51

Re: Pechinez

mersi de sfaturi !!  :hug:

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

52 (edited by yo_dan 15-01-2012 19:15)

Re: Pechinez

el este Lucky :caine: a facut 6 ani in ajunul craciunului

53

Re: Pechinez

Foarte frumos sa-ti traiasca  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

54

Re: Pechinez

frumos rau,sa-ti traiasca!

-Ioana-

55

Re: Pechinez

multumesc :merci:

56

Re: Pechinez

frumos...sa-ti traiasca :pup:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

57

Re: Pechinez

multumesc smile

58

Re: Pechinez

Foarte dragut  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

59

Re: Pechinez

Simpatica foc!

Cainii au stapan. Pisicile au personal wink

60

Re: Pechinez

Sunt noua pe site si acum am citit povestile. Si eu o am pe Nuky, pekinezul meu mic de 5 anisori. Stiu cat de dureros este sa i se intample ceva  sad  (apropo de povestea lui zambar3atza). A mea se chinuie cu o unghie de la picior care ii creste in forma de cerc, astfel ca atunci cand creste mult ii intra inapoi in deget. A facut si infectie, dar unghia creste in cerc mereu  sad . Oricum, va pup pe toti si sper sa aveti numai povesti vesele de scris!  :k:   big_smile

61

Re: Pechinez

buna! am si eu un catelus care are 2 ani pe nume scubi si o catelusa micuta care are 5 sptamani :heart:  pe nume bella..
urmatoarele poza sunt ei ia..sper ca va plac  :heart:

Animalele sunt lumea mea! :heart:

62

Re: Pechinez

Foarte draguti  :heart:  Sa-ti traiasca  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

63

Re: Pechinez

multumesc :heart: ! sa-ti traiasca si tie animalutele :pup:

Animalele sunt lumea mea! :heart:

64

Re: Pechinez

Multumesc  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

65

Re: Pechinez

inca o poza cu scubi :heart:

Animalele sunt lumea mea! :heart:

66

Re: Pechinez

buna tututor, este normal ca unei cateluse ce a nascut in martie sa-i vina mentruatia acum ,la 4 luni dupa nastere? nu era normal la 6 luni??

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

67

Re: Pechinez

O colega are o femela de pechinez gestanta.Din cate am inteles are cam o luna de cand s-a imperecheat si i-a crescut burta destul de mult si mameloanele...Intrebarea ei e daca poate sa ii faca baie femelei smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

68

Re: Pechinez

Numele meu este Andreea. In aceasta dupa-amiaza mi-am luat un pechinez .
L-am botezat Nicky .  Are in jur de 3-4 saptamani zic eu . Maine o sa ma duc cu el la veterinar .
As vrea cateva sfaturi despre ingrijire si alimentatie ptr ca stiu ca sunt destul de peretentiosi .
Va multumesc !
**Am pus o poza si cu micutul !

69 (edited by dydydea 02-01-2013 16:22)

Re: Pechinez

Salutare,cea din poze,cateaua roscata e a mea si o iubesc mult.Are 7 ani ,acum a disparut si cand am mers cu sorcova,am gasit-o!O cheama Lesi (Lassie).

L A D Y
L A D Y
1D