26

Re: Ajutor!!!!

Latifa va rog sa ma ajutati pentru ca am gresit ceva la animalele mele:unde scrie azur albastru verzui am pus 2 poze cu o pisica mi le puteti sterge va rog?
Multumesc!

Adaugat: 20-06-2009 17:27

monyxme wrote:

Latifa va rog sa ma ajutati pentru ca am gresit ceva la animalele mele:unde scrie azur albastru verzui am pus 2 poze cu o pisica mi le puteti sterge va rog?
Multumesc!

O sa facem astazi in asa fel incat sa puteti sterge voi pozele. smile Pana diseara o sa fie gata.  Pana atunci ti-am sters animalbumul cu totul, poti sa il faci din nou corect.

Adaugat: 20-06-2009 18:32

Multumesc mult!! :merci:

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

27 (edited by Iusty 15-07-2009 10:12)

Re: Ajutor!!!!

As dori sa-mi pun imaginea asta :heart: la avatar! Mi-o puteti micsora...va rog?

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

28

Re: Ajutor!!!!

piticotul ala alb semana k snowy al meu :heart:

uite poza wink

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

29

Re: Ajutor!!!!

Merci... :pls: :pup:

Adaugat: 15-07-2009 11:30

Merci inca o data...e super :k:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

30

Re: Ajutor!!!!

cu placere :blb:  :pup:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

31

Re: Ajutor!!!!

Latifa,imi puteti sterge va rog cateva mesaje de la peisaje din natura cu flori in asa fel incat sa mai fie doar unul?Nu stiu de ce sau triis atatea.Ma scuzati..... :rusine:

Adaugat: 15-07-2009 22:47

monyxme wrote:

Latifa,imi puteti sterge va rog cateva mesaje de la peisaje din natura cu flori in asa fel incat sa mai fie doar unul?Nu stiu de ce sau triis atatea.Ma scuzati..... :rusine:

Nicio problema, le sterg eu, se mai intampla! smile

Adaugat: 16-07-2009 12:08

Multumesc!!!

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

32

Re: Ajutor!!!!

Imi poate micsora si mie cineva urmatoarea imagine ???

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

33

Re: Ajutor!!!!

tongue uite

Adaugat: 20-07-2009 18:14

ops...am uitat poza smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

34

Re: Ajutor!!!!

Multumesc moooolt Iloveanimals !!!
:pup::heart::)

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

35

Re: Ajutor!!!!

Nu ai pt ce. :pup:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

36

Re: Ajutor!!!!

Latifa te rog sa-mi mai micsorezi un pic imaginile de la nimfe ca sunt prea mari. multumesc.

Adaugat: 22-07-2009 08:47

o sa mai incerc sa pun una aici sa vad daca reusesc sa o atasez mai mica. http://img525.imageshack.us/img525/2969/sdc11282.jpg

Adaugat: 22-07-2009 08:54

nu pot acum. te rog sa le ajustezi pe fiecare daca poti. multumesc.

Adaugat: 22-07-2009 08:56

deyseby wrote:

nu pot acum. te rog sa le ajustezi pe fiecare daca poti. multumesc.

O sa intreb colegii de la programare daca se poate face ceva sa le micsoram. Eu nu pot umbla la poze daca sunt puse cu imageshak sau cu alt site de genul asta. Tocmai de-aia am pus si noi optiunea de upload poze direct din calculatorul vostru, ca sa evitam incarcarea unor poze prea mari care sa ingreuneze accesul la pagini. smile

Adaugat: 22-07-2009 11:40

sa stii ca ai dreptate. o sa pun direct pe forum sa nu cauzez alte probleme. sunt destul de bune si alea. nu are rost sa pun niste poze enorme ca nu-mi plac nici mie sincer. oricum multumesc pt intelegere. astea au fost o incercare nereusita si nu stiam cat de mari o sa fie. credeam ca sunt ca cele ale Suanei. asta e .

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

37 (edited by iloveanimals 22-07-2009 12:29)

Re: Ajutor!!!!

deyseby trebuie sa setezi de acolo din site`ul repectiv dimensiunea imagini. Eu nu am incercat cu imageshak, dar la photobuket asa este. :ironic: Sper sa gasesti. tongue

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

38

Re: Ajutor!!!!

pai tocmai asta am facut. am setat 320 cu 2sute si ceva, dar nimic. de asta m-am speriat. de acum le miccsorez din programul meu de pe calculator si apoi le atasez. multumesc.

Adaugat: 23-07-2009 10:17

Latifa te rog sa le stergi cu totul. adica mesajele postate cu poze cu tot. asta cred ca se poate. ma enervez cand le vad "cat casa". te rog frumos cat mai repede.

Adaugat: 23-07-2009 10:21

deyseby wrote:

Latifa te rog sa le stergi cu totul. adica mesajele postate cu poze cu tot. asta cred ca se poate. ma enervez cand le vad "cat casa". te rog frumos cat mai repede.

Pai nu-i pacat sa le sterg? Ca sunt foarte frumoase! Lasa-le asa ca poate rezolva baietii de la programare. Si apoi, in curand se va trece pe pe alta pagina de forum si n-o sa le mai vezi! wink

Adaugat: 23-07-2009 11:03

esti o scumpa. multumesc. daca voua va plac atunci mie sigur i-mi va placea.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

39

Re: Ajutor!!!!

Imi micsorati si mie o imagine?

Adaugat: 27-07-2009 12:51

Pentru avatar? smile

Adaugat: 27-07-2009 15:29

Da multumesc mult!! :heart:

Adaugat: 27-07-2009 16:59

monyxme wrote:

Da multumesc mult!! :heart:

Cu placere, n-ai pentru ce! smile

Adaugat: 27-07-2009 17:37

Imi puteti sterge si fisierul cu azur de la animalele mele va rog?

Adaugat: 28-07-2009 12:34

monyxme wrote:

Imi puteti sterge si fisierul cu azur de la animalele mele va rog?

Da, o sa-l stergem.

Adaugat: 28-07-2009 14:22

Multumesc!Acum ca nu mai este perusul meu nu are rost sa-l mai pun la animalele mele

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

40

Re: Ajutor!!!!

test

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/12/funny-pictures-lol-squid.jpg

41

Re: Ajutor!!!!

Cine imi poate micsora si mie aceste 2 poze ???

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

42

Re: Ajutor!!!!

Daca imi zici la ce dimensiuni sa le fac, ti le micsorez eu smile

43

Re: Ajutor!!!!

Pai am nevoie pt avatar :pls:

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

44

Re: Ajutor!!!!

Ok ... in 10 minute big_smile

Adaugat: 03-09-2009 14:33

Astea sunt.

45

Re: Ajutor!!!!

Merci :heart:

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

46

Re: Ajutor!!!!

N-ai pentru ce :pup:

47

Re: Ajutor!!!!

Am si eu o intrebare, am vazut pe multe siteuri/forume chiar si aici, scrii un cuvant si cand dai clik pe el iti apare o pagina web. Si nu stiu cum se face. Putin ajutor? :sol:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

48

Re: Ajutor!!!!

BBcode big_smile

Vezi ca apare deasupra mesajului. Da click si citeste smile

49

Re: Ajutor!!!!

aa, gata. Merci mult. :pup: :merci:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

50

Re: Ajutor!!!!

Ma puteti ajuta cu ceva?Nu imi pot face animalutele!Sunt mai noua si nu gasesc :wow:
La inceput nu le-am facut si acum nu gasesc...poate stiti voi,fiind mai vechi pe aici...

Gabriela