bine la desen da pe foaie nu pe sticla si cu creion si tus nu cu pensula big_smile

Adaugat: 18-03-2008 12:11

daca e cineva interesat sa vada o sa fac o poza la un desen cu....papagali sa zic sa imi spuneti parerea voastra tongue

Adaugat: 18-03-2008 12:11

uitati:
iepuras:

lebede:

trandafir:

si una dintre cele mai mari capodopere ale mele tongue :


Adaugat: 18-03-2008 12:25

astept comentarii big_smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

46

Re: Hobby-uri

pe bune ca tu le-ai facut? sunt super mishto! :bravo: :bravo:

47

Re: Hobby-uri

Printzesa wrote:

ce frumos! bravo fetelor! eu n-am talent la desen deloc, sunt jalnica lol
oare nu exista vreo posibilitate sa vedem si noi aici, pe forum, ceva ce ati pictat voi? vreo poza, ceva?

nu sunt la mine icoanele, sunt la profa de desen. da cand o sa iau una din ele acasa ii fac poza shi o pun! big_smile

bianca, desenele alea sunt super! imi place mult cum tzi-a ieshit trandafiru.

48

Re: Hobby-uri

da Printzesa  ,eu le-am facut.multumesc yoyo si Printzesa :merci: :merci: :merci: :merci:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

49

Re: Hobby-uri

Ai talent la desen si se vede ca ai foarte multa rabdare sa faci unul.Cand e vorba de desene, eu nu prea am rabdare.:bravo:

Don't worry, be happy!:)

50

Re: Hobby-uri

mersi.poate tu ai alt talent.al meu e sa desenez(cel putin asa cred :wis: )

Adaugat: 20-03-2008 13:16

si mai am un "hobby" ....sunt la un curs de teatru.pana acum am jucat pacala,apolodor,cenusareasa si acum joc amintiri din copilarie big_smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you