76

Re: Intrebari

multumesc, latifa! acum am vazut si eu. smile

Adaugat: 09-07-2010 09:34

nu e neaparat reclamatie, dar nu inteleg ceva: cum de untilizatorul hina , care a scris doar un mesaj in forum e utilizator de aur? :wow:

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

77

Re: Intrebari

daca tot veni vorba de asta, cum poti deveni un utilizator de aur, si mai exact, ce inseamna asta ?  smile  sper ca cineva sa ma lumineze  :rusine:

-Lory-   :heart: *Nu exista psihiatru mai bun pe lume decat un catelus care te linge pe fata.*
:floare: *Cainele este singura fiinta dupa pamant care te va iubi mai mult decat te iubesti tu insuti.*

78

Re: Intrebari

Lory, trebuie sa postezi cele mai multe mesaje in forum, intr-o saptamana!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

79

Re: Intrebari

asta da scop de atins  :wow:

:floare: Georgiana :floare:

80

Re: Intrebari

Utilizator de aur, argint sau bronz nu devii numai daca ai activitate pe forum! Daca va uitati pe indexul site-ului o sa vedeti despre ce e vorba: postari in forum, voturi acordate la pozele din animalbume, comentarii la pozele din animalbume etc.

raluky4 m-ai mai intrebat o data unde sunt statisticile, tot nu te-ai lamurit?! :wow:

raluky4 wrote:

Unde pot vedea statisticile (utilizator de aur, de argint, de bronz)?

latifa wrote:

Pe indexul site-ului si aici: http://www.4animale.ro/statistici

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

81

Re: Intrebari

mersi ca m'ai informat ralu  :hug:

multumesc de informatii  smile

-Lory-   :heart: *Nu exista psihiatru mai bun pe lume decat un catelus care te linge pe fata.*
:floare: *Cainele este singura fiinta dupa pamant care te va iubi mai mult decat te iubesti tu insuti.*

82

Re: Intrebari

nu , latifa,am vazut statisticile dar nu stiam ca  se pune utilizator de aur si daca pui in site cele mai multe comentarii. big_smile

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

83

Re: Intrebari

Am primit un pliant cu un maraton al sterilizarilor GRATIS in Cluj-Napoca.
In care sectiune as putea sa scriu despre asta?
Din pacate in Cluj-Napoca sunt multi caini comunitari si multi oameni care nu isi permit sa isi sterilizeze cainii, si cred ca ar putea ajuta multi oameni daca as prezenta ce scrie in pliant.
Mersi!

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

84

Re: Intrebari

La http://www.4animale.ro/forum/topic415-p … tapan.html sau daca nu creat un subiect nou in http://www.4animale.ro/forum/forum32-pr … lelor.html de asemenea merge pus si un anunt http://www.4animale.ro/users_ads.php deocamdata nu avem sectiune corespunzatoare  big_smile

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

85

Re: Intrebari

Multumesc frumos, Lupu!
Am scris la protectia animalelor pana la urma smile

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

86

Re: Intrebari

Cu placere! Ok. :k:

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

87

Re: Intrebari

Buna Latifa... :rusine:  sunt curioasa ce ar vrea sa semnifice "Utilizatorul de aur" :rusine:  pentru ca sunt nou venita si il am  :hihi:

Adaugat: 06-08-2010 15:38

sandutza wrote:

Buna Latifa... :rusine:  sunt curioasa ce ar vrea sa semnifice "Utilizatorul de aur" :rusine:  pentru ca sunt nou venita si il am  :hihi:

Rectific  :ok: Amic nu nou venit tongue yuuuuuuppppppyy am devenit amic  ce bine sincer ma bucur :sanatate:  :ok:

:perusi: Sfaturile bune sunt cel mai probabil ignorate, dar asta nu este un motiv ca , sa nu le oferi. smile  ~~SANDA~~ 1 perus Bella si al 2-lea(coco care s-a dus la ingerasi) sad(

88

Re: Intrebari

Marcarile unui utilizator ca: Utilizator de aur, Utilizator de argint si Utilizator de bronz sunt acordate saptamanal in baza actiunilor acelor utilizatori.

Actiunile contorizate si calculate saptamanal sunt:
- Utilizatorul care a scris cele mai multe mesaje in forum
- Utilizatorul care a acordat cele mai multe voturi
- Utilizatorul care a scris cele mai multe comentarii
- Animalbumul cel mai votat
- Animalbumul cel mai comentat
- Animalbumul cu cele mai multe imagini

Atentie! Sunt luate in calcul strict numarul de mesaje, imagini, voturi, etc. facute de utilizator in acea saptamana.

