1

Topic: Hamsteri...

Cum as putea sa situ ce am mascul si femela sau mascul si mascul sau femela si femela ???????????????????? neutral va rog sa ma ajutatzi :pls:

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

2

Re: Hamsteri...

http://www.4animale.ro/ghid-rapid-de-in … e-a31.html

uite, citeste pe linkul asta articolul, am vazut ca scrie acolo cum sa ii deosebesti

3

Re: Hamsteri...

sa ne supi si noua ce e hamsterul ala mic si alb!(e preferatul meu smile )

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

4

Re: Hamsteri...

deigur este hamster pitic si a costat  15 lei (150 mii) :k: da doarme mult :nani: crek sa odihneste pt concertele :ok: :wis: :ok: :wis: :music: de seara cand ma bate la cap :bang: smile)

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

5

Re: Hamsteri...

cum il cheama?e foarte frumos!cum l-ai convins sa urce pe motocicleta?

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

6 (edited by danyto 24-05-2008 06:45)

Re: Hamsteri...

il cheama miky (eu ii mai spun gombotz)dapi l-am pus aja doar pe ea si a stat fara problm.. :merci: ieri m-am dus la un magazin deasta si am cumparat o motociclete deaia cu motorash casa-l invatz sa mearga pe de-aia...doar tragi aia in spate si pui hamsterul pe ea

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

7

Re: Hamsteri...

ce tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

8

Re: Hamsteri...

da faza ii ca-i spun miky dap nush ce ii(mask ori fem)defapt stiu da nu is sigur...

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

9

Re: Hamsteri...

pai miky poate fi si de fata si de baiat deci nu e problema big_smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

10

Re: Hamsteri...

hamsterii sunt animale nocturne?:wow:zicea unu la televizor ca isi plimba hamsterii noaptea pe afara pt ca sunt animale nocturne si dorm ziua...asa e?

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

11

Re: Hamsteri...

da :blb:

12

Re: Hamsteri...

super..sunt ca zuzu:D...nu stiam...multe prietene au hamsteri dar se joaca cu ei ziua...nici una nu a zis vreodata ca doarme toata ziua...

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

13

Re: Hamsteri...

camelya,ai vazut cumva la animal planet la emisiunea cu inventii trasnite??

14

Re: Hamsteri...

smile=)=)=)da ...si tu te-ai uitat?ce inventie avea acela=)=)=)

Dragostea unui animal este scanteia sufletului unui om...(camy il iubeste pe zuzu)

15

Re: Hamsteri...

camelya wrote:

super..sunt ca zuzu:D...nu stiam...multe prietene au hamsteri dar se joaca cu ei ziua...nici una nu a zis vreodata ca doarme toata ziua...

hamsterii nu sunt chinchilla.chinchilla e nocturna pentru ca asa vaneaza in salbaticie(instincte) dar majoritatea hamsterilor,nascuti in captivitate sunt obisnuiti sa nu doarma chiar toata ziua cum face zuzu smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

16

Re: Hamsteri...

camelya wrote:

smile=)=)=)da ...si tu te-ai uitat?ce inventie avea acela=)=)=)

Da,am vazut emisiunea:P

17

Re: Hamsteri...

am avut 2 hamsteri pitici dar nu puteam dormi de ei noaptea smile si iam facut cadou si acuma cateva zile am aflat ca unu din ei o fost mancat de un motan sad

Adaugat: 23-06-2008 17:52

el ii cel mancat sad

18

Re: Hamsteri...

:cry: saracul!!! :cry:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

19

Re: Hamsteri...

Nu aveai o alta camera pentru ei noaptea? :cry:

20

Re: Hamsteri...

pe ei i-a dat altuia care probabil avea motan si motanul a mancat micul hamster fara aparare :cry:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

21

Re: Hamsteri...

Da am inteles..am intrebat daca nu avea o alta camera in care nu dormea nimeni noaptea..ca sa nu-i mai dea..:(

22

Re: Hamsteri...

am inteles acum.saracutu :cry:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

23

Re: Hamsteri...

eu iam facut cadou la un baietel de 10 ani si el  avea mai multa grija de  ei so atasat mult de cei 2 hamsteri dar motanu io intrat in camera acolo unde ii tinea sad

Adaugat: 24-06-2008 15:46

so bucurat baiatu de cadou ca de ziua lui i lam dat.

24

Re: Hamsteri...

macar al doilea e inca viu??

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

25

Re: Hamsteri...

da smile