26

Re: Care este actorul vostru preferat?

normal tongue e ce-l mai tare film!! da cateodata e cam aiurea o sa plangi mult ... eu una am plans ogramada :bang:

27

Re: Care este actorul vostru preferat?

ok,ca sa terminam off topicul :rusine: ,o ultima informatie:daca vrei sa afli mai multe despre serialele coreene din romania ,dar si altele,intra pe http://koreafilm.ro/blog/tag/koreafilm/ aici gasesti si informatii legate de fiecare episod(povestirea) ,dar si multe altele wink

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

28

Re: Care este actorul vostru preferat?

da stiam site-ul oricum mersi ^^

29

Re: Care este actorul vostru preferat?

actoru meu preferat e Robert Pattinson big_smile

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

30

Re: Care este actorul vostru preferat?

e cumva edward din twilight?

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

31

Re: Care este actorul vostru preferat?

Da el este, ca daca nu era el numai era preferat probabil smile

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

32

Re: Care este actorul vostru preferat?

bubbles,nu-i adevarat.
imi placea de el de cand era manechin,iar apoi m-am indragostit cand l-am vazut in Vanity Fair si chiar si in Harry Potter...dar lovitura cea mare a fost cand l-am vazut in twilight,am ramas proasta :wow: iar apoi m-am indragostit si mai tare :heart:

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

33

Re: Care este actorul vostru preferat?

Inseamna ca topicul trebuia sa se numeasca "de care actor v.ati indragostit" smile

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

34

Re: Care este actorul vostru preferat?

tibrana,am o veste proasta! sad m-am interesat mai mult si am aflat ca serialul corean care va fi redifuzat,este "juvaierul palatului".incepe azi,pe tvr1,la ora16.20
imi pare rau sa te dezamagesc! sad

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

35

Re: Care este actorul vostru preferat?

da...din ce am inteles sar putea sa dea toate filmele in reloare :S

36

Re: Care este actorul vostru preferat?

My fav sunt :
-ca muieri : Thalia,Belinda,Jennifer Love Hewitt si Jennifer Garner;
-ca masculi :Jackie Chan,Irvin Salinas,Ashton Kutcher si Taylor Lautner.
Cel putin mie imi plac...Din punctul meu de vedere joaca destul de bine big_smile !!

Animalele impart cu noi privilegiul de a avea un suflet!!

37

Re: Care este actorul vostru preferat?

actorul meu preferat este robert pattinson :pup:

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

38

Re: Care este actorul vostru preferat?

si pe mine ma cheama Robert...oare am vreo sansa sa ajung vedeta ???  smile  smile  smile  smile as vrea eu cool si mie imi place Jackie Chan...mai ales cand bate...apoi bate tare !!!  :muscle:

Metallica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

39

Re: Care este actorul vostru preferat?

Cred ca ai muulte sanse sa ajungi vedeta  smile  smile  smile

Doi pitici!Cipi peruselul meu :perus: care are 1 an si 10 luni si Kyky nimfuta mea :nimfa: care are 10 luni smile smile smile

40

Re: Care este actorul vostru preferat?

Hmmm:-?  Brenda Song si Cameron Boyce(dragalasenie absolutaaa:X:X:X') xD :bravo:

I'll keep you my dirty little secret...

41

Re: Care este actorul vostru preferat?

mie tot imi place Brenda Song  wink

picii mei, va iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!! ingerul meu pazitor este dasa

42

Re: Care este actorul vostru preferat?

Emma Stone(pacatoasa)....am mai multi , daca e o sa mai pun

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

43

Re: Care este actorul vostru preferat?

Mai multi : Angelina Jolie,Edie Murphy,Will Smith si Leslie Nielson si desi multi nu prea o ''inghit'' Miley Cyrus.

animalute: Cocolino :nimfa: Scayle :caine: Sara si Mark 2  :tzest: ingerasii: cocuta :grey: , chichi si whatup :soarece: , mark 1 :tzest: ,un pui(nu stiu ce pui era)de o zi :ou: , un pui de cateva zile de porumbel :ou: , 2 iepurasi :iepure: puf alb si puf negru :iepure:va rog dati clik http://www.gbx.ro/member_page.php?id=3216

44

Re: Care este actorul vostru preferat?

Eu nu am un actor preferat anume, nu sunt genul ala "sa vad filmul x ca este actorul x" mie imi plac toti care joaca bine si care isi intra in personaj. big_smile

-Ioana-

45

Re: Care este actorul vostru preferat?

Actorii mei preferati sunt mai multi dar preferatul meu de cand aveam 14 ani este Brad Pitt si mai nou imi place de el big_smile kivanc tatlitug :heart:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

46

Re: Care este actorul vostru preferat?

Eu una il IUBEEESC pe Ian Somerhalder, daca nu exista The Vampire Diaries atunci nu m-as mai fi indragostit atat de tare de el  :heart:  :heart:  :heart:

-Lory-   :heart: *Nu exista psihiatru mai bun pe lume decat un catelus care te linge pe fata.*
:floare: *Cainele este singura fiinta dupa pamant care te va iubi mai mult decat te iubesti tu insuti.*

47

Re: Care este actorul vostru preferat?

Si mie imi place de Ian Somerhalder si sunt fana The Vampire Diaries super seriealu  :heart:  :heart:  :heart:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster: