1 (edited by NokiGP 26-04-2009 17:53)

Topic: Hamsteri sirieni

Ok hai sa incep...deci acum 1 saptamana mi-am luat si eu o hamsteritza neagra...e foarte dragutza :ok:

Acum jumatate de ora i-am facut curat in cusca si am pus-o la loc smile .Problema este ca dupa ce i-am pus talajul cel nou ea isi depozita talajul in casuta ei smile .A umplut casa cu talaj (parca se spune talas...ma rog) .Acum sta in casuta linistita dar prbl este ca nu prea mai este talaj jos... big_smile .Si-a  facut un colt acolo unde isi face treburile si atat.Mai are fffff putin talaj jos acolo.  E normal?

Am folosit de o gramada de ori cuvantul talaj...cred ca v-am inebunit smile :bang:

Edit:Nu e prima data cand ii schimb talajul...Acum s-a culcat in casuta tongue

Love animals!!!

2 (edited by iloveanimals 20-04-2009 14:39)

Re: Hamsteri sirieni

e normal smile si al meu a mai facut asa big_smile uneori il muta dintr-o parte in alta prin cusca :k:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

3

Re: Hamsteri sirieni

aha big_smile mersi mult

Love animals!!!

4

Re: Hamsteri sirieni

ai pozici cu hamstericu? :angel:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

5 (edited by NokiGP 20-04-2009 14:43)

Re: Hamsteri sirieni

Am dar acum e descarcata bateria la camera dar o sa incarc acush si o  sa pun :pls:

Love animals!!!

6

Re: Hamsteri sirieni

atunci astept tongue :bravo:

Adaugat: 20-04-2009 15:52

ii poti pune in casuta vata sau bucati de servetele neparfumate ca sa nu isi mai duca talajul acolo tongue big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

7

Re: Hamsteri sirieni

In sfarsit poze :blb:

Adaugat: 21-04-2009 22:00

Altele...

Adaugat: 21-04-2009 22:02

Si inca una...

Love animals!!!

8

Re: Hamsteri sirieni

e sirian? are fata ca baiatu meu(adik fostu')si el era pitic big_smile ....foarte fumoas :bravo: sa iti traiasca :sanatate:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

9 (edited by NokiGP 21-04-2009 22:06)

Re: Hamsteri sirieni

iloveamals wrote:

e sirian? are fata ca baiatu meu(adik fostu')si el era pitic big_smile ....foarte fumoas :bravo: sa iti traiasca :sanatate:

Mersi la fel si da ...e sirian... :k:

Love animals!!!

10

Re: Hamsteri sirieni

dar nu ni l-ai prezentat si noua pe ala mic big_smile ....cum il cheama?  cate luni are? e nebun? e cuminte? musca? si alte cele big_smile :k:

Adaugat: 21-04-2009 23:40

Am redenumit eu subiectul.

Adaugat: 22-04-2009 00:59

buna idee Latifa :bravo: oricum nu era niciun subiect despre sirieni :bravo:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

11

Re: Hamsteri sirieni

iloveamals wrote:

buna idee Latifa :bravo: oricum nu era niciun subiect despre sirieni :bravo:

Exact...debea astept sa mai vina lumesa-si prezinte hamsterii :wis:

Love animals!!!

12

Re: Hamsteri sirieni

dar tu nu ti l-ai prezentat pe al tau :blb: :wis:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

13 (edited by NokiGP 26-04-2009 17:52)

Re: Hamsteri sirieni

i...mda mai nu stiu ce sa spun despre ea...e foarte jucausa...ii place sa stea afara adica intr-o paturica inafara custii..nu musca...nu e deloc agresiva...e foarte simpatica...si mananca orice (adica orice are voie) smile aaaaa da si are aproape un an 9-10 luni

Love animals!!!

14

Re: Hamsteri sirieni

NokiGP wrote:

In sfarsit poze :blb:

:wow: ce dragutz e asa negru! :bravo: n-am mai vazut hamsteri negri!

15

Re: Hamsteri sirieni

mda...am aflat ca e femela big_smile :bang: :angel:

Love animals!!!

16

Re: Hamsteri sirieni

ii poti face o poza in dreptul organelor genitale? big_smile poate te lamuresc eu :bang:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

17

Re: Hamsteri sirieni

Cred ca se vede clar ce e femela si ce e mascul smile  big_smile la masculi e evidenta "podoaba" smile smile smile

>>>>Alexandra<<<<

18

Re: Hamsteri sirieni

masculii au o chestie d'aia pe burta smile smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

19

Re: Hamsteri sirieni

smile smile smile da..si mai jos putin au 2 chestii mai mari! smile smile

>>>>Alexandra<<<<

20

Re: Hamsteri sirieni

smile smile smile ...sunt mai degraba niste umflaturi smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

21 (edited by NokiGP 27-04-2009 19:56)

Re: Hamsteri sirieni

E femela deoarece au organele apropiate si nu au mingile de handball smile

Adaugat: 27-04-2009 20:52

Dar nici nu m-am interesat eram atat de bucuros ca-mi iau incat nu am mai intrebat si pana ce m-am documentat mi-am dat seama ca e femela :angel:

Apropo ce nume sugerati sa-i pun...

Love animals!!!

22

Re: Hamsteri sirieni

Pune`i Gipsy (in engleza inseamna tiganca) pentru ca e neagra big_smile :bravo:

>>>>Alexandra<<<<

23

Re: Hamsteri sirieni

dragut nume :bravo:

fete sunt mai curate decat baieti :pls: cand am avut baiatul unei colege la mine, impreuna cu fata mea, trebuia sa le fac curat zilnic ca mirosea urat in camera la mine :bleah:

mai bine fetitza :pup: sa-ti traiasca, sa faca mare si frumoasa :k:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

24

Re: Hamsteri sirieni

smile mersi pentru nume...foarte frumos.Asa ramane

Love animals!!!

25

Re: Hamsteri sirieni

:wow: wow nu ma asteptam sa ramana..adica primul nume zis,ala sa fie big_smile ma gandeam k vrei sa mai auzi pareri big_smile Ma simt flatrata,nu pot sa zic decat mersi big_smile

>>>>Alexandra<<<<