26

Re: Hamsteri...

asta e bine smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

27

Re: Hamsteri...

saracutzul sad(

28 (edited by danyto 28-06-2008 09:05)

Re: Hamsteri...

of...am o problema cu hamsterashul meu are un posterior mare mare...........si rosu(ca la babuini) ce as putea sa ma fac????????

Adaugat: 28-06-2008 09:43

of...Fantastic hamsterul meu are un posterior mare si roshu..si ma sperii ingrozitor....il pun seperat la rotita de alergare cca 2 min si posteriorul se micsoreaza....oare din ;lipsa de mishcare...ce ziceti sa pun rotita la loc??dar cu pushori??nu se vor accidenta in ea??

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

29

Re: Hamsteri...

Este baiat?

30

Re: Hamsteri...

danyto, ce mai face hamsterashul tau? nu te duci cu el la doctor?

31

Re: Hamsteri...

pai ieri seara trebuia sa fiu acolo dar doctorul veterinar nu era acolo asa ca ma voi duce maine....si da angy este baiat..

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

32

Re: Hamsteri...

Eu una stiu ca asta e normal la baietei smile

33

Re: Hamsteri...

danyto wrote:

of...Fantastic hamsterul meu are un posterior mare si roshu..si ma sperii ingrozitor....il pun seperat la rotita de alergare cca 2 min si posteriorul se micsoreaza....oare din ;lipsa de mishcare...ce ziceti sa pun rotita la loc??dar cu pushori??nu se vor accidenta in ea??

smile smile .pune roata la loc ca nu au ce patii si nici posteriorul lui nu va avea nimic smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

34

Re: Hamsteri...

mesc pt rspuns  oare ce-or zice puishorii: - wow rotitza cu plasma!!!!

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

35

Re: Hamsteri...

smile da,exact asta o sa zica smile .la inceput o sa le fie frica de ea da se vor obisnui wink

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

36

Re: Hamsteri...

primele fapte dupa rotitza.....

Adaugat: 30-06-2008 10:12

apoi....

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

37

Re: Hamsteri...

le place rotita!si ce frumosi sunt!!sa-ti traiasca,danyto!!

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

38

Re: Hamsteri...

mesc!!! :merci:

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

39 (edited by ANGY 11-07-2008 00:32)

Re: Hamsteri...

Acum 10 minute unu din pui si-a prins picioru intre gratii sad nush cum a reusit sad am reusit sa'i scot picioru de acolo sad da numai calca in el deloc chiar isi pierde echilibu , se tavaleste prin rumegus sad :cry: am vazut ca numai are putere nici sa manance i'am dat o lingurita de iaurt si a lins oleaca din el :cry: ce sa'i fac?Danyto ai avut astfel de probleme? :cry: :cry: :cry:

40

Re: Hamsteri...

AJJUUTORRRR am 4 puii de hamster roz AGAIN!!!! si nu stiu de la care sunt :cry: :cry: :cry: ca sa fac !!!!!

Adaugat: 17-07-2008 12:32

si puii sunt foarte mici mici mici mici mai mici mai mici ca randul trecut.........si nus de la care sunt adica de la ce hamster

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

41

Re: Hamsteri...

pai de la femela care e in cusca unde s-au nascut nu??si ar trebui sa desparti parintii daca nu vrei sa faci crescatorie de hamsetri smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

42

Re: Hamsteri...

danyto, pai cate femele mature sexual ai? si vorba biancai, separa-i pe sexe ca altfel o sa te umpli de pui si cred ca se si epuizeaza femelele

43

Re: Hamsteri...

Cum adica nush de la care sunt? hmm

44

Re: Hamsteri...

poate pt ca nu stie care sunt baietii si care fetele tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

45

Re: Hamsteri...

:wow:

46

Re: Hamsteri...

ce?e posibil big_smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

47

Re: Hamsteri...

Adica sa faca pui :wow: aia mici de sunt frati? :wow:

48

Re: Hamsteri...

da smile .puii sunt intre ei frati/veri smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

49

Re: Hamsteri...

:wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow:

50

Re: Hamsteri...

smile=)=)=)=)=)=)

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you