251

Re: Ajutor!!!!

Ce Windows folosesti,iti recomand 7-ul

http://nimfa185.sunphoto.ro My Nymphs Pacolina :nimfa: Paco  :grey: Silver :grey: Dodo :caine:
==>Misu<==

252

Re: Ajutor!!!!

Windovs XP...Multumesc frumos smile

Adaugat: 10-11-2011 14:13

fetitsakuokikaprui wrote:

Iata de exemplu scrie:
           


                                           .                             .





                                              .                              .


poze cu pisica mea....



Iata in asa fel,numai ca puctele sunt bej.Am incercat  sa astept ceva vreme ,fara  schimbari....Si e la toate fotografiile....Poate fi de la Windows, ca e cam vechi?  neutral

Poti sa atasezi mesajului un print screen ca sa ne dam seama despre ce e vorba?

Adaugat: 11-11-2011 18:28

am cateva poze... sad sunt cu WebCam-ul ca aparatul foto s-a  defectat  :furios:

Adaugat: 12-11-2011 19:09

fetitsakuokikaprui wrote:

am cateva poze... sad sunt cu WebCam-ul ca aparatul foto s-a  defectat  :furios:

Salutari tuturor...D-na Latifa ,uite ca s-a rezolvat problema smile Nu stiu care a fost cauza...Danut mi-a zis ca e de la  net...ca nu mergea bine fiindca au fost lucrari vreo saptamana...eiii, nu stiu eu ce-o fi cu adevarat.... :hihi:

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

253

Re: Ajutor!!!!

fetitsakuokikaprui wrote:
fetitsakuokikaprui wrote:

am cateva poze... sad sunt cu WebCam-ul ca aparatul foto s-a  defectat  :furios:

Salutari tuturor...D-na Latifa ,uite ca s-a rezolvat problema smile Nu stiu care a fost cauza...Danut mi-a zis ca e de la  net...ca nu mergea bine fiindca au fost lucrari vreo saptamana...eiii, nu stiu eu ce-o fi cu adevarat.... :hihi:

Ok, bine ca s-a rezolvat! Ca nici colegii mei nu stiau care ar putea fi problema. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

254

Re: Ajutor!!!!

cine imi poate micsora si mie o poza...va rog frumos big_smile

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

255

Re: Ajutor!!!!

va rog  frumos sa-mi intoarceti poza pe care am postat-o la concurs,am fost pe tel. si nu stiu de ce,mi-a luat-o in pozitia asta  :rusine:
multumesc anticipat!

-Ioana-

256

Re: Ajutor!!!!

Latifa , cand o sa fie de votat la concurs , pot vota si eu ? (intreb pt. ca nu prea am inteles sad )

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

257

Re: Ajutor!!!!

D-na Latifa ,sper ca nu-i nimic daca raspund eu. :rusine:
Mona,nu poti participa pentru ca esti venita pe site  dupa data de 01 noiembrie.Pentru a evita trisarile, la concurs pot participa si vota numai utilizatorii care s-au inscris ca membri ai site-ului si forumului pana pe data de 01 noiembrie 2011. De asemenea, voturile date de pe conturi clona vor atrage descalificarea participantului pentru care au fost date. smile

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

258

Re: Ajutor!!!!

Multumesc .

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .