226

Re: Ajutor!!!!

vladcrisan wrote:

D-na Latifa : Imi puteti pune poza pusa de biancadumi la avatar??? big_smile

Gata!

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

227

Re: Ajutor!!!!

Latifa wrote:
maria97 wrote:

cine poate sa imi puna ji mie poza asta la avatar ? va rog frumos  :hihi:  :heart:

Gata, ti l-am pus. Daca nu-l vezi apasa ctrl+f5. smile

multumesc :heart:  :heart:  :heart:  :heart:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

228

Re: Ajutor!!!!

mai am si eu o nelemurire :cum fac pozele mai mici ca sa le pot pune la avatar? hmm

Bianca-am 12 ani -data de nastere:23 ianuarie-am :iubareti: ,2 :ou: ai lor si 1 :caine:  si I :heart: them !-http://biancapoli.sunphoto.ro/

229

Re: Ajutor!!!!

imi puteti pune poza asta va rog si sa o stergeti pe cea care o am acum?

Adaugat: 30-01-2011 20:21

Gata, ti l-am pus. Daca nu-l vezi apasa ctrl+f5.  smile

Adaugat: 30-01-2011 20:38

Multumesc mult! big_smile

-Ioana-

230

Re: Ajutor!!!!

dna latifa , dc nu pot sa pun poza aceasta cu elliot la avatar ?

Adaugat: 08-02-2011 22:07

maria97 wrote:

dna latifa , dc nu pot sa pun poza aceasta cu elliot la avatar ?

Pentru ca era prea mare. Ti-am micsorat-o eu si am pus-o. Daca nu o vezi apasa ctrl+f5.

Adaugat: 08-02-2011 22:59

dna latifa multumesc si scz ptr deranj :hihi:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

231

Re: Ajutor!!!!

Am si eu o problema:nu mai stiu de unde pot schimba poza de la semnatura.
D-na Latifa,imi puteti pune si mie poza aceasta la semnatura?Ma scuzati pentru deranj.

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

232

Re: Ajutor!!!!

Sus intri in PROFIL, iar de acolo in AVATAR. Dai browse si iti poti pune poza aleasa

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

233

Re: Ajutor!!!!

Merci,asta stiam,dar  nu avatarul vreau sa-l schimb,ci imaginea de la semnatura si nu mai stiu cum.

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

234

Re: Ajutor!!!!

intri pe site lin stanga la contul meu si sunt 3 optiuni si alegi Imagine semnatura. Sper sa te descurci smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

235

Re: Ajutor!!!!

octy wrote:

Merci,asta stiam,dar  nu avatarul vreau sa-l schimb,ci imaginea de la semnatura si nu mai stiu cum.

Poza din semnatura nu o pot schimba eu, pot doar sa editez textul. Urmeaza pasii indicati de Estera.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

236 (edited by octy 05-04-2011 19:22)

Re: Ajutor!!!!

Aaaaaa , smile  eu le-am completat si pe cele neobligatorii,oricum MULTUMESC D-NA LATIFA :merci:  :merci:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

237

Re: Ajutor!!!!

Latifa,la topicul "porcusori de guineea" am scris din greseala 2 postari una dupa alta (din cauza netului)

Te rog daca poti  sa stergi una din postari,multumesc mult  :pup:

- Bianca

238

Re: Ajutor!!!!

Imi poate da cineva un site unde pot redimensiona imagini?Am o imagine si este prea mare.Multumesc!

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

239

Re: Ajutor!!!!

eu mi-le redimensionez pe photoscape

240

Re: Ajutor!!!!

LAtifa,imi cer scuze,nu stiu ce a avut net-ul meu azi ...am trimis de 2 ori 2 mesaje primul la "hamsteri pitici " al doilea la "porcusori de guineea" imi cer scuze smile

- Bianca

241

Re: Ajutor!!!!

D-na Latifa imi cer mi de scuze din gresala am postat 3 meaje unul dupa altul cu aceeasi poza si daca nu va suparati puteti sa le stergeti dumneavoastra :cry:
Inca o data inmi cer mii de scuze  :rusine:

242 (edited by ioana99 05-06-2011 13:14)

Re: Ajutor!!!!

va rog, frumos sa-mi stergeti,la animalbume ce este in plus.Va rog sa ma scuzati, astazi internetul mi-a mers destul de greu.:)
multumesc de intelegere!

