76

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

la tara aveau bunicii mei un caine, Blaky. Am fost cu el la mai multi veterinari care au spus ca avea raie. Dar nimeni nu a facut nimic. Pana la urma a murit! :cry:

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

77

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Imi pare rau raluky4 Asa sunt uni veterinari :furios:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

78

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

nu-mi vine sa cred ca alex nu mai este :cry: :cry: :cry:

Adaugat: 10-04-2010 21:41

nu-mi vine sa cred! :cry: :cry: :cry: astazi am aflat ca pisicuta mea,bubulina,a murit :cry: :cry: :cry: am iubit-o atat de mult :cry: de ieri nu a mai venit acasa,nu stiam ce s-a intamplat cu ea :cry: ,iar in seara aceasta am mers in livada si langa gard am vazut-o :cry: :cry: :cry: nu stiu de ce a murit,nu era bolnava! :cry: :cry: :cry:
pun si o poza cu ea :cry:,este pisicuta din dreapta

79

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

of...biata de ea... sad

^ :heart: Ello :heart: ^

80

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Alexandra imi pare rau sad :cry: :hug:

81

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

saracutza :cry:

82

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Vai imi pare sincer rau! Saracuta de ea :cry: ce frumusica era...Sincere condoleante sad

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

83

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

multumesc ca sunteti alaturi de mine.oricum bubulina nu se mai intoarce :cry: .acum incerc sa aflu de ce a murit.poate era bolnava pentru ca o aveam de mult timp si nu a crescut deloc,cand am gasit-o nu avea nici o rana.cred ca s-a chinuit mult pana a murit :cry:

84

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Dar ce varsta avea?Poate a murit de batranete hmm

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

85

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

nu era batrana,avea peste un an.

86

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Aha...Sper sa gasesti raspunsul :k:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

87

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

si eu sper :cry: :cry:

88

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Imi pare f rau pt animalutzele voastre :cry: ..cate s-au dus in lipsa mea :cry: ...dar nu inteleg de ce? :cry: De ce mor atatea animalutze acuma sad ?

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

89

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Alexandra, sincere condoleante pentru bubulina!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

90

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

multumesc.am noroc ca inca il mai am pe tom.in curand imi voi mai lua 2 pisicute smile

91

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Alexandra i-mi pare rau pt pisicuta ta. poate a otravit-o cineva. fiind la tara. si bunica a patit asa cu 2 pisici. deci....poate.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

92

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

poate,acum ca a murit degeaba incerc sa aflu cauza mortii daca ea nu se mai intoarce :cry:

93

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

e foarte posibil sa o fi otravit-o cineva, sau sa fii fost bolnavioara!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

94

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Alexandra imi pare foarte rau pentru pisicuta sad

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

95

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Pufu meu micut a murit aseara la varsta de un an, dupa o zi de chin...nu stiu foarte sigur ce s.a intamplat....tind sa cred ca varsta a fost de vina pentru ca de ceva timp numai era foarte activ...mai mult statea orin tuburi in cusca si in roata nu se mai dadea....l.am iubit teribil si nu cred ca mai vreau sa trec prin asa ceva....mi s.a stins in maini.... :cry: :cry: :cry:

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

96

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

imi pare rau bubbles!e cumplit sa iti vezi animalutul cum se chinuie in mainile tale si tu sa nu poti face nimic.condoleante!

97

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

condoleante, bubbles!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

98

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

condoleante bubbles sad

99

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

i-mi pare rau Sabrina. stiu cum este.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

100

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Sincere condoleante :cry: Imi pare sincer rau...

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart: