1

Topic: ingrozitor!!

eram la bloc cu niste copii.. si am coborat jos..langa o apa.. si erau acolo 2 caini morti.. mai bine zis omorati.. unul era in apa..innecat..si unul avea gatul sucit..in niste boscheti.. pe langa asta.. era si un porumbel mort in apa.. era o scena :cry: ....

Ana :heart:

2

Re: ingrozitor!!

uitati sad ..

Ana :heart:

3

Re: ingrozitor!!

Aualeu!!!
GROAZIC!!!!
Daca oamenii fac asa ceva,eu nu sunt om,sunt orice altceva...

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

4

Re: ingrozitor!!

Nu e cam ciudat?atatea animale moarte in apropierea unei ape?N`o fi apa aia poluata, toxica? hmm

>>>>Alexandra<<<<

5

Re: ingrozitor!!

nu.. e doar o balta hmm ..

Ana :heart:

6 (edited by skypy 28-11-2009 19:18)

Re: ingrozitor!!

poi de obicei cei care nu is doresc animalele le pun int-o punga sau pur si simpu le arunca in apaa fara pic de mila
  ingrozitor Cel mai suparator lucru e ca autoritatile nu fac absolut nimic pentr-u a combate aceasta cruzime:cry: :cry: :cry:

skypy

7

Re: ingrozitor!!

E Romania. Ce vreti mai mult? Crud, dar adevarat, si groaznic pt copii sa vada lucrul asta. sad A ajuns sa nu ma mai uimeasca nimic din ce se intampla pe teritoriul romaniei. Lumea asta se duce de rapa pe zi ce trece si nimeni nu observa, incercam sa schimbam ceva dar o facem mai mult in rau. :cry:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

8

Re: ingrozitor!!

ORcum ce putem face noi ar trebui sa se faca o campanie cu privire la uciderea animalelor dar din pacate na-re cn  asa ca traim in continuare si ne miram de cruzimea din aceasta tara  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

skypy

9 (edited by Iusty 29-11-2009 17:10)

Re: ingrozitor!!

Ingrozitor :cry: saracele animale :cry: cu ce au gresit ele acelora care le-au omorat?...niste suflete nevinovate :cry: :cry: !!!!!!!!!!
M-am saturat :furios: :furios: mad ! M-am saturat ca animalele sa fie maltratate mad mad si omorate! mad

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

10

Re: ingrozitor!!

Ingrozitor ce poate face omu pe acest pamant :cry:

I love animals :heart:

11

Re: ingrozitor!!

va rog sa va uitati pe acest link. daca asa ceva este adevarat, este o cruzime fara limite!!! poate cineva sa faca ceva??
http://www.evenimentdeolt.ro/eveniment/politica/pesedistii-din-redea-omoara-caini-si-i-agata-in-gardurile-consilierilor-pd-l.htm

12

Re: ingrozitor!!

tragic ce se intampla am gasit o poza infricosatoare

skypy

13

Re: ingrozitor!!

skypy chiar nu era nevoie sa pui o asemenea poza aici. :cry: :cry: off, Doamne... :cry: :cry:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

14

Re: ingrozitor!!

:cry::cry::cry::cry::cry: im pare rau dar am vrut sa arat lumi ce se intampla

Adaugat: 03-12-2009 19:15

e un adevar tragic ......:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

skypy

15

Re: ingrozitor!!

Stiu, dar ami sunt si copii pe aici, si iti dai seama ca nu este o senazatie tocami palcuta sa vada asa ceva. :cry: :-<

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

16

Re: ingrozitor!!

im dau seama dar am vrut sa arat lumi ce se intampla nu mai pun poze deastea

skypy

17 (edited by Iusty 03-12-2009 20:27)

Re: ingrozitor!!

Ooo Doamne :cry: :cry: :cry: saracutul :cry: :cry: :cry: ce NENOROCITZI!!!!!!!!!!!! mad :furios:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

18 (edited by biancadumi 03-12-2009 20:34)

Re: ingrozitor!!

offff ce imagini infioratoare yikes :cry:  Traim in Romania si asta se datoreaza ca nu avem protectia animalelor ca in Houston sau in Boston unde e super organizata.... si sa va mai spun ceva nu ma mai surprinde nimik in Romania nici chiar aceste imagini pt ca la noi se intampla des :cry:

- Bianca

19

Re: ingrozitor!!

bn aia toti din "Houston sau in Boston" sunt mai disciplinat si daca iar fi prins pe cei de la noi facand ce se vede in imaginea ar fi putrezit in puscarie dar asa nu patesc nimic asta e si mai tragic orcum cu ce tara o pot com para pe a noastra la toate cu niciuna ca este cea mai slaba

skypy

20 (edited by gabyosm14 04-12-2009 12:52)

Re: ingrozitor!!

ce i-as agata si eu in gard pe acei oameni :furios:

21

Re: ingrozitor!!

Saracii delfini neutral ce oameni necrutatori :furios: :furios: :furios:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

22

Re: ingrozitor!!

Atata stiu,atata fac.....daca ii omori(pe barbarii aia) tot pe tine cade vina

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

23

Re: ingrozitor!!

Eu zic ca ar trebui sa dam doar link-ul,nu sa punem poza,sunt destul de dureroase aceste imagini si sunt absolut socante.

Gabriela

24

Re: ingrozitor!!

ASA E..LUAMEA IN CARE TRAIM ESTE FOARTE CRUDA...IMEGINILE POSTATE..DOAMNE..NU STIU SE SA MAI SPUN........PUR SI SIMPLU SUNT SOCATA..DAR STIU CA TRAIM IN ROMANIA.......SI CONDUCATORII TARII.....IN LOC  SA INCERCE SA-I INDREPTE PE OAMENII ASTIA .ATAT DE NESABUITI......STAU SA SE CERTE INTRE EI CN SA IA  CE SA IA SI CE SA FACA..SI CN SA DOARMA...........AM CUNOSCUT MULTI OAMENI..CARE INCERCAU SA SE FACA PREZENTI SAU SA IASA IN EVIDENTA DAND INTR-O PISICUTZA Q PICIORUL SAU SA MALTRATEZE ALTE ANIMALE..............EU NU STIU CE SA MAI INTAMPLA......LOR LI SE PARE CA SUNT MAI INTERESANTI DAK FAC ACEST LUCRU GROAZNIC........... ORIBIL..FOARTE ORIBIL CE AM AJUNS SA FACEM................. :cry:

:heart: -SABINA- :heart:

25

Re: ingrozitor!!

INGROZITOR!!!
Ieri am fost la tara la finuta mea si pe marginea drumului erau numai animale calcate de masini,strivite,si nu erau 2-3 cred ca am vazut peste 20 :cry: :cry: :cry:
Saracutele animale :cry:

:heart: PinK Angel :heart: