126 (edited by iunia_iunia 06-08-2011 15:09)

Re: Intrebari

vreau sa-mi schimb imaginea de la semnatura si nu reusesc,sterg imaginea actuala apoi incarc una noua si imi apare tot poza veche sad

Am reusit pana la urma :bang:

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

127 (edited by george89 16-11-2011 00:47)

Re: Intrebari

Problema cu mesajele.
Cum pot sa sterg mesajele pe care le-am trimis si nu au fost citite, deoarece nu le pot selecta ca sa le sterg ca si pe celelalte?

Adaugat: 15-11-2011 17:31

george89 wrote:

Problema cu mesajele.
Cum pot sa sterg mesajele pe care le-am trimis si nu au fost citite, deoarece nu le pot selecta ca sa le sterg ca si pe celelalte?

Dai click pe mesajul din outbox, apoi pe "editeaza mesaj" si pe "sterge ciorna".

Adaugat: 15-11-2011 23:05

Multumesc mult Latifa   :elefant:

Îngrijeste animalele ca pe tine însuti! ---George---
Piticii mei:   2 Pauni  , 3 :pisica: , un :caine:

128

Re: Intrebari

pot sa pun o poza la avatar care e luata de pe net ? de exemplu asta :

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

129

Re: Intrebari

zucchina wrote:

pot sa pun o poza la avatar care e luata de pe net ? de exemplu asta :

o salvezi in PC ( click dreapta save as) si o incarci de acolo la avatar smile

130

Re: Intrebari

o am deja salvata big_smile ms de raspuns

Adaugat: 29-11-2011 22:12

zucchina wrote:

pot sa pun o poza la avatar care e luata de pe net ? de exemplu asta :

Sigur ca da. smile

Adaugat: 30-11-2011 00:43

Multumesc de raspuns dar inca nu l-am pus ca nu stiu sa tai imaginea ca e prea mare  smile

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

131

Re: Intrebari

http://www.4animale.ro/forum/topic14-labrador-p5.html
Mai am o intrebare,sper ca nu-i nimic :rusine:
Utizatorul suerte_soft are reputatie 0...cum se pune aceasta reputati sau pt ce?Ca eu am vazut reputatie de la 1-79 smile ...Adica,stiu ca dai click acolo jos si mai apare +1 reputatia,dar 0 nu-mi vine prin cap hmm ...Sper ca nu-i  nimic c-am intrebat...

Adaugat: 09-12-2011 17:16

Problema la versiunea mobila!
Deseori cand intru de pe iPhone 4(prin Opera)nu ma pot loga. neutral Imi arata  cele 2 spatii pentru nume si parola dar nu pot scri in spatii.S-a mai confruntat cineva cu problema aceasta sau iPhone-ul meu are probleme?

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

132

Re: Intrebari

fetitsakuokikaprui wrote:

Problema la versiunea mobila!
Deseori cand intru de pe iPhone 4(prin Opera)nu ma pot loga. neutral Imi arata  cele 2 spatii pentru nume si parola dar nu pot scri in spatii.S-a mai confruntat cineva cu problema aceasta sau iPhone-ul meu are probleme?


Deocamdata site-ul nostru nu are versiune de mobil, o sa incercam sa o facem si atunci nu vor mai fi probleme.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

133

Re: Intrebari

As dori sa-mi schimb adresa de e-mail de pe cont. Nu mai activez pe adresa samantha96_iu@yahoo.com.  Ma poti ajuta Latifa? :rusine:

Adaugat: 05-02-2012 14:17

Iusty wrote:

As dori sa-mi schimb adresa de e-mail de pe cont. Nu mai activez pe adresa samantha96_iu@yahoo.com.  Ma poti ajuta Latifa? :rusine:

Sigur. smile Trimite-mi un email de pe noul tau email, la adresa webmaster [at] latifa [dot] ro si ti-l schimb. smile

Adaugat: 05-02-2012 20:39

Iusty wrote:

As dori sa-mi schimb adresa de e-mail de pe cont. Nu mai activez pe adresa samantha96_iu@yahoo.com.  Ma poti ajuta Latifa? :rusine:

Gata, ti-am schimbat emailul. smile

Adaugat: 06-02-2012 16:34

Latifa wrote:
Iusty wrote:

As dori sa-mi schimb adresa de e-mail de pe cont. Nu mai activez pe adresa samantha96_iu@yahoo.com.  Ma poti ajuta Latifa? :rusine:

Gata, ti-am schimbat emailul. smile

Va multumesc :pup: .

