101

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Latifa wrote:

Mesajele de pe wikipedia sunt scrise chiar de noi, pe vremea cand cutzu.ro ne copiase foate multe articole si pusese si o gramada de linkuri pe wikipedia catre site-ul lor.

Off :rusine: ...Doamna Latifa,ma scuzati. :pls: Am crezut ca cineva care nu are parte la site a scris.

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

102

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

fetitsakuokikaprui wrote:
Latifa wrote:

Mesajele de pe wikipedia sunt scrise chiar de noi, pe vremea cand cutzu.ro ne copiase foate multe articole si pusese si o gramada de linkuri pe wikipedia catre site-ul lor.

Off :rusine: ...Doamna Latifa,ma scuzati. :pls: Am crezut ca cineva care nu are parte la site a scris.

Nu-i nimic, stai linistita, mi-am dat seama ca asta ai crezut. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

103 (edited by biancadumi 05-02-2012 19:42)

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Am aflat totul

Dumitrescu Bianca Uite stau smile tu ce mai faci? smile care e numele tau? smile
acum 2 minute · Îmi place
Articole Animale bIneee :x
acum aproximativ un minut · Îmi place
Dumitrescu Bianca ai un nume ? smile ca sa nu stau sa scriu Articole Animale smile))
acum aproximativ un minut · Îmi place
Articole Animale Miha tongue
acum 51 de secunde · Îmi place
Dumitrescu Bianca Mihaela????? deci am avut dreptate...esti Mihaela care ai fost banata pe latifa?
acum 30 de secunde · Îmi place
Articole Animale da sad
acum 16 secunde · Îmi place
Dumitrescu Bianca Si acum te razbuni? de ce ?
acum 2 secunde · Îmi place

Sunt Mihaela [:(] . Scuze dar imi doresc ENORM ca sa mai fiu si eu pe latifa


Stiti...cred ca a fost probabil foarte suparata...stiu ca nu trebuia sa faca asa ceva,dar cred ca e un copil si na...eu oricum am iertat-o .

- Bianca

104

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Totusi .. nu trebuia sa faca asta  smile

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

105

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Eu nu imi amintesc de care Mihaela e vorba  hmm

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

106 (edited by simonamona 05-02-2012 20:41)

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Nici eu , adica eu am prins-o pe site ?  smile
Multumesc Latifa , pentru super utilizator  :heart:

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

107

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Mihaela111 care scria cu [nhuu` mah aduch] ,[nhuu,se simthe bnXPXP] ,etc.
Da,eu tot am iertat-o,dar vedeti ce consecinte a adus o fapta negandita?Cate iritari,inervari,etc...Eu singura m-am inervat ca si acum am tensiune inalta :ill:

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

108

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

apropo de luarea informatiilor de pe latifa , eu am pus pe blogul puiutilor mei cateva informatii referitoare la micii inaripati precizand clar sursa , daca este vreo problema le elimin , dar am zis ca voi sunteti mai priceputi decat mine , si vor fi informatii mult mai sigure

Later Edit :am un post despre determinarea sexului la perusi  si care sunt plantele de apartament toxice pentru micuti , am zis si anterior , daca sunt probleme le elimin , acum am vazut topicul , dupa ce am postat acele informatii , dar am scris de la inceput sursa , cu multumirile de rigoare si ... sper sa fie ok  smile

Adaugat: 17-02-2012 17:49

mereana28 wrote:

apropo de luarea informatiilor de pe latifa , eu am pus pe blogul puiutilor mei cateva informatii referitoare la micii inaripati precizand clar sursa , daca este vreo problema le elimin , dar am zis ca voi sunteti mai priceputi decat mine , si vor fi informatii mult mai sigure

Later Edit :am un post despre determinarea sexului la perusi  si care sunt plantele de apartament toxice pentru micuti , am zis si anterior , daca sunt probleme le elimin , acum am vazut topicul , dupa ce am postat acele informatii , dar am scris de la inceput sursa , cu multumirile de rigoare si ... sper sa fie ok  smile


Atata timp cat este precizata sursa este ok.

Adaugat: 18-02-2012 16:33

merci mult ! am incredere in articolele voastre si sunt mult mai bune decat ce as fi realizat eu . Merci inca o data  :hug:

Atunci cand te iubeste un animal , aceasta iubire este.....NECONDITIONATA :heart: :heart: Gogosica , sufletul meu :heart:
Gogosonul, inca parte din viata mea sad
*(Stefi)

109

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Navigand pe internet am gasit ceva ce m-a pus pe ganduri.Un blog despre viata marina a copiat tot ce ati scris dumneavoastra despre specia Symphysodon discus, pana si titlul este la fel neutral .
http://www.pesti-acvarii.ro/index.php/acvariu/pesti-acvarii/pesti-apa-dulce/42-symphysodon-discus-discusul-heckel.html acesta este link-ul.

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

110

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

patriciuca wrote:

Navigand pe internet am gasit ceva ce m-a pus pe ganduri.Un blog despre viata marina a copiat tot ce ati scris dumneavoastra despre specia Symphysodon discus, pana si titlul este la fel neutral .
http://www.pesti-acvarii.ro/index.php/acvariu/pesti-acvarii/pesti-apa-dulce/42-symphysodon-discus-discusul-heckel.html acesta este link-ul.

Multumim pentru sesizare! Multe alte descrieri de specii de pe site-ul lor sunt copiate de la noi... E mult mai usor sa copiezi munca altuia decat sa muncesti tu... sad

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!