-Ioana-

243

Re: Ajutor!!!!

ioana99 wrote:

va rog, frumos sa-mi stergeti,la animalbume ce este in plus.Va rog sa ma scuzati, astazi internetul mi-a mers destul de greu.:)

Gata, s-a rezolvat! smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

244

Re: Ajutor!!!!

micsoratimi si mie poza va rog frumos pt avatar

Adaugat: 05-06-2011 20:00

alexnutzu wrote:

micsoratimi si mie poza va rog frumos pt avatar

Ti-am inlocuit avatarul, daca nu il vezi pe cel nou apasa ctrl+f5.

Adaugat: 07-06-2011 01:10

multumesc mult! :pup:

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

245

Re: Ajutor!!!!

Latifa, imi pare rau, nu am citit atent regulamentul pt. concursul AnimaFun! Poti sa-mi stergi postarea?Multumesc si scuza-mi neatentia!

Adaugat: 18-06-2011 17:02

sabby wrote:

Latifa, imi pare rau, nu am citit atent regulamentul pt. concursul AnimaFun! Poti sa-mi stergi postarea?Multumesc si scuza-mi neatentia!

Am sters! Nu-i nimic, la urmatorul concurs ai sa poti participa, dar doar cu o singura poza! smile

Adaugat: 18-06-2011 17:24

Am inteles, multumesc mult Latifa!

Patrocle si Cliffy :caine: bichoni ; Rio :dans: Micul Alexander ; Lilly, Frantzuz, Caffe, Frappe, Patrocle, Ariel  :caine: metisi;
RIP Pepe :perus:

246

Re: Ajutor!!!!

va rog sa-mi stergeti un mesaj de la topicul ''Depre perusi'' care a fost postat de doua ori.Multumesc!

-Ioana-

247

Re: Ajutor!!!!

d-na Latifa... am si eu o problema incerc sa imi schimb imaginea semnatura si urmez acesti pasi sterg imaginea imi arata ca imaginea a fost stearsa si aleg noua imagine si dupa ce dau upload imi arata tot fosta imagine ..
aceasta imagine doresc sa o pun si nu reusesc sad ce sa fac?

:perusi: Sfaturile bune sunt cel mai probabil ignorate, dar asta nu este un motiv ca , sa nu le oferi. smile  ~~SANDA~~ 1 perus Bella si al 2-lea(coco care s-a dus la ingerasi) sad(

248

Re: Ajutor!!!!

Ai pus imaginea, eu o vad. Apasa ctrl+f5 ca sa o vezi si tu. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

249

Re: Ajutor!!!!

Cum pot sa pun fotografii la semnatura?

Adaugat: 13-08-2011 21:25

|--|leyna|---| wrote:

Cum pot sa pun fotografii la semnatura?

Fotografiile la semnatura se pun din site, nu din forum. In coltul din stanga sus, dai click pe "Contul meu" si apoi pe "Imagine semnatura".

Adaugat: 14-08-2011 00:51

multumesc...acum am reusit big_smile

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

250

Re: Ajutor!!!!

Domnisoara Latifa,am si eu o problema...In loc de fotografii imi apar puncte bej deschis...Ce as putea face?Am stat si o ora ...si tot nu se deschide fotografia...Ajutati-ma va rog frumos :pls:

Adaugat: 08-11-2011 11:45

fetitsakuokikaprui wrote:

Domnisoara Latifa,am si eu o problema...In loc de fotografii imi apar puncte bej deschis...Ce as putea face?Am stat si o ora ...si tot nu se deschide fotografia...Ajutati-ma va rog frumos :pls:

Nu prea inteleg... unde iti apar aceste puncte?

Adaugat: 09-11-2011 11:08

Iata de exemplu scrie:
           


                                           .                             .





                                              .                              .


poze cu pisica mea....



Iata in asa fel,numai ca puctele sunt bej.Am incercat  sa astept ceva vreme ,fara  schimbari....Si e la toate fotografiile....Poate fi de la Windows, ca e cam vechi?  neutral

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)