101

Re: Plante

13 iulie

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

102

Re: Plante

La multi ani  Dana !  :lma:  iti  zic de acum ca o sa fiu plecata si nu vreau sa ratez

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

103

Re: Plante

multumesc..

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

104

Re: Plante

trandafirii mamei.  :floare:   :heart:
dupa ce a rupt fratele meu 2 trandafiri ,am vrut sa vad cum arata in foc  big_smile  . va place cum arata in foc?  :hihi:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

105

Re: Plante

daca erau efecte speciale ar fi fost frumos..dar asa s-au trecut repede..a ramas cenusa.. :hihi:  au culori minunate.. :floare:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

106 (edited by crazyang3lc 28-06-2011 11:23)

Re: Plante

arata super in foc.... :hihi: ai imaginatie.cum de ti-a venit ideea? smile

^ :heart: Ello :heart: ^

107

Re: Plante

D-na Dana,aceasta este Mana Maicii Domnului,nu?Am si eu o tufa maricica,si miroase extraordinar! :heart:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

108

Re: Plante

i se mai spune si LONICERA..da ea e..

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

109

Re: Plante

crazyang3lc wrote:

arata super in foc.... :hihi: ai imaginatie.cum de ti-a venit ideea? smile

am mai multe poza cu trandafiri in foc. eram afara cu fratele meu si un baiat si nu aveam ce face  :hihi:
imi place sa fac poze la natura , am poze si cu cerul

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

110

Re: Plante

Maria,chiar ai ars trandafirii sau ai folosit ceva program de editat poze?poza pare foarte artistica,te felicit
Dana,sunt superbe florile smile

-Ioana-

111

Re: Plante

nu le-am editat chiar iam ars

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

112

Re: Plante

dana1 wrote:

i se mai spune si LONICERA..da ea e..

Aha,multumesc mult!

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

113

Re: Plante

s-a deschis cu o zi inainte..dar e una alba ci nu rosie ca in alti ani.. :k:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

114

Re: Plante

este minunata,demult nu am mai vazut asa floare frumoasa!ce v-a doriti ca si cadou de la cei dragi?un membru in plus? :hihi:

-Ioana-

115

Re: Plante

poate o orhidee sau 2 scalari in locul celor care au trecut in lumea umbrelor... :angel:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

116

Re: Plante

Cine se pricepe la cactusi?Am si eu un cactus Gymnocalycium si are o floare.Floarea trebuie taiata dupa catva timp sau o las sa se ofileasca?  :sol:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

117

Re: Plante

sanzaiene de toamna.. :ok:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

118

Re: Plante

primele nu stiu cum se numesc...
4)asparagus(parca)
5)ciclamen
7)lumanarica
8)feriga

Adaugat: 17-08-2011 09:41

cam astea sunt toate,mai am si din alea in vaza dar aproape s-au ofilit... big_smile
ultima e cea mai frumoasa floare.... smile

^ :heart: Ello :heart: ^

119 (edited by dana1 17-08-2011 09:00)

Re: Plante

a 2-a e kalanchoe..  nr 3..hoya..nr 6..panseluta de parma..9..pare un crin..iar de la ultima..vreau si eu un fruct... :ok: din al 2-a mesaj..nr 2 ..e coronita lui IISUS..NR 5 PARE DIEFFENBACHIA  [mai caut]

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

120

Re: Plante

smile o sa-ti trimit un colet...te avertizez ca sunt foarteee iutzi  :hihi:

^ :heart: Ello :heart: ^

121

Re: Plante

Vreau sa va arat cactusul pe care l-am primit de la sotul meu,mi se pare deosebit se numeste cactus coral :heart: , am vazut si pe alte nuante si cred ca o sa-mi fac o colectie :hihi:

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

122

Re: Plante

wow!!ce tare e!! :wow:

^ :heart: Ello :heart: ^

123

Re: Plante

Si eu asa zic!! Daca dai pe google search coral cactus o sa vezi ce minunatii mai sunt ca am ramas gura casca!!!

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

124

Re: Plante

WOW! Frumoasa planta,aspect foarte deosebit smile

-Lory-   :heart: *Nu exista psihiatru mai bun pe lume decat un catelus care te linge pe fata.*
:floare: *Cainele este singura fiinta dupa pamant care te va iubi mai mult decat te iubesti tu insuti.*

125

Re: Plante

spor la achizitii..se merita.e superb  :fluture:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare: