76

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Probabil administratorii Latifei vor face ceea ce trebuie legal.Nu ar trebui lasata sa scape.Oricum e o aiureala ceea ce face.N-are rost sa ne mai zbatem ,pentru comentarii trebuie sa te loghezi,dai clickuri si uite asa obtine trafic.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

77

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Tot adauga articole de la "cei 2 oameni care ii scriu" articolele...

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

78

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Poza cu perusul din articolul "Obezitatea la papagali" este perusul lui Ionutzz. Si se vede in coltul pozei scris www.4animale.ro .

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

79

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

poate pune cu cine vrea...doar cu Goldy nu...macar sa aibe bunul simt...

- Bianca

80

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Bianca , fara suparare  sad  Acesta este Goldy ? daca da , e pus deja
Am vazut ca scrie pe poza

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

81

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

am vazut ca e pus...da...el era

este o fata...si s-ar putea sa fie cine zice voi sau Mihaela..ati uitat ca a fost banata de latifa? poate se razbuna!

- Bianca

82

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Vad ca lupu e online,chiar nu se pot bloca aceste blog-uri gratuite???.Ma gandesc ca observati ca isi bate joc de noi, de memoria animalelor noastre,de animalele pe care le avem si ca in curand tot ce exista pe Latifa va fi la ea pe bloguri.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

83

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Voua va merge sa accesati blogul ? mie nu

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

84

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

l-a sters iar...isi bate joc de noi!!!

- Bianca

85 (edited by suana 05-02-2012 00:18)

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

A disparut!!!!URA!!!!!Pai n-are nici o sansa sa se puna cu noi.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

86

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Este chiar culmea , acum ma astept sa vad alt blog prostesc  smile

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

87

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

poate am sensibilizat-o putin...trebuie sa aibe si ea o inima totusi!

- Bianca

88

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Sectiunea "Ajutor" se poate citi si de cei care nu sunt logati? Daca da, cred ca se distreaza de minune pe seama noastra

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

89

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

da..se poate citi...

- Bianca

90

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Cred ca m-am inselat in privinta lui denyroxy,ea vad ca are activitati pe fb.S-ar putea sa fie altcineva insa nu poti sti daca vrea cineva sa se razbune doar n-o sa dea date reale sau alte similitudini.Desi pentru asta iti trebuie putina minte.Noi insa ne-am distrat si mai bine ca o tot taraim de colo colo si n-are sanse de reusita.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

91

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

ce minte bolnava!acuma face intentionat sa se razbune pe noi!rebuie luate masuri,nu se poate sa primeasca ceva amenda?asta e un lucru ilegal,eu il consider furt!sa se invete odata copilul ala minte!

-Ioana-

92

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

haideti sa o luam usor! pana la urma sigur are si ea o inima! sa ii vorbim frumos si poate asa intelegem  de ce face asta! Vorba dulce mult aduce...daca o luam asa cu amenintari (recunosc,asa am facut si eu,dar mi-am dat seama ca gresim) nu ajungem nicaieri. Se vede ca are o inima,i-am scris ca acela era catelusul meu care a murit...a disparut blogul,deci clar are o inima!

- Bianca

93

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Periodic si cu precadere in perioada sarbatoriilor (Paste, Craciun) sau cand exista fenomene meteo mai iesite din comun unor oameni le vine ideea sa ne plagieze. Nu conteaza nivelul educational sau statutul social - cati bani au in buzunar - pur si simplu ii loveste plagiatul. Nivelul organizational variaza de indivizi singuri pana la firme cu peste 100 de angajati care isi pun editorii sa "produca" continut pentru siteurile lor. Li se pune asa o pata pe siteul nostru si se apuca de diverse:
- atacuri informatice
- calomnie
- plagiat atat pe internet cat si in presa scrisa

Nu trebuie sa va lasati enervati, trebuie ignorati cu desavarsire. Anuntati-ne si noi o sa facem ceea ce este necesar si posibil sa remediem problema.
Uneori nu este posibil sa rezolvam problema, alteori personajul renunta, se plictiseste, cateodata gasim intelegere si cadem de acord sa colaboram. Exista si personaje insistente si persistente care ne stau ca niste ghimpi in coaste urmarindu-ne fiecare miscare si plagiind si la nivel tehnic siteul si care ca niste lipitori implementeaza periodic noi functionalitati pe siteurile lor (au lasat-o si ei usor ca nici n-am mai lucrat la interfata siteului wink ) dar trebuie sa-i ignoram si pe acestia.

Probleme de genul acesta si de alt gen o sa mai fie - suntem in crestere abia facem 5 ani anul asta. Cred ca e important sa nu va lasati afectati, sa ne anuntati si sa nu contactati persoana/firma in cauza. Ne pare rau ca exista astfel de fenomene (care v-au furat pozele) - practic sunt colegii nostri de breasla - dar fiecare padure cu uscaturile ei.

Trebuie sa mergem inainte, altfel daca tineam cont macar de 5% din problemele aparute inchideam siteul demult.  :k:

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

94

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Ai dreptate . Totusi nu este frumos ceea ce a facut . smile

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

95

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Da corect.Probabil ca a vrut sa ne arate ca  poate sa faca ceva similar,insa nu s-a asteptat la un asa atac din partea noastra.Nu se pot controla multe lucruri dar inca o data am dovedit ce este Latifa si de asta le e ciuda multora.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

96

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

sunt cu totul de acord,cred ca noi am speriat-o prea tare,dar oricum,ea si-a cautat-o!
nu se poate pune si aceasta sectiune a forumului sa fie vizitata doar de membrii acestuia?

-Ioana-

97

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Poate am speriat-o , Ioana sau poate are si ea o inima  :rusine:

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

98 (edited by ioana99 05-02-2012 01:15)

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

nu stiu ce sa zic,si suana i-a zis ca star e decedat si a continuat sa se razbune!eu cred ca s-a saturat de gura noastra,oricum a fost,conteaza ca a plecat!frumos ar fi din partea ei sa isi ceara scuze ca a adus atata tensiune printre noi...

imi cer scuze,sunt pe tel. si nu pot scrie cu majuscule..

-Ioana-

99

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Nu stiu ce sa zis si nici nu am idee cine este . Poate fii cineva si de pe site , poate ..

Animalutele mele : 3 :caine: (Chooci - metis (RIP) , Buki - chow chow si Leea - chow chow) , 1 :pisica: (Miron) , 2 :perus: (Kira si Kiki) , 1 :hamster: (Tina) si 7 pesti (Mum , Miki , BoB , Bobita , Kiki`s , Bibi si Pesy)
RIP Chooci :cry: nu te voi uita niciodata , catelusa mea draga .

100

Re: Avem nevoie de ajutorul vostru!

Nu e frumos ce-a facut dar daca n-au reusit parintii si profesorii persoanei respective s-o educe pana la varsta asta (toale indiciile indica un elev / o eleva) n-o sa reusim nici noi printr-un mesaj de atentionare, de mustrare sau de amenintare. Eventual o intaratam mai rau, credeti-ma cel mai bun leac este sa o notificam folosind minimul de comunicare. Orice texte de genul: nu te gandesti sa nu faci la altii ceea ce tie nu-ti placa sa ti se faca - nu fac decat sa alimenteze ideeile paranoice din capul persoanei respective.

Poate ar fi mai bine sa facem privat acest subiect. O sa discut si cu restul echipei maine aceasta problema.

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.