201

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Aha..E foarte draguta cat ai dat pe ea? big_smile

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

202

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

10 lei

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

203

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

:nb:

O pereche de perusi si o catea carpatina+1 puiut al acesteia

204

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

:nb:

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

205

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

ella_costan wrote:

10 lei

Aha merci ca ma gandeam sa-i iau si eu lui eddi doar a mai mare si poate un play stand dar asta cand vom avea banuti :hug:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

206

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Pentru ei doi e sufient de maricica play standul nu prea am unde sa il pun  :pup:  :hug:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

207

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Nu in cusca eu ma refeream in afara custii.Noapte buna :nb:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

208

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Nu stiu de ce dar nu mi-a aparut ca ar fi mesaje noi aici la pufuletzii vostri.Ella,imi place tare colivia.Sa le fie de bine outzul.Pupam dulce. :pup:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

209

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

ella, e frumusica colivia.si amenajata frumos. pupam alintatii.  :pup:

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

210

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Multumim .... :merci:  si noi pupam mogaldetele toate ... :pup:  :pup:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

211

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

ella_costan wrote:

Multumim .... :merci:  si noi pupam mogaldetele toate ... :pup:  :pup:

oricum ai tai detin acest topic si este nevoie de cat mai multe poze cu ei.  :k: sunt tare frumosi.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

212

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Mai e cineva Mary care are doar unul numai ca nu prea intra pe forum as vrea sa mai vad si alte exemplare nu numai ai mei

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

213 (edited by deyseby 13-04-2010 17:52)

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

ella_costan wrote:

Mai e cineva Mary care are doar unul numai ca nu prea intra pe forum as vrea sa mai vad si alte exemplare nu numai ai mei

pai de asta ziceam ca ei sunt vedete. tu ii vezi zilnic, dar noi.....?  deci pune poze cat mai multe ca sunt tare frumosi.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

214

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

:nb:

O pereche de perusi si o catea carpatina+1 puiut al acesteia

215

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Asta am invata noi sa facem in ultima perioada  :rusine:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AJ4SfqMjW8c  [/youtube]

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

216 (edited by suana 25-04-2010 10:39)

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Ce dragutz,ella.Cum se joaca de frumos cu mingiutza aia. :pup: Si sunetele alea dragalase pe care le scot..... :hihi: Sunt scumpi,sa-ti traiasca. :hug: Intr-una din seri si Motatul meu s-a hotarat sa se cocote pe taeva de gaz si acolo sus a dormit pana dimineata.

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

217

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Foarte scumpici Ella sa-ti traiasca :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

218

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

f frumosi :heart: sa iti traiasca

219

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

ella, mai ai si alte animale ?

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

220

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Multumim   :merci:   :merci:  , are o pasiune pentru mingi ... e a treia serie de mingiuci pe care le-am luat ...

Mai am doi perusi dar sunt la soacra mea ... si imi doresc foarte mult o pereche de Marele Alexandru dar sa vad cand mi se va indepli dorinta ...

Si ai vostri sunt tare frumosi .... pupici de la noi   :pup: :pup: :pup: :pup:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

221

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

au energie.ii pupam si noi  pe Kiki si Paco :pup:

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

222

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

vai am ramas profund impresionata cand i-am vazut pe scumpicii tai cool frumosi foc.

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

223 (edited by AlinaVanesa 25-04-2010 18:22)

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

fff dragutzi Ella!sa-ti traiasca! vad ca  Paco invata sa dea goluri :hihi: , va deveni un fotbalist adevarat :pup:
(Vanesa)

224

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

Da,  e un adevarat fotbalist  ... acum se pare ca se pregateste sa devina tatic... :rusine:  sper sa nu gresesc    :fluture:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

225

Re: Despre kakariki - Cyanoramphus

ella te rog din tot sufletul sa imi zici de unde i-ai luat pentru ca sunt asa de draguti incat nu mai pot dupa ei si te rog zimi daca stau pe deget daca fac mizerie si galagie,daca sunt sociabili,daca sunt destepti si invata repede si daca pot trai fara pereche,multumesc foarte mult,si scuze daca am pus prea multe intrebari aaa si inca o intrebare cum le deosebesti sexul si care e mai receptiv:baiatul sau femela?SCUZE :pls:dar as vrea saimi iau o pereche sau unul singur,foarte draguti cum se joaca cu mingea si mult noroc la fotbal,sa devi fotbalist in toata regula smile tongue big_smile:) :rusine: :heart: :succes: :merci: :sanatate: :pup: :bravo: :k: ,uitati ce draguti sunt :heart: :heart: (nu sunt ai mei)