51

Re: Intrebari

Lupu, eu de ce sunt utilizator de bronz de 2 saptamani si pattyto nu e nimic?  Ca vad ca a avut mult mai multa activitate decat mine. Ciudat   hmm

52

Re: Intrebari

Simona eu sunt membru de abia de 2 saptamani, tu esti de app un an  :hihi:

53

Re: Intrebari

Aaa big_smile atunci punem altfel problema  smile : de ce AlinaVanesa e utilizator de aur ca vad ca nu apare la statistici...?

54

Re: Intrebari

probabil are cele mai multe poze intr-un album.

55

Re: Intrebari

Ne scuzati!  :merci:  Am uitat sa alocam coronitele dupa calcularea statisticilor.  :bang:  Coronitele erau corespunzatoare saptamanii 31 - 06.06.2010 puteti consulta statistica dupa care se face alocarea coronitelor aici: http://www.4animale.ro/statistici/. Nu este luata in calcul vechimea utilizatorului ci doar activitatea sa.

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

56

Re: Intrebari

big_smile Se mai intampla

57 (edited by gabriela094 25-06-2010 16:05)

Re: Intrebari

De ce nu-mi pot pune la avatar poza? Este ceva in neregula cu ea? hmm
Scuze, poza este mai mica. Are dimensiunile bune, dar nu stiu de ce nu o pot pune ca avatar. Am incercat alte imagini si pot...

Gabriela

58

Re: Intrebari

da un f5 dupa ce o adaugi  hmm

- Bianca

59

Re: Intrebari

Multumesc Bianca, ai dreptate. Multumesc mult.

Gabriela

60

Re: Intrebari

cu multa placere :pup:   :floare:

Adaugat: 25-06-2010 17:51

as avea o intrebare big_smile are ceva daca pun gif-uri ? sau pun prea multe? daca e numai pun big_smile am vrut sa intreb daca am voie big_smile http://i727.photobucket.com/albums/ww274/biancadumi_2009/cute-japan-cat.gif

Adaugat: 29-06-2010 17:48

biancadumi wrote:

as avea o intrebare big_smile are ceva daca pun gif-uri ? sau pun prea multe? daca e numai pun big_smile am vrut sa intreb daca am voie big_smile http://i727.photobucket.com/albums/ww274/biancadumi_2009/cute-japan-cat.gif

Poti sa pui! smile

Adaugat: 29-06-2010 17:54

multumesc  :merci:  :hug:

- Bianca

61

Re: Intrebari

Nu l-au scos.  tongue  http://www.4animale.ro/forum/topic52-off-topic.html

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

62 (edited by pattyto 03-07-2010 11:49)

Re: Intrebari

e dragut noul forum dar parca e prea mult alb  neutral
o sa ma obisnuiesc eu   :hihi:

ooops nush de ce oi fi postat la intrebari big_smile imi cer scuze ... deci clar inca nu m-am obisnuit  smile

63

Re: Intrebari

pattyto wrote:

ooops nush de ce oi fi postat la intrebari big_smile imi cer scuze ... deci clar inca nu m-am obisnuit  smile

Nu-i nimic! smile Totusi, o sa va obisnuiti repede cu noul aspect, nu s-a schimbat absolut nimic din structura forumului!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

64

Re: Intrebari

pattyto wrote:

e dragut noul forum dar parca e prea mult alb  neutral
o sa ma obisnuiesc eu   :hihi:

Daca nu va obisnuiti si tot vi se pare prea mult alb, putem sa punem un crem deschis in loc.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

65

Re: Intrebari

Mie imi place foarte mult!

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

66

Re: Intrebari

Eu zic că e mai bine aşa big_smile. Deobicei toate forumurile sunt colorate .. tongue mai trebuie şi să fie simple,dar super ok

„Intunericul nu este intotdeauna echivalent cu raul,la fel cum lumina nu aduce intotdeauna binele ”

67

Re: Intrebari

inainte cand apasam sub avatar la utilizator imi aparea rubrica cu "animalele mele" acum cum intru acolo? la mine am gasit dar la restul?  hmm  poate sunt eu mai  :bang:  dar nu am gasit big_smile

Adaugat: 03-07-2010 21:44

pattyto wrote:

inainte cand apasam sub avatar la utilizator imi aparea rubrica cu "animalele mele" acum cum intru acolo? la mine am gasit dar la restul?  hmm  poate sunt eu mai  :bang:  dar nu am gasit big_smile

Deocamdata nu se poate. smile Zilele urmatoare vom restabili si functionalitatea asta. smile

Adaugat: 03-07-2010 23:39

multumesc pentru raspuns   :merci:   big_smile
cateva zile nu e nici o problema, dar voiam sa stiu ca sa nu mai caut degeaba  smile

68

Re: Intrebari

Am si eu o mica nelamurire unii dintre noi au cate o nota la reputatie si cate o manuta cu un deget ridicat ce inseamna si cum se ofera aceste note?

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

69

Re: Intrebari

acolo unde este degetul ridicat,poti tu sa votezi un utilizator,adica...raspunsul lui din cate am inteles eu si asa ii creste reputatia.

"Inteligenta fara ambitie, este ca pasarea fara aripi." (Salvador Dali)
--Bianca--

70 (edited by raluky4 08-07-2010 17:51)

Re: Intrebari

da. daca ii votezi postul ii creste reputatia!
Unde pot vedea statisticile (utilizator de aur, de argint, de bronz)?

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

71

Re: Intrebari

biadim20 wrote:

acolo unde este degetul ridicat,poti tu sa votezi un utilizator,adica...raspunsul lui din cate am inteles eu si asa ii creste reputatia.

Apesi butonul in conditiile in care raspunsul e ok, raspunsul contine informatii utile tuturor... . Nu apesi butonul din ``nepotism``.. ca esti tu prieten sau iti place respectivul utilizator.

Simo

72

Re: Intrebari

manuta cu degetul in jos nu e? as avea eu pentru cineva smile  :sol:

73

Re: Intrebari

necunoscuta wrote:
biadim20 wrote:

acolo unde este degetul ridicat,poti tu sa votezi un utilizator,adica...raspunsul lui din cate am inteles eu si asa ii creste reputatia.

Apesi butonul in conditiile in care raspunsul e ok, raspunsul contine informatii utile tuturor... . Nu apesi butonul din ``nepotism``.. ca esti tu prieten sau iti place respectivul utilizator.

desigur,nici nu cred ca e vorba de nepotism pe forum!

"Inteligenta fara ambitie, este ca pasarea fara aripi." (Salvador Dali)
--Bianca--

74

Re: Intrebari

raluky4 wrote:

Unde pot vedea statisticile (utilizator de aur, de argint, de bronz)?

Pe indexul site-ului si aici: http://www.4animale.ro/statistici

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

75

Re: Intrebari

pattyto wrote:

manuta cu degetul in jos nu e? as avea eu pentru cineva smile  :sol:

Manuta cu degetul in jos nu este smile. Tocmai ca sa evitam voturile date cu rautate smile.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!