1

Topic: Labrador

CE parere aveti despre labradori?eu am avut un labrador negru....il chema lucky:)

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

2

Re: Labrador

ei?sa pun si o poza?

Adaugat: 13-10-2007 13:32


nu e chiar lucky da seamana ffffff mult big_smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

3

Re: Labrador

Mie mi se par niste caini foarte jucausi si prietenosi.Cred ca labradorul este un foarte bun companion pentru copii.

4

Re: Labrador

eu parca stiam ceva cum ca ar fi caini foarte buni pentru orbi. dar nu mai stiu exact daca este corect.

5

Re: Labrador

da,si asta..adica pot fi si caini de companie si caini utilari...ai citit corect smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

6

Re: Labrador

eu intentionez sa cumpar un labrador auriu sunt foarte inteligenti si sunt excelenti pentru familie pe langa asta sunt caini de apa

Adaugat: 04-08-2008 17:19

unchiul meu are unul tre sa pun poze cu el are cam 1 an si cateva luni

Adaugat: 04-08-2008 17:20

il chiama Yaris

Adaugat: 04-08-2008 17:26

Yaris din nou

Adaugat: 04-08-2008 17:26

Printzesa wrote:

eu parca stiam ceva cum ca ar fi caini foarte buni pentru orbi. dar nu mai stiu exact daca este corect.

ei sunt caini ce sunt antrenati pentru a ajuta oamenii orbi aceasta este inca o dovada a inteligentei lor

yak terrier in viata mea big_smile

7

Re: Labrador

pare destul de mare din poze

8

Re: Labrador

chiar e tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

9

Re: Labrador

e gras are 55 de kg

yak terrier in viata mea big_smile

10

Re: Labrador

la ce pret ii un labrador?

11 (edited by Marcu_pavel 11-08-2008 23:40)

Re: Labrador

depinde poti sa gasesti de la 100 de euro pana la 400

yak terrier in viata mea big_smile

12

Re: Labrador

:pls:

iubesc animalele!!!

13

Re: Labrador

Sunt superbi.....!!!!Asta e parerea mea despre labradori

I love animals :heart:

14

Re: Labrador

Labradorii intradevar....sunt superbi! Ii ador! Rasa Labrador Retriever, Golden Retriever, Akita Inu, Chow-Chow, Bichon Frise si Ciobanesc German sunt rasele mele favorite. :heart:

Adaugat: 28-02-2009 08:33

Si am uitat sa mentionnez de Siberian Husky! :heart: E tot una din rasele mele favorite! big_smile

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

15

Re: Labrador

da..intradevar aceasta rasa de caine este superba :heart: si au un temperament super prietena mea  cea mai buna are unul si este superba o cheama maya :heart:

16

Re: Labrador

Sunt favoriti mei ! sunt superbi  :heart:  si foarte foarte inteligenti si iubitori !

17

Re: Labrador

Intradevar este foarte frumoasa aceasca rasa de caini  :k:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

18

Re: Labrador

sunt asa frumosi! sunt printre cainii care imi plac foarte mult!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

19

Re: Labrador

ador in primul rand cainii Golden Retriever, apoi labradorii   :heart:  sunt asa frumosi  :caine: ...i-as papa pe toti
dar nu mi-as lua niciodata o astfel de rasa daca as sta la bloc ca mai tare i-as chinui   big_smile

20

Re: Labrador

iubesc labradorii

21

Re: Labrador

si eu ii iubesc.am o catelusa pe nume betty are 4 ani si este o dragalasa :caine:

22

Re: Labrador

E o frumoasa si 3 sferturi. big_smile  tongue

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

23

Re: Labrador

e o scumpa! :heart:

2 perusi-Lolita(Lola);Pakito(Paco) :perus: :perusi: ;1-bichon bolognese-Puppies(Puppy) :caine: ;am avut:5-caini :caine: ,4-perusi :perusi: :perus: ,1-iepure :iepure: ,1-hamster :hamster: ,pisici(bloc) :pisica:
;PROTECTIA ANIMALELOR!ANTI-POLUARE!IUBESC NATURA!AM MULTE ANIMALE LA TARA!MA IUB. ANIMALELE!

24 (edited by yo_dan 24-08-2010 10:18)

Re: Labrador

cis ai o caselusa super frumoasa sa iti traiasca :heart:  si eu intentionez sa imi iau un labrador mascul saptamana aste ar trebui sa mil iau numai ca am o intrebare eu mai am un pekinez adult mascul si labrador tot mascul vreau sa imi iau credeti ca se vor intelege mentionez ca pekinezul se intelege cu orice caine nu cred ca vor fi probleme nu?

Adaugat: 17-08-2010 12:02

mi-am luat si eu un pui de labrador retriever e baiat este o scumpete o sa pun si poze cu el smile

25

Re: Labrador

Dan,sati traiasca! are pedigree ? (eu sustin ideea asta sus si tare,stiti voi) sa fie sanatoasa si sa aveti numai bucurii alaturi de ea smile

- Bianca