26

Re: Intrebari

ce nume? user name-ul? hmm

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

27

Re: Intrebari

da smile

Adaugat: 20-06-2009 17:22

dar nu stiu cum .. sad

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

28

Re: Intrebari

nu se poate tongue

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

29

Re: Intrebari

naspa..

smile  Do you have a cat or a dog? or a wild animal ? Make up their life much better! Save wild animals and domestic animals and love all animals!  smile :X my cats :X animals :X licurici & kitty

30

Re: Intrebari

cum pun un filmulet pe forum?

Adaugat: 23-06-2009 12:29

deyseby wrote:

cum pun un filmulet pe forum?

In forum pot fi puse numai filme de pe youtube, in felul urmator: in fereastra de scriere mesaj apesi pe iconita "youtube" si pui linkul care duce la filmuletul respectiv intre cele doua [youtube][/youtube] smile

Adaugat: 23-06-2009 14:52

problema este ca nu am pus niciodata un filmulet pe youtube si nu stiu. am incercat si asa si nu stiu cum sa pun  pe you tube.

Adaugat: 23-06-2009 16:13

deyseby wrote:

problema este ca nu am pus niciodata un filmulet pe youtube si nu stiu. am incercat si asa si nu stiu cum sa pun  pe you tube.

Filmele nu pot fi puse direct la noi, este vorba de imposibilitati tehnice. sad Ca sa pui un film pe youtube trebuie sa-ti faci cont pe youtube. E simplu, nu e complicat. smile

Adaugat: 23-06-2009 16:29

Latifa wrote:
deyseby wrote:

problema este ca nu am pus niciodata un filmulet pe youtube si nu stiu. am incercat si asa si nu stiu cum sa pun  pe you tube.

Filmele nu pot fi puse direct la noi, este vorba de imposibilitati tehnice. sad Ca sa pui un film pe youtube trebuie sa-ti faci cont pe youtube. E simplu, nu e complicat. smile

multumesc
icerc pana reusesc.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

31

Re: Intrebari

Am postat o imagine pe forum pe care as vrea sa o sterg...Cum pot face asta???As vrea sa nu se vada big_smile

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile

32

Re: Intrebari

smile Nu poti.

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

33 (edited by bi3 14-12-2009 14:29)

Re: Intrebari

ce imagine? smile tongue :angel: ca eu vreau sa o vad- smile

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

34

Re: Intrebari

bi3 wrote:

ce imagine? smile tongue :angel: ca eu vreau sa o vad-=)

smile Nu mai este...Mi-a sters-o LATIFA ....Multumesc Latifa!!! :heart: :pup:

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile

35

Re: Intrebari

cum postez articole pe site.prin articole ma refer la cele de genu ,,hranirea papagalului jako''.,,amenajarea custii porcusorului de guineea''.etc.
astept raspunsurile cat mai repede.:):pls::D

36

Re: Intrebari

Nu poti, nu ai cum. Articolele din site nu sunt scrie de membri forumului. Daca vrei sa scrii ceva cu referire la papagali scrie la fiecare specie in parte. smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

37

Re: Intrebari

sper ca am ales bine topicul.................cand scriu un mesaj si eventual vreau sa adaug si un link cum fac ca acel link sa poata fi folosit direct(sa apesi pe el si sa te directioneze acolo unde trebuie)ca mie i-mi apare ca si cum l-am scris(ar trebui sa fie verde)

Mi-as Dori O Pereche De Ara  smile smile smile

38

Re: Intrebari

Pui link-ul..il selectezi, apoi apesi pe a 4-a casuta din bara de sus, aia de langa u subliniat wink

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

39

Re: Intrebari

ok, mersi :bang:

Mi-as Dori O Pereche De Ara  smile smile smile

40

Re: Intrebari

Internet Explorer. Dar am incercat si cu Opera.

Adaugat: 09-02-2010 22:59

bishop wrote:

Internet Explorer. Dar am incercat si cu Opera.

Chiar nu reusim sa ne dam seama care este problema... sad

Adaugat: 10-02-2010 19:40

In orice caz, e bine ca ma pot conecta intr-un final. Probabil poate e de la calculator,dar nu inteleg de ce.
  Va multumesc ca ati incercat sa ma ajutati.  smile

Keep your game tight.

41

Re: Intrebari

Din site, te conectezi, apoi dai la contul meu :k: ..si gasesti acolo wink

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

42

Re: Intrebari

Latifa, care e faza cu utilizatorii de aur, bronz etc?

43

Re: Intrebari

Raspunsul il gasesti aici in josul pagini. smile http://www.4animale.ro/forum/post43693.html#p43693

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

44

Re: Intrebari

Merci :pup:

45

Re: Intrebari

Vai si amar ! :cry: am postat o pozã cu noile mele zebrute si se vede ca naiba ! :rusine:
Stiam sã decupez pozele cu paint, dar am uitat procedura !  Ajutoooooor !!!

Micu(border collie)+Print(un birmanez)+eu(homo erectus)=Un trio maidanez

46 (edited by pattyto 11-06-2010 21:27)

Re: Intrebari

click dreapta pe poza, open with paint, selectezi partea din poza pe care o vrei (cu butonul care reprezinta dreptunghiul din linie intrerupta), dai ctrl+c apoi dai file-> new->(posibil sa-ti apara save changes in cazul asta dai no)...apoi ctrl +v , iti apare poza finala  unde dai file-> save as...si gata

47

Re: Intrebari

Merci pattyto !   :hug:  (sã vedem ce iese) :hihi:

Micu(border collie)+Print(un birmanez)+eu(homo erectus)=Un trio maidanez

48

Re: Intrebari

cu placere  :hug:

49

Re: Intrebari

Merci pattyto !   :hug:  (sã vedem ce iese) :hihi:
Uraaa! am reusiiit ! Mai trebuie acum sã-si facã cineva pomanã si sã-mi stearga prima pozã postatã la animãlutele mele big_smile  Dau o bere  :sanatate:  (la prima pensie) tongue

Micu(border collie)+Print(un birmanez)+eu(homo erectus)=Un trio maidanez

50

Re: Intrebari

In meniul utilizator care apare dupa autentificarea pe site la "Animalele Mele" in lista de animale sub imagine cu fiecare animal "Editeaza imagini" iar in pagina in care sunt listate imaginiile cu animalul respectiv sub fiecare imagine (mai putin imaginea copesta) "Sterge".
Daca nu reusesti o stergem noi.

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.