26

Re: Labrador

multumesc din pacate nu are dar este de rasa ii cunosc pe ambi parinti

Adaugat: 25-08-2010 01:19

cateva poze cu ursuletu meu mic  big_smile

27

Re: Labrador

este foarte dragut! :heart: sa-ti traiasca!cat ai dat pe el?

28

Re: Labrador

multumesc am dat pe el 800 ron

29

Re: Labrador

cam mult pentru unul fara pedigree ....

- Bianca

30

Re: Labrador

nu conteaza ca nu are pedigree,atata timp cat nu vrei sa participi la competitii nu are rost sa-ti cumperi un caine cu pedigree.important este sa fie sanatos

31

Re: Labrador

ba conteaaza! daca vrei un caine sanatos si care sa fie cu adevarat de rasa x si sa nu fie o corcitura ... dupaa parerea mea,conteaza ... si nu e vorba de expozitii sau mai stiu eu ce ...dar e cel mai sigur ca sa ai un caine sanatos si apartinand acelei rase! oricum e frumusica ... cat are ?:)

- Bianca

32 (edited by yo_dan 01-09-2010 16:26)

Re: Labrador

este baiat smile  are 6 saptamani si 2 zile si nu sunt sigur dar tatal cred ca are pedigree

33

Re: Labrador

puiul ar fi trebuit sa mai stea cu mama lui pana la varsta de 9 saptamani smile o crescatorie care se respecta asa face smile si asa ai cel mai sanatos pui smile oricm e frumusel...aduce a labrador smile sa vedem cum va fi cand va fi mare smile

- Bianca

34

Re: Labrador

vai ce scumpic e :bravo:  vad ca vrea sa roada tot ce prinde prin preajma smile asa se antreneaza si cand va creste te va apara de hoti   :muscle:

Metallica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

35

Re: Labrador

multumesc da tot ce prinde roade uneori chiar si mainile mele smile

36 (edited by gabriela094 01-09-2010 12:47)

Re: Labrador

Este una din rasele mele preferate, este genial, este minunat... sa-ti traiasca!
Eu cand eram mai mica am luat un labrador si cand s-a facut mare... a deveni schnauzer...
Sa ai grija de el si sa te bucuri multi ani de nazdravaniile lui (cam 5156651864130516561565502505487951)!
Pupici de la Hedwig! big_smile

Gabriela

37

Re: Labrador

multumesc :merci:

38

Re: Labrador

este o frumuseteeee   :heart:  :heart:  .... atat de scump  :pup:

Ana :heart:

39

Re: Labrador

multumesc :pup:

Adaugat: 12-09-2010 13:32

cateva poze noi cu cesar :caine: am mai crescut si noi duminica facem si noi 3 luni smile

40

Re: Labrador

S-a facut foarte frumos :pup: un scumpic :pup: sa mai postezi poze cu el smile

- Bianca

41

Re: Labrador

multumesc asa am sa fac :merci:

Adaugat: 14-10-2010 15:59

poze facute ieri intre timp am mai crescut si noi maine facem 4 luni big_smile

42

Re: Labrador

ms nu nu are pedigree parinti lui au

43

Re: Labrador

E tare frumos!

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

44

Re: Labrador

nu,nu pentru ca,daca proprietarul nu a vrut sa scoata acte si puilor,atunci doar parintii au pedigree si puii nu smile

- Bianca

45

Re: Labrador

multumesc Mary :merci:

46

Re: Labrador

dan,de unde ti l-ai luat?de la tn din judet sau din altul?k as fi interesat sa imi iau si eu unul baiat

Ionut,dar prietenii imi spun Tomitza smile

47

Re: Labrador

de la mine din judet l-am luat

48

Re: Labrador

cat ai dat pe el?adik as vrea sa imi iau un baiat de labrador golden retrevier si de asta te intreb.si domnul/doamna de unde l-ai luat vand si in alt judet(cu transport;ca nu cont cat e transportul)?ms

P.S.:f frumos micutul tau!!!!sa iti traiasca si sa ai numai bucurii alaturi de el!! :sanatate:  :heart:

Ionut,dar prietenii imi spun Tomitza smile

49

Re: Labrador

8oo ron am dat pe el nu stiu daca vand si in alt judet ce eu am fost la ei si l-am luat
iti multumesc si sper sa iti gasesti si u smile

50

Re: Labrador

Dan: Sa-ti traiasca!  :bravo:   Este SUPERB! Sa te bucuri de el! Asteptam poze cu el si nu uita sa ne povestesti de nazbatiile pe care le face... care (sunt sigura) sunt nelipsite  :hihi:

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile