1

Topic: Pisicutele mele




Sa ne prezentam MISI Albastru de Rusia si SISI Birmaneza, printesele familiei

2

Re: Pisicutele mele

ce dragute sunt mie imi place mai mult cea grii(albastra de risia)dar sunt frumoase amandoua

3

Re: Pisicutele mele

ce draguta e birmaneza!!!!!!!!!!!si cealalta e draguta .bravo :bravo:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

4

Re: Pisicutele mele

gabriela wrote:

[/url]
[/url]
[/url]
[/url]
[/url]
Sa ne prezentam MISI Albastru de Rusia si SISI Birmaneza, printesele familiei

sunt superbe! sa-tzi traiasca! foarte, foarte frumoase! :bravo:

Adaugat: 16-02-2008 15:03

uite, pun si eu o poza facuta chiar azi, cu mandrutza mea, suparata ca ne-am mutat!

5

Re: Pisicutele mele

foarte dulci pisicutele voastre! il pun si eu pe-al meu aici, sa-l vedeti si pe el :rusine: :angel: :wis:









ei, cum vi se pare?

6

Re: Pisicutele mele

foarte, foarte dragalash e felix! sa-tzi traiasca!

7

Re: Pisicutele mele

am sa pun si eu o poza cu motanul de la tara il cheama Mitzu

asa-i ca-i cute??????????????

Adaugat: 16-02-2008 19:40

a am uitat sa va spun ceva
felix si pisicutza printesei sunt si ei draguti;)

8

Re: Pisicutele mele

toti sunt ffffffffffffffffffffffffffffffffffffoarte scumpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo: bravo pt pisici si stapanii lor! :bravo:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

9

Re: Pisicutele mele

Toate sunt dragalase si sunt convinsa ca ne aduc mari bucurii. Pozele postate sunt de acum patru ani. Printesele mele ca orice printese au mai crescut intre timp si s-au mai obraznicit. O sa continuam istoria. O zi buna tuturor

10

Re: Pisicutele mele

wink

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

11

Re: Pisicutele mele

de curand am gasit si eu 2 pisicutze...una azi...si acum cateva zile alta...sunt foarte dragalase..o  sa postez poze cu ele....una dintre ele are ochisorii albastrii :pup:

12

Re: Pisicutele mele

Ffff frumoase:pup:

:heart: PinK Angel :heart:

13

Re: Pisicutele mele

am si eu 2 mite dragalase Felix cel gri (1 an si 4 luni)si Buffy cea fumurie(7 ani si 2 luni)

Adaugat: 27-11-2009 12:57

Felix cu freza de vara

Adaugat: 27-11-2009 12:58

Buffy cu freza noua

Adaugat: 27-11-2009 12:59

Buffy+Felix pe perna

Adaugat: 27-11-2009 13:00

proprietatile lui Felix

14 (edited by dyenutza_bella 27-11-2009 14:07)

Re: Pisicutele mele

Foarte frumoase pisicutzele voastre ,sa va traiasca!Si eu am avut o pisica  sad Era alb cu negru big_smile

Animalutzele mele:o broscutza testoasa,2 catelusi,2 perusi big_smile

15

Re: Pisicutele mele

foarte misto pisica desi nu ma dau in vant dupa ele dar aceasta parca e de plus :k: smile

skypy

16

Re: Pisicutele mele

Pisica mea kitty mai am inca una,tina care am primit-o de la cineva dar nu am poze cu ea sad

Adaugat: 28-11-2009 19:38

Mai multe poze...

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

17

Re: Pisicutele mele

Am si eu o sia/birmaneza .... Va place ?

Adaugat: 29-11-2009 17:32

Si asa ?

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

18

Re: Pisicutele mele

foarte frumoase pisicutzele voastre :bravo:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

19

Re: Pisicutele mele

miar placea si mie una dar nu se prea intelege cu perusi mei big_smile
D:D:D:D

skypy

20

Re: Pisicutele mele

Nici a mea ... de aceea nu are voie in camera cu ALLY ... Cand e ea in colivie vine si Tisa ( pisica ) ... Si pisica stie ca a mai luat niste ciocuri in cap de la ALLY ... :bang: ... asa ca nu prea se baga pe ea ... smile

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

21

Re: Pisicutele mele

Ea este pisica mea Mitzy :pup:

:heart: PinK Angel :heart:

22

Re: Pisicutele mele

smile e super tare

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

23

Re: Pisicutele mele

scumpici pisici aveti , sa va  traiasca !!!      v-o prezint si eu pe terra, are aprox 8 luni (parerea veterinarului) . am gasit-o in fata blocului acum 4 luni era vai de capul ei:(. acum nu doar ca e frumoasa dar e si fitzoasa dar cuminte si e foarte, foarte , foarte iubita. se intelege bine cu testoasa dar inca mai are mici probleme cu verdi(papagalul).

24

Re: Pisicutele mele

:heart: e o scumpa smile

:heart: PinK Angel :heart:

25

Re: Pisicutele mele

E foarte frumoasa si ingrijita, sa`ti traiasca si Terra si testoasa si papagalul. big_smile :bravo:

:heart: ¤ Anyta ¤  :heart: