26

Re: Pisicutele mele

narcisa wrote:

Felix cu freza de vara

felix seamana mult cu printzesa mea silver! :heart: pupici! :bravo: :pup:

Adaugat: 24-12-2009 14:01

narcisa wrote:

proprietatile lui Felix

si silver a mea sta pe frigider! :bravo: si buffy e foarte dulcika

Adaugat: 24-12-2009 14:04

monyxme wrote:

Pisica mea kitty mai am inca una,tina care am primit-o de la cineva dar nu am poze cu ea sad

foarte frumoasa kitty!

Adaugat: 24-12-2009 14:06

flyaway70 wrote:

Am si eu o sia/birmaneza .... Va place ?

wow ce culoare frumoasa, e superba! :heart:

Adaugat: 24-12-2009 14:11

larysuka96 wrote:

Ea este pisica mea Mitzy :pup:

ce dulcinee scumpa!

Adaugat: 24-12-2009 14:11

alinanemes wrote:

scumpici pisici aveti , sa va  traiasca !!!      v-o prezint si eu pe terra, are aprox 8 luni (parerea veterinarului) . am gasit-o in fata blocului acum 4 luni era vai de capul ei:(. acum nu doar ca e frumoasa dar e si fitzoasa dar cuminte si e foarte, foarte , foarte iubita. se intelege bine cu testoasa dar inca mai are mici probleme cu verdi(papagalul).

vai de mine ce frumusetze! felicitari ca ai ingrijit-o atat de bine si si-a revenit!

27

Re: Pisicutele mele

ramon wrote:

foarte dulci pisicutele voastre! il pun si eu pe-al meu aici, sa-l vedeti si pe el :rusine: :angel: :wis:

http://www.4animale.ro/forum/uploads/thumbs/365_img_1955.jpg

http://www.4animale.ro/forum/uploads/thumbs/365_img_1956.jpg

http://www.4animale.ro/forum/uploads/thumbs/365_img_1957.jpg

http://www.4animale.ro/forum/uploads/thumbs/365_img_1958.jpg

ei, cum vi se pare?

seamana mult cu a mea...........din pacate a calcat-o masina.....iar acum mi-ai amintit de ea..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:heart: -SABINA- :heart:

28

Re: Pisicutele mele

Deci putem pune si filmulete aici...:) Ok, uite, un film cu pisica mea, Musculitza, de cand era mica-mica, cea mai zapacita pisica! smile In film mai apare, spre final, si prietenul ei mai mare, Floricel :)m
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hcaFXrxJ8V0&NR=1[/youtube]

29

Re: Pisicutele mele

e asa de scumpa.... :angel: seamana cu copilashul meu kre a murit..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Adaugat: 18-02-2010 00:10

cele mai frumoase!!!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: Iubesc la nebunie pisicii!!!!! si va iubesc si pe voi pt grija ce le-o purtati wink

^ :heart: Ello :heart: ^

30

Re: Pisicutele mele

scz daca nu am vazut....dar nu cred ca ai pus .... poti pune niste poze cu superbitatile tale pisicute :heart: te rog smile

- Bianca

31

Re: Pisicutele mele

uita-te la profilul din site wink

^ :heart: Ello :heart: ^

32

Re: Pisicutele mele

aoleuuuuuuuuuuu...mai omorat :heart: gata am murit... ce superbitati ai tu :heart: :pup: mor numai pot ,cum le-am vazut cum am lesinat :heart: is superbe nu am cuvinte ,sa-ti traiasca! smile

- Bianca

33

Re: Pisicutele mele

eu nu am pisici de rasa..dar nu conteaza pt mine asta!iubesc pisicile indiferent de culoare sau de rasa..

^ :heart: Ello :heart: ^

34

Re: Pisicutele mele

si ce daca nu is de rasa...sa stii ca is mult mult mai frumoase decat unele de rasa :heart: :pisica:

- Bianca

35

Re: Pisicutele mele

stai sa mai pun cateva

Adaugat: 18-02-2010 00:34

am o problema cu postarea...las k pun alta data big_smile
pana atunci.cine vrea sa-mi vada pisicile mele scumpici sa se uite la profilul din site..

Adaugat: 18-02-2010 00:38

da...stiu k-s frumoase..ms mult de tot :pup: pt mn toti  sunt frumosi! toti aveti pisici frumosi :sanatate:

^ :heart: Ello :heart: ^

36 (edited by flyaway70 18-02-2010 19:19)

Re: Pisicutele mele

Mai pun si eu poze ... :angel: :heart: :pup:
Mersi Printzesa ... Ea e comoara mea (pe langa cele 2 nimfe) !!!

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

37

Re: Pisicutele mele

Laura ce pisicoasa frumoasa ai.Pupam nasucul catifelat. :pup: :hug:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

38

Re: Pisicutele mele

Suana , nici "ograda" ta nu e mai prejos decat a mea ! :pup: Si tine cont ca baiatul meu vrea si el un catel mic(zice el) ... si cand s-o face mare ??? :wis: ... Totusi nu cred ca am sa-i iau ... i-am spus de cand mi-a zis prima oara ! Nu are cine sa mai vada si de el ... Noi suntem la servici , el la scoala ... E doar mama care mai are grija de animalute si o mai cheama si cumnata mea sa o mai ajute cu copiii (are 2 mici : 3ani si 1 an) :angel: si nici fratele meu nu e acasa sa o ajute cu copiii ... Dar nici fimiu nu se lasa ! Mereu imi spune "Ia uite ce frumos e cainele ala ! Vreau si eu unul !" ... Dar raspunsul e mereu acelasi : NU ! Nu ca nu as vrea si eu unul ... dar chiar nu are cine sa iasa cu el ... la bloc e mai greu , nu e ca la curte ...

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

39

Re: Pisicutele mele

papele mama pisicutze dragutze :hug:                terra se joaca cu tot ce gaseste aici a gasit o bilutza big_smile  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3FCZctuev2I[/youtube]

40

Re: Pisicutele mele

Ce scumpa e :heart:
P.S acum ca vine primavara pe strada si pe strazile din imprejurimi au aprut puiuti de pisicute dar si de catei. Ma tenteaza sa imi iau si eu o pisicuta dar vreau fata :blb:

:heart: ¤ Anyta ¤  :heart:

41 (edited by crazyang3lc 12-03-2010 18:21)

Re: Pisicutele mele

asa imi place mie...sa o musc pe ello de degete smile
imi cer scuze pentru ca nu e prea clara imaginea... smile

^ :heart: Ello :heart: ^

42 (edited by cutegirl 12-03-2010 19:42)

Re: Pisicutele mele

E scumpica ello, sa-ti traiasca

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

43

Re: Pisicutele mele

ce draguta e

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

44

Re: Pisicutele mele

va multumesc pentru aprecieri :merci: ..e un scumpel,daca l-ati vedea ce frumos se ridica in doua labute :rusine:

^ :heart: Ello :heart: ^

45

Re: Pisicutele mele

mai pun si eu poze cu terra

Adaugat: 20-03-2010 19:42

inca 2

46

Re: Pisicutele mele

ce frumoasa e terra, dar si a ta ello

47

Re: Pisicutele mele

chiar ello este fff frumusel pisoiasul :pup:

48

Re: Pisicutele mele

toate sunt foarte frumoase :pup: :k: aici noiste poze cu Tramp al meu pe afaruca :pisica:

49

Re: Pisicutele mele

facea plaja smile

^ :heart: Ello :heart: ^

50

Re: Pisicutele mele

Ce scumpic e pisoiasul!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)