51

Re: Labrador

multumesc dyenutza :merci:  da boacanele sunt nelipsite acum ca este zapada abia il mai bag in casa sare prin ia o si mananca bineinteles smile

52

Re: Labrador

smile  Si Bella mea la fel...sincera sa fiu, cu greu o gasesc atunci cand zapada e mai mare  :sol:  Ar sta toata ziua afara   :hihi:

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile

53

Re: Labrador

Caesar va ureaza un craciun fericit alaturi de cei dragi :caine:

54

Re: Labrador

Ce frumos e Dan..... :hug: O adevarata bijuterie.Labradorii sunt caini extraordinari.Si noi va uram sarbatori fericite.  :sanatate:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

55

Re: Labrador

multumim :merci:

Adaugat: 26-12-2010 12:49

poze noi  big_smile la zapada :caine:

56

Re: Labrador

Frumos din cale afara.Pupam boticutzul dulce.... :pup:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

57

Re: Labrador

multumim si noi pupam boticurile dulci :pup:

58

Re: Labrador

ce frumos este ! si eu as fi vrut unu da cand mi-am luat eu caine nu mai aveau labradori si mi-am luat beagle(da il iubesc  :heart:  :heart:  :heart:  :heart: )

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

59

Re: Labrador

Am si eu un metis de labrador dar cred ca merge si in plus nu asta conteaza. :heart:
pozele nu sunt prea reusite dar o sa descarc maine altele din camera.

animalute: Cocolino :nimfa: Scayle :caine: Sara si Mark 2  :tzest: ingerasii: cocuta :grey: , chichi si whatup :soarece: , mark 1 :tzest: ,un pui(nu stiu ce pui era)de o zi :ou: , un pui de cateva zile de porumbel :ou: , 2 iepurasi :iepure: puf alb si puf negru :iepure:va rog dati clik http://www.gbx.ro/member_page.php?id=3216

60

Re: Labrador

multumesc maria97 oricum eliot e un culce :pup:

61

Re: Labrador

Ce schimbare, cat a crescut ``micutul``. Imi plac la nebunie acesti caini. Sa stiti ca vizitez constant acest topic... inca mai astept poze. big_smile

Simo

62 (edited by yo_dan 21-01-2011 19:18)

Re: Labrador

poze noi cu Caesar big_smile
am invatat si noi de la Daissy sa ne uitam afara dar noi nu pe geam ci pe usa :hihi:
ps: da a crescut mult acum are 30 de kg si are 6 luni veterinarul a spus ca e cam grasut :hihi:

63

Re: Labrador

Bravo Cesar!!!!Nu-i asa ca nu e voie sa pierdem nimic din ce misca afara.....Pupici de la Daissy pentru frumos.  :heart:  :pup:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

64

Re: Labrador

multumim :merci:  pupam si noi boticu mic si pufos al printesei :pup:

65

Re: Labrador

Alvin wrote:

la ce pret ii un labrador?

am eu de vanzare, 500 RON

66

Re: Labrador

:caine: poze noi

67

Re: Labrador

Ce dragut e! Se bucura de zapada,nu? Bella mea o adora! Ar alerga prin ea on-stop.  :hihi:
Sta mult afara?  big_smile

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile

68

Re: Labrador

E superb.Pe zi ce trece se face tot mai frumos.Ieri ne-am intalnit si noi cu cineva care avea un pui de 2 luni jumatate si care invata asa incet sa umble in lesa.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

69 (edited by yo_dan 01-02-2011 12:48)

Re: Labrador

va multumim :merci:  daca ar fi dupa el ar si dormi afara in zapada smile nu sta exagerat de mult ca il bag ei obligatoriu in casa

70

Re: Labrador

E un dragutz si jumatate sa iti traiasca  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

71 (edited by yo_dan 01-02-2011 14:34)

Re: Labrador

multumesc  :merci:

72

Re: Labrador

Este absolut superb :heart: am o slabiciune pentru rasa aceasta  :heart:

- Bianca

73

Re: Labrador

multumesc :caine:

Adaugat: 03-02-2011 11:19

poze  :caine:

74

Re: Labrador

ce gragutz este  :hug:  Sa-ti traiasca.

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

75

Re: Labrador

foarte frumos sa-ti traiasca  :heart:     ador labradori

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine: