1

Topic: Hobby-uri

Hobby-urile sunt o modalitate atat de placuta de a ne petrece timpul! Haideti sa ne impartasim pasiunile! Vom gasi oare si alti oameni care sa vibreze in aceeasi frecventa cu noi? Cu siguranta da!
Ce hobby-uri aveti? Au legatura cu animalutzele sau sunt cu totul diferite?

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

2

Re: Hobby-uri

unul dintre hobby-urile mele este sa fac puzzle. nu pe calculator, puzzle clasic, cu piese de carton. mi se pare foarte relaxant desi ma enervez cateodata cand stau cate juma' de ora sa potrivesc o singura piesa... smile) mai nasol e ca, dupa ce le fac trebuie sa le stric si nu prea-mi vine...

3

Re: Hobby-uri

hobby-urile mele sunt:*sa fac puzzele(nu pe calculator)
                                 *sa fac rezumate la unele carti
                                 *sa colectionez abtibilduri
Dar o adevarata obsesie a mea este sa am grija de animale....pana acum am avut cu catel ,o pisica pe care o mai am si acum la bunici si pe Paco.

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

4

Re: Hobby-uri

pai mie imi place sa colectzionez bilutze de rezerva, sa fac puzzleuri online (de aici mi-a venit ideea, doar ca mie online imi place sa le fac) si am o obsesie cu suricatele.:P

Adaugat: 08-10-2007 14:37

yoyo_suricata wrote:

pai mie imi place sa colectzionez bilutze de rezerva, sa fac puzzleuri online (de aici mi-a venit ideea, doar ca mie online imi place sa le fac online) si am o obsesie cu suricatele.:P

am uitat sa pun un cuvant. roll

Adaugat: 08-10-2007 14:39

yoyo_suricata wrote:
yoyo_suricata wrote:

pai mie imi place sa colectzionez bilutze de rezerva, sa fac puzzleuri online (de aici mi-a venit ideea, doar ca mie online imi place sa le fac online) si am o obsesie cu suricatele.:P

am uitat sa pun un cuvant. roll

iarc am greshit, nu mi-am dat seama ca am reptat "online"..scuze.

5

Re: Hobby-uri

yoyo_suricata wrote:
yoyo_suricata wrote:
yoyo_suricata wrote:

pai mie imi place sa colectzionez bilutze de rezerva, sa fac puzzleuri online (de aici mi-a venit ideea, doar ca mie online imi place sa le fac online) si am o obsesie cu suricatele.:P

am uitat sa pun un cuvant. roll

iarc am greshit, nu mi-am dat seama ca am reptat "online"..scuze.

te referi la bilutzele din rezervoarele de cerneala pentru stilouri?

6 (edited by yoyo_suricata 08-10-2007 16:31)

Re: Hobby-uri

da...chestiile alea care nu lasa cerneala sa curga.

7

Re: Hobby-uri

Animalele (in special pisicile - am un motan birmanez) si calatoriile.

8

Re: Hobby-uri

animalele
calculatorul
si coafura-manichiura tongue

9

Re: Hobby-uri

sasha_alexa wrote:

animalele
calculatorul
si coafura-manichiura tongue

manichiura? sa nu-mi spui ca stii sa faci picturi de-alea super meseriashe pe unghii! imi plac foarte mult! am vazut niste desene si combinatii de culori super mishto!

10

Re: Hobby-uri

aproximativ stiu sa fac si imi place...eu cand imi fac unghiile trebuie sa apara si o floricica pe acolo sau orice tongue

11

Re: Hobby-uri

yoyo_suricata wrote:

da...chestiile alea care nu lasa cerneala sa curga.

foarte tare! io m-am lasat de sportu asta de cand n-am mai folosit stilouri sad Mai folosesc instrumente de genu asta (stilou, pix, creion) cand mai tre sa mai semnez pe ici pe colo :wis:

12

Re: Hobby-uri

sasha_alexa wrote:

aproximativ stiu sa fac si imi place...eu cand imi fac unghiile trebuie sa apara si o floricica pe acolo sau orice tongue

wow! super mishto! cred ca n-as reusi in veci sa pictez o unghie! n-am nici rabdare, cred ca mi-ar tremura si mana... lol
si in plus talentul meu la desen e sublim dar lipseste cu desavarsire :rusine:

13

Re: Hobby-uri

pisulica wrote:
yoyo_suricata wrote:

da...chestiile alea care nu lasa cerneala sa curga.

foarte tare! io m-am lasat de sportu asta de cand n-am mai folosit stilouri sad Mai folosesc instrumente de genu asta (stilou, pix, creion) cand mai tre sa mai semnez pe ici pe colo :wis:

eu folosesc roller. nu imi place cum scrie pixu si nici nu pot sa shterg cu picu daca folosesc pix.

14 (edited by pisulica 10-10-2007 13:12)

Re: Hobby-uri

Tot mai greu cu stersul in ziua de azi. Eu folosesc backspace si tastaturile noi au tasta asta normala, adica mica. :cry:

15

Re: Hobby-uri

da..pacat!!!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

16

Re: Hobby-uri

eu colectionez servetele :bravo:

In universul minunat al gandurilor...

17

Re: Hobby-uri

Si Eu Colectionez Servetele,dar Si Insigne;)

18

Re: Hobby-uri

mai putin de jumatate din colectia mea tongue

In universul minunat al gandurilor...

19

Re: Hobby-uri

super!cred ca si eu o sa ma apuc de colectionat servetele

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

20

Re: Hobby-uri

Roxyyy, am redimensionat imaginea pe care ai postat-o pentru a nu deteriora aspectul forumului. Daca veti da click pe imagine veti vedea ca se va deschide intr-o fereastra noua, la dimensiunea initiala.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

21

Re: Hobby-uri

sunt frumoase,dar amele sunt la tara:|

22

Re: Hobby-uri

Roxyyy wrote:

mai putin de jumatate din colectia mea tongue
http://www.4animale.ro/forum/uploads/th … 000807.jpg

recunosc, nu m-am gandit niciodata sa colectionez servetzele, dar ale tale sunt chiar foarte dragutze! :bravo:

23

Re: Hobby-uri

eu m-am gandit dar la  mine mai mult de 6 servetele nu scapau intregi smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

24

Re: Hobby-uri

pai le-am strans prin 2003, cand eram mai micutza si aveam timp. cred ca nu am mai adaugat ceva nou de vreun an sad

In universul minunat al gandurilor...

25

Re: Hobby-uri

adica de acum o luna ,nu?

Adaugat: 01-02-2008 13:25

smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you