176 (edited by yo_dan 30-09-2013 21:05)

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

nu cred ca se vor bate din moment ce au crescut impreuna si eu am un pekinez si un labrador ambii baieti si se inteleg foarte bine
pozele le poti pune de acolo de unde scrie +Adauga imagine sub fereastra unde scri

177

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

am incercat sa le pun de sub de unde scriu...dar zice k sunt prea mari pozele.... sad  ce as putea sa fac in cazul acesta?? ps multumesc pt rasp si pt ajutor  smile

178

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

trebuie sa le micsorezi, incearca cu un program de editat poze
cu placere ma bucur ca te-am putut ajuta smile

179 (edited by cretzolina 01-10-2013 14:04)

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

la o plimbarica...
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 01-10-2013 09:39[/merge_posts_bbcode]

cel mai somnoros catel... :nani: zZzZzZz.....

[merge_posts_bbcode]Adaugat: 01-10-2013 14:04[/merge_posts_bbcode]

avem si riduuuuri   smile

180

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

cretzolina wrote:

dar as vrea sa mai aflu ceva de la cei care au aceasta rasa,cand vor mai creste vor devenii agresivi cu cainii care au crescut???eu mai am un westie,tot baiat,are 1an jumate,este al mamei mele,dar eu mult nu voi mai sta cu ea,,,si il voi lua cu mine la casa pe bruno.....deci ce parere aveti??pt ca acum se joaca,se inteleg fff bine  smile
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 30-09-2013 21:00[/merge_posts_bbcode]

aha,multumesc big_smile ....si poza cum as putea sa pun??

Un caine bine educat,indiferent de rasa,nu ava fi niciodata agresiv cu alti caini,la maturitate,decat daca intervin niste probleme de natura patologica(care,bineinteles,se datoreaza stapanului,sper ca nu e cazul).
Mult succes in educatia cainelui!Daca ai nelamuriri,intreaba-ne.Sigur cineva de pe forum te poate ajuta.

Inainte sa-l abandonezi,nu uita ca tu ai familie,prieteni,bunici..el te are doar pe tine...

181

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

multumesc pt raspunsuri!! :k:

182

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

sal el e ryf si ea maya

183

Re: American Staffordshire Terrier (Amstaff)

apare numa o poza,e foarte frumos smile ,cat are ??