76

Re: Labrador

multumesc  :merci:

77

Re: Labrador

am si eu labrador... ii ador sunt asa de dragutzi al meu se numeste felix
sunt caini extraordinari cu sau fara pedigree sunt minunati ca si niste bulgarasi mici ... ii ador al meu nu are pedigree dar este un labrador adevarat nu are botul subtire si lung si are pielita intre degete ca si ratele( asta este o caracteristica a labradorilor) ... aveti niste catei minunati cu sau fara pedigree sunt vietati extraordinare!!!  :heart:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

78

Re: Labrador

Chiar sunt frumosi. Sa va traiasca.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

79

Re: Labrador

ms... conteaza sufletelul lor mare nu pedigreeul

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

80

Re: Labrador

foarte frumos felix sa iti traiasca si eu am un labrador nici al meu nu  are pedigree au parintii lui

81

Re: Labrador

multumesc...l-am vazut si pe labradorul tau dulce atat de frumos...sunt caini foarte activi si foarte atasati de stapanii lor adora apa si au intre degetele de la picioare pielite precum ratele...sunt foarte rezistenti la frig deoarece au 2 straturi de par cel de pe interior fiind unsuros si avand rolul de a impiedica umezeala puternica
    cate ceva despre ceea ce stiu eu despre labradori... :heart:  :heart:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

82

Re: Labrador

azi a fost ziua lui cesar a facut 1 an :lma:

83

Re: Labrador

La multi ani lui Cesar cu intarziere! :rusine:  :lma:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

84

Re: Labrador

multumim  smile

85

Re: Labrador

imi cer scuze,nu am vazut ieri,ii doresc un dulce ''La multi ani''!

-Ioana-

86

Re: Labrador

multumim :pup:
ps:nu este nimic eu  lam pus mai tarziu

87

Re: Labrador

la multi ani ... si al meu a facut 3 luna asta pe 19 :wow:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

88

Re: Labrador

multumesc  :merci:  la multi ani si lui felix :lma:

89

Re: Labrador

multumim sunt foarte aproape cu data de nastere  :pup:  :lma:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

90

Re: Labrador

cesar nu am mai pus de mult poze cu el big_smile

91

Re: Labrador

Frumosul de el , este o delectare sa mai vezi labradori !  :pup:  PE NASUC LUI cesar

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

92

Re: Labrador

multumim  :pup:

Adaugat: 31-08-2011 12:45

cateva poze de pe munte smile

93

Re: Labrador

Frumos,sa-ti traiasca!

94

Re: Labrador

multumesc :merci:

95

Re: Labrador

buna tuturor!am primit cadou un labrador.este fetita.are 6 sapt si doarme toata noaptea fara sa planga.este o scumpete.ma sperie insa opinia unui stapan de labrador,care afirma k rode si distruge tot in casa.mentionez k alma(asa se numeste)este foarte cuminte cand o las singura.doar k observ k are tendinta de a roade in ultimul timp.help

96

Re: Labrador

buna,da v-a roade cel putin ai mei cand erau mici,acum au 10 ani,rodeau in special papucii din piele. cumpara-i oase din acelea din piele ,de ros,se gasesc la petshop. si multe jucarii pe care sa le roada. sa-ti traiasca.

Compasiunea fata de animale e intim legata cu bunatatea caracterului si se poate afirma cu siguranta ca cel crud fata de animale nu poate fi un om bun.

97

Re: Labrador

daca ar roade un papuc nu ar fi nimic.prob e k mi s-a spus k distruge mobila,tocuri,usi.multumesc din suflet pt rasp

98 (edited by maya-maytza 31-10-2011 21:49)

Re: Labrador

Buna si bun venit in primul rand ! Si eu am un labrador si era ff. cuminte cand era mic ! Are jucariile lui si in special avea o mingiuta foarte interesanta pentru el : era micuta portocalie si chitaia ! Toata ziua o chitaia si nu avea treaba cu altceva ! Acesta ar fii obiectivul : sa fie foarte interesat si fascinat de o anume jucarie . O sa renunte la aceasta tendinta de a roade dupa varsta de 1 an sau chiar mai repede . Trebuie sa nu aiba activitati monotone si sa descopere lucruri noi . Succes cu micutul si asteptam si noi poze ! :floare:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

99

Re: Labrador

multumesc mult Maya.sper si a mea sa fie cuminte.o sa pun poze curand cu ea.are o groaza de jucarii inclusiv aceea minge portocalie care are k niste "tepi".ii place dar uita repede de ea.  smile

100

Re: Labrador

Bianca wrote:

CE parere aveti despre labradori?eu am avut un labrador negru....il chema lucky:)

Imi place rasa..eu am un labrador, mascul cu pedigree de 3 luni si 1 saptamana, l-am luat de la o canisa din corbeanca. Este o scumpete Hector!!

Adaugat: 07-12-2011 10:02

l-am luat pe Hector la 7 saptamani..imediat ce am terminat cu vaccinurile a invatat f.repede programul de iesit afara..din pacate sta singur in casa 6-7 ore si sigur...a inceput sa-si puna amprenta...e distrugator de cabluri de net praguri..mai nou a inceput sa roada din colturile peretilor..oricate jucarele ar avea..Ce sa fac?