76 (edited by ioana99 20-06-2011 11:52)

Re: Plante

bine ai revenit Iunia!
vi-l prezint pe "puiul" meu,l-am plantat dintr-o samanta de lamaie acum mult timp,acum este mare si frumos!
muscata mea si-a revenita,a inflorit,ii multumim doamnei Dana!
si craciuneii...
iar un cactus nou venit in familie,de o ora adus acasa.,acum urmeaza sa-i schimb pamantul si ghiveciul!

scuzati-ma va rog,nu am stiut ca v-or arata asa pozele(aspectul forumului)

-Ioana-

77

Re: Plante

in prima poza erau boboci inca

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

78

Re: Plante

sunt minunate!si eu am aceiasi tip de crini,dar nu sunt asa de desi ca si ai dvs.,va felicit!

-Ioana-

79

Re: Plante

Ioana ce frumos e lamaiul felicitari!
(noi ne tutuim fara dvs. :pup: )

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

80

Re: Plante

multumesc! smile

-Ioana-

81

Re: Plante

frumoase toate florile..IOANA..ma bucur ca si-a revenit muscata..are un rosu frumos..IUNIA..ce omulet comic..de ce l-ai suparat? smile

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

82

Re: Plante

smile am trei unul e suparat(preferatul meu) unul e vesel si unul e mirat  smile

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

83

Re: Plante

cel din poza e cel suparat?  daca-i dau un pupic :pup:   ii trece?sunt facuti de tine?   :rusine:

Adaugat: 20-06-2011 13:50

crinul soacrei mele :wis:    de la ea am si eu :k:

Adaugat: 21-06-2011 08:44

trandafir rosu cu galben..si lumanarica.. :wis:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

84

Re: Plante

foarte frumoase!aveti si braduleti?inseamna ca in gradina dvs. aveti un adevarat paradis! smile

-Ioana-

85

Re: Plante

am 3 braduti mici..[se vad mai bine pe prima pagina..unde-s sticlele cele multe]..am o gramada de flori..astept si dumitritele ,sanzienele.liliacul[toate de toamna]..gladiolele..barba imparatului..una agatatoare cu trompete mari[ce cred ca va inflori la anul ca e pui abia]..si mai vedem noi pe parcurs ce mai infloreste... :wis:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

86

Re: Plante

le asteptam cu drag!

-Ioana-

87

Re: Plante

eu ii astept si pe ceilalti iubitori de flori  sa ne incante   :hug:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

88

Re: Plante

ioana ai niste flori foarte frumoase  :heart:   :floare:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

89

Re: Plante

multumesc! :heart:

-Ioana-

90

Re: Plante

LATIFA..e vreo problema daca pun poze cu florile mele pe un forum specific lor chiar daca sunt si aici?? :floare:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

91

Re: Plante

Dana superbi crinii! Suparatul nu l-am facut eu! O sa pun si cu ce fac eu! Pupici

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

92

Re: Plante

dana1 wrote:

LATIFA..e vreo problema daca pun poze cu florile mele pe un forum specific lor chiar daca sunt si aici?? :floare:

Nu, nu e nicio problema. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

93

Re: Plante

la trandafir am niste insecte mici si albe in pamant ......stiti cum scap de ele?......am facut diverse tratamente ale solului si disparea si iar aparea dupa o perioada

1 chow chow;3 perusi 
                          ->Alex<-

94

Re: Plante

o vreme si plantele mele au avut,este de la prea multa apa sau de la racoare,schimba-le pamantul in totalitate si o sa-si revina,asa am facut si eu,si sunt sanatoase.

-Ioana-

95

Re: Plante

de sanatoasa este e verde si stufos trandafirul ,ba chiar are si bobci (unu trebuie sa infloreasca) , nu am vazut pana acum sai faca rau

1 chow chow;3 perusi 
                          ->Alex<-

96

Re: Plante

ultimul crin din acest an s-a deschis asta noapte[l-am adus aseara in casa]

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

97

Re: Plante

minunat,are o culoare foarte aprinsa!

-Ioana-

98

Re: Plante

Uau Dana! E superb!

:heart: Copiii mei:  Alexa si Paco Marele Alex, :nimfa: 2 Nimfe Pusi si Kiki , :iepure:  2 iepurasi Maxi si Mitzi, o veverita siberiana cu dungi Del, :caine: Tori mini yorkshire terrier :floare: 2 :hamster: :hamster: hamsterici Lilo si Stitch

99

Re: Plante

multumesc..e ultimul pe acest an :cry:   de acum astept gladiolele..in fiecare an aveam una inflorita de ziua mea..

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

100

Re: Plante

eh,lasa ca la anu vin mai multi,asa este cu florile rasad si se usuca,pacat ca nu traiesc mai mult de dragul nostru neutral
P.S:Cand este ziua dvs? big_smile

-Ioana-