176

Re: Hobby-uri

Alex avem ceva in comun big_smile
si eu cant la chitara clasica de doi ani tongue
hobby-uri:sa citesc,sa cant la chitara,sa ma joc cu perusii,sa ies cu prietenii si familia,sa acult muzica etc...
ce fel chitara ai?:wis:

-Ioana-

177

Re: Hobby-uri

Folc tongue

178

Re: Hobby-uri

Hobby-urile mele sunt
-dresajul
-fotografiatul
-sky
-desenatul
-latifa
-muzica
-plimbari in munti
si cam atat cred big_smile

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

179 (edited by carmeryne 28-08-2013 13:15)

Re: Hobby-uri

Scrisul si desenatul sunt practic o parte din viata mea.

180

Re: Hobby-uri

hobby-ul meu este sa construesc chesti

181

Re: Hobby-uri

Ale mere ar fi urmatoarele: sa ascult muzica in orice moment al zilei,sa ma joc cu animalele de companie..(momentan nu mai am nimic),sa navighez si sa aflu lucruri noi, sa joc biliard live&online, sa ies cu prietenii, imi place sa fac poze,imi plac plimbarile pe 2 roti si pe 4 smile) ..pff multe placeri mai are omul

:rusine: Cu cat cunosc mai bine oamenii,cu atat iubesc si respect mai mult animalele! :heart:
:grey: Coro, sufletelul meu :heart:
Coro Album

182

Re: Hobby-uri

Mi-am gasit un nou hobby.Sculptatul...Eu fac tehnologie la scoala asa ca mergem in atelier si facem diverse lucruri din lemn.Ultima data am facut un iepuras pe care l-am pictat  :hihi:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

183 (edited by Latifa 12-01-2013 22:35)

Re: Hobby-uri

hobiurile mele sunt: sa fac ce vreau cand am chef  smile
Glumesc!! adevaratele mele hobiuri sunt sa desenez, sa intru pe calculator sa citesc si sa invat lucruri importante pentru cresterea unui animal pe ,,Latifa.ro``
sa stau pe o banca , afarain parc ,si sa ascult ciripitul pasarilor. cip cip
papa !! acum merg sa desenez!!
big_smile  :k:

184 (edited by fetitsakuokikaprui 15-01-2013 16:59)

Re: Hobby-uri

perusei99 wrote:

hobiurile mele sunt: sa fac ce vreau cand am chef  smile
Glumesc!! adevaratele mele hobiuri sunt sa desenez, sa intru pe calculator sa citesc si sa invat lucruri importante pentru cresterea unui animal pe ,,Latifa.ro``
sa stau pe o banca , afarain parc ,si sa ascult ciripitul pasarilor. cip cip

Ale mele sunt cam aceleasi!

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

185

Re: Hobby-uri

smile Ale mele sunt cam aceleasi! perusei99 :perus:

L A D Y
L A D Y
1D

186

Re: Hobby-uri

Hey!Cam de 3-4 saptamani din lipsa de ocupatie mi-am gasit un nou hobby.Am inceput sa ma uit la diferite tutoriale si usor am reusit sa imi fac diverse coafuri,acum pot sa impletesc in 4,5,6,7... .Am invatat sa imi fac diverse cocuri si cordelute din parul meu,impletituri chinezestiimpletituri cu ata,diferite feluri de a invarti parul si asa mai departe...Imi place la nebunie sa ma joc cu parul.Acestea sunt niste poze cu fata de la care am invatat tot.Face tutoriale in limba engleza si pot sa va spun ca este geniala.Cine vrea sa ii spun cu se numeste canalul ei MP pentru ca nu as vrea sa ii fac reclama ca sa supar administratorul.
Si ieri pentru ca nu am avut ce face m-am vopsit si acum am parul verde  smile .Bine,se duce la prima spalare.

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

187

Re: Hobby-uri

Eu odata mi-am facut parul mov,aveam nevoie la o costumatie.Umm...oare de ce se uitau oamenii de pe drum la mine...?  :wow:  Nu-i voi intelege niciodata smile

188

Re: Hobby-uri

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943303_10151705234051187_2047589219_n.jpg