76

Re: Ajutor!!!!

beeebeeebeee wrote:

chiar sub sigla latifa ai in linie index.......profil.......etc. La profil e profilul tau si pui clik pe el si ti se deschide pagina cu optiuni pt modificarea datelor tale personale, avatar, etc.
scuze deyseby

pt ce i-mi ceri scuze? bravo tie ca ajuti.  e mai bine cum ai explicat tu.  :pup:

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

77

Re: Ajutor!!!!

iloveanimals wrote:

Latifa, tot am probleme cu site'ul neutral Citesc mesajele noi si inchid browserul, apoi dupa ce intru iar pe site(fiind logata) am aceleasi mesaje noi, pe care le citisem inainte. hmm O fi problema de la mine? Sau este din site? Daca ar fi de la mine habar am ce este. Daca stii imi poti spune sa o pot rezolva?
Mai are cineva din site o astfel de problema?

Acum si eu am aceasta problema neutral

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

78

Re: Ajutor!!!!

iloveanimals wrote:

Latifa, tot am probleme cu site'ul neutral Citesc mesajele noi si inchid browserul, apoi dupa ce intru iar pe site(fiind logata) am aceleasi mesaje noi, pe care le citisem inainte. hmm O fi problema de la mine? Sau este din site? Daca ar fi de la mine habar am ce este. Daca stii imi poti spune sa o pot rezolva?
Mai are cineva din site o astfel de problema?


si eu am aceeasi problema neutral hmm

- Bianca

79

Re: Ajutor!!!!

Nici nu stiu ce sa zic... si eu si colegii am facut mai multe teste si nu am gasit nicio problema. Am o intrebare la voi: ce browser folositi? Internet Explorer?
Oricum, noi ne pregatim sa upgradam forumul la o versiune mai avansata, asa ca speram ca problemele sa dispara curand.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

80

Re: Ajutor!!!!

Da, Internet Explorer folosesc! big_smile

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

81

Re: Ajutor!!!!

Eu Mozilla Firefox smile

Adaugat: 19-11-2009 23:40

Da, e posibil ca problema sa fie prezenta numai pe Internet Explorer. OBlonda ai si tu inca aceeasi problema? Si noi folosim Mozilla, e mult mai bun.

Adaugat: 19-11-2009 23:46

Nu, nu o mai am.Am avut`o cand a zis iloveanimals, si o data, mai demult big_smile

>>>>Alexandra<<<<

82

Re: Ajutor!!!!

Eu folosesc Google Chrome si nu am nici o problema.
Il recomand,se incarca mult mai repede si este mai bun decat multe pe care le-am folosit pana acum.

Gabriela

83

Re: Ajutor!!!!

Latifa wrote:

Nici nu stiu ce sa zic... si eu si colegii am facut mai multe teste si nu am gasit nicio problema. Am o intrebare la voi: ce browser folositi? Internet Explorer?
Oricum, noi ne pregatim sa upgradam forumul la o versiune mai avansata, asa ca speram ca problemele sa dispara curand.

si eu tot Mozilla Firefox si inca am aceasta problema sad

- Bianca

84 (edited by deyseby 20-11-2009 11:56)

Re: Ajutor!!!!

Latifa wrote:

Da, e posibil ca problema sa fie prezenta numai pe Internet Explorer. OBlonda ai si tu inca aceeasi problema? Si noi folosim Mozilla, e mult mai bun.

am avut si eu aceea-si problema de cateva ori dar acum e bine. eu folosesc internet Explorer. asta este sigur.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

85

Re: Ajutor!!!!

Eu nu am avut niciodata aceasta problema si folosesc internet explorer

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

86

Re: Ajutor!!!!

kikisiroco, pt ce vrei micsorata poza? Pt avatar? specifica cand ceri ceva. Daca este pt avatar uite-o. smile

Adaugat: 21-11-2009 11:42

se vede la fel. :wow: Probabil este vreo defectiune. :wow:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

87

Re: Ajutor!!!!

Sa incerc si eu smile

Gabriela

88

Re: Ajutor!!!!

Cu placere. :heart:
Pentru redimensionari recomand http://www.shrinkpictures.com/

Gabriela

89

Re: Ajutor!!!!

kikisiroco, vad ca nu prea iti place sa raspunzi la intrebari. Am intrebat si eu pt ca iti trebuie imaginea micsorata?  Pt avatar?

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

90

Re: Ajutor!!!!

Incearca sa pui la avatar imaginea postata de mine sau de Latifa, sunt neclare pt ca au fost micsorate si apoi marite. Salveaz-o in calculator si vezi ce dimensiuni are. smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

91

Re: Ajutor!!!!

iloveanimals wrote:

Incearca sa pui la avatar imaginea postata de mine sau de Latifa, sunt neclare pt ca au fost micsorate si apoi marite. Salveaz-o in calculator si vezi ce dimensiuni are. smile

Exact, nu e nicio defectiune. kikisiroko, daca ai fi pus la avatar imaginea pe cre ti-am postat-o eu in mesaj, s-ar fi vazut perfect. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

92

Re: Ajutor!!!!

hai ca mai incerc si eu. poate merge.. tongue

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

93

Re: Ajutor!!!!

kikisiroko wrote:

Cum pot sterge o fotografie din 'AnimAlbume'. Va multumesc!

Intri in site(www.4animale.ro) te loghezi(cu user name-ul si parola pe care le ai si in forum) dai la "Animalele mele" apoi sub abumul animalului dorit scrie Editeaza imagini, dai acolo, apoi sub poza pe care vrei sa o stergi scrie Sterge. tongue

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

94

Re: Ajutor!!!!

Nu ai pt ce. wink

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

95

Re: Ajutor!!!!

kikisiroko wrote:

Mersi mult...pacat ca esti din Alexandria ca dadeam un suc... big_smile

:k: . poate se fac si alte legaturi aici. nu numai cu pasari...glumesc.  :k:

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

96

Re: Ajutor!!!!

Legaturi de prietenie, binenteles.Si eu mi`am facut multe aici :bravo:

>>>>Alexandra<<<<

97

Re: Ajutor!!!!

Sa vedeti voi ce se supara Latifa!

Gabriela

98 (edited by Iusty 22-11-2009 19:28)

Re: Ajutor!!!!

hmm De ce? hmm
Kikisiroko, ai un MP... :k:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

99

Re: Ajutor!!!!

de obicei este foarte intelegatoare si draguta. nu o sa se supere pt atat. majoritatea avem ID-urile celorlanti si tot ce este de scris scriem pe forum. asa ca nu este nimec iesit din comun. asa ne intarim relatiille de prietenie. are dreptate OBLONDA.  :pup: :k:

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

100 (edited by biancadumi 22-11-2009 21:27)

Re: Ajutor!!!!

deyseby,gabi probabil  credea ca dam idurile pe forum ,cea ce cred ca nu e voie... ca parca adresele si idurile nu se dau decat cand e vorba de anunturi etc wink  si latifa e fff intelegatoare de aceea o iubim cu totii :heart: :heart: :heart: :heart: :pup: !!

- Bianca