76

Re: Hobby-uri

pe bune?
sau razi de poza mea?

77

Re: Hobby-uri

pai nu stiu......tu ce crezi tongue

Adaugat: 09-06-2008 20:55

????? :ironic:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

78

Re: Hobby-uri

colectionez cartele:Dam pana acuma o cutie:))...sunt de tot felul ...cred ca de 4 ani le am:))

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

79

Re: Hobby-uri

ce fel de cartele?de metrou? tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

80

Re: Hobby-uri

cartele telefonice:Pdin acelea pt telefoane comune...cum se gasesc in oras:D

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

81

Re: Hobby-uri

da,dealea .acum am inteles smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

82

Re: Hobby-uri

eu colectionez bile de rezerve de cerneala de stilou pe care le bag in alta rezerva la care-i spun mama marucica smile

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

83

Re: Hobby-uri

mama marucica?ce tare.de unde ai mai scos si numele asta? tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

84 (edited by danyto 15-06-2008 08:43)

Re: Hobby-uri

smile=)=)pai m-am gandit de la mama pentru ca le tine pe toate bilutzele si mama marucica nush cum am dat de numele asta.....

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

85

Re: Hobby-uri

si eu cand am dat nume la porumbei nu stiu de unde scoteam numele alea smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

86 (edited by danyto 15-06-2008 11:29)

Re: Hobby-uri

aveai porumbei????? de care? eua aveam voiajori am avut si deaia pescarus germani rolleri jucatori...si pava si am avut o rasa turceasca urias de smyirna da nu mi-a trait mult cred ca avea ceva boala pentru ca avea la cioc bubutze pe care le dadeam cu apa oxigentata si albastru de metil

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

87

Re: Hobby-uri

aaaaa......am zis ca aveam porumbei?am zis ca am dat nume la porumbeii din parc smile :King,Missy,Sissy,Alfred,Miranda,Zido,Maya,Bubu,Simera,Jenny etc.
da pentru o chinchilla un nume mi se pare mai greu de ales.ceva mai special decat Yoyo stie cineva? neutral

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

88

Re: Hobby-uri

Bianca wrote:

aaaaa......am zis ca aveam porumbei?am zis ca am dat nume la porumbeii din parc smile :King,Missy,Sissy,Alfred,Miranda,Zido,Maya,Bubu,Simera,Jenny etc.
da pentru o chinchilla un nume mi se pare mai greu de ales.ceva mai special decat Yoyo stie cineva? neutral

pai uite, mie mi-ar placea Cici pentru o chinchilla

89

Re: Hobby-uri

Cici..ar fi o varianta.mersi Printzesa  smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

90

Re: Hobby-uri

mie imi place yoyo se potriveste la ambele sexe:P:Psi e si usor de retinut poate il va memora:D

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

91

Re: Hobby-uri

da si incepe chinchilla sa zice:Y..o..y..o smile .si deaia am ales yoyo ca asa cum ai zis merge la ambele feluri smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

92

Re: Hobby-uri

:d

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

93

Re: Hobby-uri

smile

Adaugat: 17-06-2008 10:20

Printzesa, Bianca, Camelya,

Si aici acelasi lucru va spun: mentineti discutiile la subiect! Va multumesc!

Adaugat: 17-06-2008 23:29

dar si datul de nume poate fi un hobby.de exemplu cineva ar fi pasionat ca fiecarui animal sa-i dea cate un nume  (jumate din asta e si la mine :rusine: )
daca nu e asa imi cer din no scuze .

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

94

Re: Hobby-uri

Hobby??? FOTOGRAFIA!!!!!!!!!!!!!! Ador peisajele, ador plantele, florile, tot ce inseamna NATURA...si imi place sa le vad, in fotografii bine realizate...hmmmmm(mai putin de mine, pt ca eu sunt incepatoare), insa sotul meu are ceva ani buni in spate la facut fotografii...profesioniste!

there is no love, like parrot love!

95

Re: Hobby-uri

super!e frumoasa arta fotografica!  wink

Adaugat: 19-06-2008 23:14

smile si eu fac la faculta tongue

Animalutele mele ....... Liza (kakariki)...Oz (perus) ...King (iepurila).......

96

Re: Hobby-uri

si mie imi place sa fac fotografii da nu prea am voie sa iau aparatul de fotografiat.toate pozele cu Paco eu i le-am facut smile .

Adaugat: 20-06-2008 09:41

de pastele trecut:
http://i294.photobucket.com/albums/mm120/Bianca_rikki/paste057.jpg

http://i294.photobucket.com/albums/mm120/Bianca_rikki/paste048.jpg

http://i294.photobucket.com/albums/mm120/Bianca_rikki/paste046.jpg

http://i294.photobucket.com/albums/mm120/Bianca_rikki/paste033.jpg

scuzati daca sunt prea mari :rusine:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

97

Re: Hobby-uri

Bianca, frumushele poze! Dk iti place fotografia, persista! Si treci pe peisaje macro...sunt cele mai frumoase, dar si cele mai greu de prins...ma refer la cele cu adevarat inedite! Succes

there is no love, like parrot love!

98

Re: Hobby-uri

mersi.si o sa faca si asa ceva cand o sa prind ocazia si o sa am aparatull foto la mine smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

99

Re: Hobby-uri

buna hobiul meu este sa am grija de animale ca si pasarile exotice si alea

yak terrier in viata mea big_smile

100

Re: Hobby-uri

ca si al nostru tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you