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

134

Re: Intrebari

Am si eu o intrebare...
Am incercat sa-mi schimb imaginea la avatar,dar mi-a aparut tot aceea veche.  hmm
Am tot incercat dde cateva ori,dar tot la fel...
   Ce pot face?

135

Re: Intrebari

Asa patesc si eu cu imaginea de la semnatura.. pe moment nu mi-o schimba dar dupa ce renunt imi apare la semnatura smile eu cred ca e din cauza netului..

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

136

Re: Intrebari

Am reusit! Yipeee  :hihi:

137 (edited by dana1 13-05-2012 12:17)

Re: Intrebari

tot la capitolul intrebari..ce inseamna DELIVERED[e scris langa mp]..am chiulit la orele de engleza  si cu ajutorul net-ului nu deslusesc  :bang:           [read=citit,,sent=trimis,,delivered=????] [sa insemne poate IGNORAT,,NECITIT ]??

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

138 (edited by shadowdinasty 13-05-2012 12:42)

Re: Intrebari

= livrat.
Adica e trimis (sent) si e delivered (a ajuns la destinatie).

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

139

Re: Intrebari

Sper sa va fiu de folos, ca sa nu va mai chinuiti sa taiati pozele pt avatar. Click dreapta pe poza --microsoft picture--picture---resize si marimile dorite.

Un :perus: Rico, o perusa :perus: Lora si  un pechinez Lory, :caine:

  " Pe masura ce invat mai multe, imi dau seama ca nu stiu nimic " :*:*

140

Re: Intrebari

Am si eu o nelamurire....am pus un filmulet si catei si cand am dat pe filmele mele nu era nimic.Si nici la filme cu animale nu era?S-al mai pun odata?

The trill of the kill,you fell,is a sin.

141

Re: Intrebari

smaras wrote:

Am si eu o nelamurire....am pus un filmulet si catei si cand am dat pe filmele mele nu era nimic.Si nici la filme cu animale nu era?S-al mai pun odata?

Pai acela nu este un film, este un set de colaje fotografii insotite de text.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

142

Re: Intrebari

Buna dimineata!
In urma modernizari forumului,nu mai avem butonul" browse".
Eu nu mai stiu cu ce sa pun poze! Va rog sa ma ajutati!

143

Re: Intrebari

este un buton unde scrie adauga imagine apasa pe el si poti adauga imagini

144 (edited by carmeryne 31-12-2012 19:15)

Re: Intrebari

Apropo de intrebari...de cateva zile forumul arata foarte ciudat...toate datele sunt amestecate,au disparut culorile,apar unele articole de pe site...e din cauza modernizarii?
Gata,s-a rezolvat! smile

145 (edited by aiko 31-12-2012 12:55)

Re: Intrebari

Multumesc,dar tot nu-mi dau seama ce vrei sa zici. . .
Am sub mesaj un buton verde pe care scrie" adauga".Cind apas pe el apare mesajul,nicidecum nu pune poza cum faceam cu browse.
Unde e acel buton?

146

Re: Intrebari

unde scri mesajul chiar sub este un buton unde scrie " +Adauga imagine "

147

Re: Intrebari

La mine sub locul unde scriu mesajul sunt 2 butoane:
unul verde pe care scrie "adauga" si in dreapta  lui ,unul pe care scrie "vezi".
Atunci inseammna ca ceva e in neregula. .
Ajutor!Ce trebuie sa fac? Nu am nici un buton pe care sa scrie"+ Adauga imagine"

148

Re: Intrebari

Incercati combinatia de taste Control + F5 (Ctrl+F5) in browser, se va actualiza cache-ul browserului cu noile fisiere ale forumului ca sa arate cum trebuie.

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

149 (edited by aiko 31-12-2012 19:11)

Re: Intrebari

Am incercat. Am dat Control+F5,a facut refresh si tot nu a aparut butonul necesar!
sad
E la fel! Am jos butonul ADAUGA,la apasarea caruia postez mesajul pe forum si butonul VEZI care duce la previzualizarea mesajului scris.
Am dat si log out  si apoi la conectare,tot nu a aparut cum trebuie

150

Re: Intrebari

aiko wrote:

La mine sub locul unde scriu mesajul sunt 2 butoane:
unul verde pe care scrie "adauga" si in dreapta  lui ,unul pe care scrie "vezi".
Atunci inseammna ca ceva e in neregula. .
Ajutor!Ce trebuie sa fac? Nu am nici un buton pe care sa scrie"+ Adauga imagine"

Ce browser folosesti? Incearca sa apesi un ctrl+f5.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!