1

Topic: Care este actorul vostru preferat?

Daca tot este vorba de filme m-am gandit ca acest topic se potriveste aici :k:
Actrita mea preferata este Ellen Muth care joaca rolul Georgiei Lass in serialul ''Dead like me''

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

2

Re: Care este actorul vostru preferat?

Pozele...

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

3

Re: Care este actorul vostru preferat?

Eu n-am asa ceva, pur si simplu nu-mi place ca un actor/cantaret anume sa-mi dicteze viata, big_smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

4

Re: Care este actorul vostru preferat?

Actrita mea preferata e Keira Knightley (1) si actorul meu preferat e Mel Gibson (2) . Nu ca mi-ar conduce viata smile ..n-am postere cu ei sau ceva de genu', pur si simplu imi place cum isi joaca rolul :hihi:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

5

Re: Care este actorul vostru preferat?

Da ius ai dreptate :k:
Si mke imi place Keira Knightley am vazut o tona de filme cu ea :ill: :pls:

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

6 (edited by LovePets 11-02-2010 11:13)

Re: Care este actorul vostru preferat?

Mie nu-mi dicteaza nimeni viata,dar imi place cum joaca Bruce Willis (cel mai mult) si in unele filme Sylvester Stallone,Steven Seagal si Dwayne Johnson.
Mai imi plac din comedii Robin Williams,Eddie Murphy,Jim Carrey si Adam Sendler.Si cred ca mai sunt dar nu imi vin acum in minte.

7

Re: Care este actorul vostru preferat?

Actorii roamani nu va plac??
opss, ma gandeam la idoli eu... :bang: :bang: :bang: :bang:
Singurul actor pe care il preferat este Mugur Mihaescu. :maimuta:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

8

Re: Care este actorul vostru preferat?

Nu a adus nimeni vorba de dictatu vietii.Aici scrieti care sunt actorii preferati nu daca va dicteaza sau nu cineva viata hmm

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

9

Re: Care este actorul vostru preferat?

Nu pot sa zic ca am pe cineva preferat...dar il apreciez foarte mult pe Bendeac :heart:

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

10

Re: Care este actorul vostru preferat?

Actori mei preferati sunt Eddie Murphy si Adam Sendler :caine:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

11

Re: Care este actorul vostru preferat?

poze?

12 (edited by cutegirl 18-03-2010 09:28)

Re: Care este actorul vostru preferat?

Scuze :rusine:
In prima poza este Eddie Murphy iar in a doua este Adam Sendler

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

13

Re: Care este actorul vostru preferat?

actorul meu preferat e freddie higmore, care la jucat pe charlie in charlie si fabrivca de cioclcalta, pe jared si simon in cronicile spiderwick, pe arthur in arthur si razbunarea lui maltazar
in poza e cand era mai mic, acum 2,3,4 ani

14

Re: Care este actorul vostru preferat?

actritele mele preferate sunt Sandra Bullock si Jennifer Love Hewitt :wis:

15

Re: Care este actorul vostru preferat?

:bravo:

16

Re: Care este actorul vostru preferat?

cea care a scris mai sus a fost Vanesa(fiica mea)   mie de fapt imi place mult george clooney ,eric roberts, William Clark Gable  , Al Pacino ,Johnny Depp  , Brad Pitt, Leonardo DiCaprio,Will Smith ,Eddie Murphy, Ben Affleck ,Angelina Jolie, Catherine Zeta-Jones,Halle Berry , Vivien Leigh si multi multi altii    .....

17

Re: Care este actorul vostru preferat?

yikes :wow:
pe majoritatea nui stiu

18

Re: Care este actorul vostru preferat?

oao! cati actori!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

19

Re: Care este actorul vostru preferat?

Richard Geer,clar-e genial omul

Adaugat: 28-03-2010 16:34

o,mai am un actor preferat...de fapt cred ca este pe primul loc !!! ba nu,clar este pe primul loc...este vorba de Kim Nam Gil

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

20

Re: Care este actorul vostru preferat?

vai bi3!! si tu te uiti la film?!

21

Re: Care este actorul vostru preferat?

sunt inebunita dupa film!pacat ca luni se termina...oricum eu am vazut deja ultimul episod pe net,pentru ca luni nu am cum sa-l vad.
Este superb,atat serialul,cat si Bi-Dam :heart: smile ,iar povestea este atat de imbarligata,ca nu te poti abtine sa nu incerci sa deslusesti misterele!...iar partea tare este ca povestea este reala-serialul fiind de fapt unul istoric smile

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

22

Re: Care este actorul vostru preferat?

a fost mai tare Furtuna la palat tongue adica imparatul era :heart:

23

Re: Care este actorul vostru preferat?

am inteles ca vor difuza din nou "Furtuna la palat"

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

24

Re: Care este actorul vostru preferat?

:OO unde scrie?!

25

Re: Care este actorul vostru preferat?

pai prietena mea cea mai bua,care este si ea fan al filmelor coreene,a vazut in programul "Tv mainia" informatia asta. o sa se redifuzeze..si trebuie sa ma uit pentru ca nu l-am vazut pe asta sad .Sa inteleg ca si tu te vei uita? big_smile

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!