Practic cand vedem "Utilizator de ....." stim ca acel utilizator a fost foarte activ in una sau mai multe din actiunile enumerate mai sus in timpul saptamanii precedente nu cea in curs. Se tine cont doar de cel mai inalt rang atins. De exemplu daca un utilizator este marcat ca find de aur la numarul de imagini adaugate la un Animalbum al sau si este utilizator de bronz la numarul de voturi acordate; rangul acestui utilizator va fi de aur, nu de bronz sau si de aur si de bronz.

Puteti vedea statisticile detaliate aici: http://www.4animale.ro/statistici/ unde numerotarea inseamna:
1 -> Utilizator de aur
2 -> Utilizator de argint
3 -> Utilizator de bronz.

O sa mai lucram la dezvoltarea acestor statistici si si la explicarea lor mai amanuntita.

:bang:

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

89

Re: Intrebari

iti multumesc Lupu ca m-ai lamurit

:perusi: Sfaturile bune sunt cel mai probabil ignorate, dar asta nu este un motiv ca , sa nu le oferi. smile  ~~SANDA~~ 1 perus Bella si al 2-lea(coco care s-a dus la ingerasi) sad(

90

Re: Intrebari

Cate mesaje putem scrie unul dupa altul? Va uitati doua secunde aici?
http://www.4animale.ro/forum/topic62-de … us-p2.html

Gabriela

91

Re: Intrebari

gabriela094 wrote:

Cate mesaje putem scrie unul dupa altul? Va uitati doua secunde aici?
http://www.4animale.ro/forum/topic62-de … us-p2.html

Exemplul dat de tine este foarte vechi, de la inceputurile forumului, cand nu exista posibilitatea de a se edita mesajele si nici forumul nu era foarte populat... asa ca nu este deloc relevant.
Se recomanda evitarea completa a scrierii mesajelor consecutive, mai ales cand exista si posibilitatea editarii.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

92

Re: Intrebari

Latifa, cam cate poze putem pune maxim intr-un comentariu? Mi-e ca daca pun prea multe imi da eroare la trimiterea mesajului si trebuie sa le incarc din nou.

93

Re: Intrebari

birdslover wrote:

Latifa, cam cate poze putem pune maxim intr-un comentariu? Mi-e ca daca pun prea multe imi da eroare la trimiterea mesajului si trebuie sa le incarc din nou.

Sa nu punem mai mult de 12 ca sa nu se incarce pagina prea mult. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

94

Re: Intrebari

Si eu am numarat repede pozele mele de la nimfe sa vad cate sunt   smile   smile

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

95 (edited by birdslover 13-09-2010 00:05)

Re: Intrebari

Multumim! big_smile Mie mi-a fost frica cu mai mult de 8. Acum o sa tin minte.

Adaugat: 07-09-2010 23:36

Cum imi pot pune poza la semnatura?  hmm

L.e.: gata am gasit. Scuze  :rusine:

96

Re: Intrebari

Cam cat timp pot sa nu intru pe site fara a mi se anula contul??am ceva probleme cu internetul si nu prea pot sa intru

Animalele impart cu noi privilegiul de a avea un suflet!!

97

Re: Intrebari

zuxi02 wrote:

Cam cat timp pot sa nu intru pe site fara a mi se anula contul??am ceva probleme cu internetul si nu prea pot sa intru

Nu-ti face probleme, nu se anuleaza asa repede! smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

98

Re: Intrebari

Cum pot sa schimb poza de la semnatura?

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

99

Re: Intrebari

La avatar cand am incercat sa pun o poza mai mica cu totul diferita de cea actuala nu mia facut decat sa imi faca poza aceeasi doar mai mica .. nu mia schimbato deloc a ramas aceeasi neutral help

Adaugat: 17-11-2010 19:30

4dollar wrote:

La avatar cand am incercat sa pun o poza mai mica cu totul diferita de cea actuala nu mia facut decat sa imi faca poza aceeasi doar mai mica .. nu mia schimbato deloc a ramas aceeasi neutral help

Dupa ce incarci poza apasa ctrl+f5 si ai sa vezi ca e bine.

Adaugat: 17-11-2010 21:32

Multumesc latifa  :k:

Gestul Conteaza !

100

Re: Intrebari

Latifa,vreau sa te intreb ce insemna reputatia?ca esti foarte important pe site?sau ca ai multa vechime,mesaje etc?multumesc mult smile

Ionut,dar prietenii imi spun Tomitza smile