76

Re: *Poze pisici*

Multzam frumos! :pup: ...as vrea eu sa traiasca atat :pls: ! de-abia astept sa deschida ochisorii sa-i smotocesc si sa-i pupacesc putin! :heart:

Adaugat: 25-04-2010 23:41

intre timp am deschis si noi ochii... smile

Adaugat: 29-04-2010 19:21

...si cu mami nostru

^ :heart: Ello :heart: ^

77

Re: *Poze pisici*

cat sunt de frumosi :heart: sa iti traiasca ello :succes:

78

Re: *Poze pisici*

crazy esti o bunicuta tanara si devotata >D:< :hug: bv

:nimfa: Paco&Jake^Nimfe |Didi cool| Scumpii mei

79

Re: *Poze pisici*

sigur ca da! ei sunt sufletzelele mele...nici nu as putea sa fiu altfel! big_smile
Multzumesc! :pup:

^ :heart: Ello :heart: ^

80

Re: *Poze pisici*

crazyang3lc wrote:

intre timp am deschis si noi ochii... smile

ce scuuuumpi sunt :heart: felicitari :pisica:

:floare: Georgiana :floare:

81

Re: *Poze pisici*

Ms.. :rusine:

^ :heart: Ello :heart: ^

82

Re: *Poze pisici*

sunt fff frumusei si scumpici Ello,sa-ti traiasca!!! :heart:

83

Re: *Poze pisici*

ce frumosi sunt, ello! vad ca pana la urma s-au hotarat si ei sa deschida ochisorii!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

84

Re: *Poze pisici*

Daaa....se lasau asteptati :hihi: ! azi m-am uitat la unul dintre ei(care e cel mai dolofan)si avea doar un ochisor deschis.si am udat eu un prosopel cu apa si i-am dat pe la celalalt ochi si si l-a deschis imediat. :hihi:

^ :heart: Ello :heart: ^

85

Re: *Poze pisici*

Terra, negruta mea iubita  :heart:   :heart:   :heart:

86

Re: *Poze pisici*

e scumpicuta e! :pup:

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

87

Re: *Poze pisici*

Foarte draguta  smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

88

Re: *Poze pisici*

Ea e Tisa ! Iubita mea blanoasa !

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

89

Re: *Poze pisici*

e fff draguta Tisa!scumpica frumusica!  :pup:   :heart:
(Vanesa)

90

Re: *Poze pisici*

Multumesc Vanessa !  :merci:  Si Terra ta e o scumpa !  :pup:  :heart:

:fluture: _ LAURA _ :fluture: Ally :nimfa: + Sonny :grey: + 4 puiuti + Maya :perus: + Tisa :pisica:
Printul & Kid :angel: :angel:

91

Re: *Poze pisici*

cati pisoi frumosi si alintati avem...   :pup:

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

92

Re: *Poze pisici*

2 poze mai noi cu Scarlett...  :pisica:
(Vanesa)

93

Re: *Poze pisici*

ce ochisori are!!!

Adaugat: 28-05-2010 19:07

Poze ,,caldute" cu Misu:

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

94

Re: *Poze pisici*

Vaaai!Ce frumusel este!fff scumpic mai ales in prima poza :pup:
(Vanesa)

95 (edited by raluky4 20-07-2010 12:28)

Re: *Poze pisici*

Multumesc de aprecieri! Misu iti trimite si el un  pupic virtual :pup: .
Am o problema. Lui Misulica i-am luat zgarda antipurici, l-am spalat de mai multe ori(spre fericirea lui),dar tot mai are multi.Ce i-as mai putea da ca sa nu mai aiba purici?

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

96

Re: *Poze pisici*

iai niste picaturi pentru purici de la farmacia veterinara care se pun dupa gat
ps:foarte frumos sa iti traiasca :heart:

97

Re: *Poze pisici*

Frontline Combo pentru pisici e foarte bun. E pe baza de fipronil si ucide atat capusele si puricii, cat si formele interediare ale acestora (oua si larve).
Important este ca inainte si dupa cu 2 zile sa nu ii faci baie pisicii!
A, si pisica trebuie sa aiba peste 3 luni.
Costa un pic mai mult aceasta solutie, dar macar stii ca te scapi de pureci.
Mai exista o solutie, Neostomosan se numeste. O fiola trebuie dozolvata in 2 litri de apa si pulverizata unde doarme de obicei pisicasi in casa, daca are si acolo acces, insa nu pe pat si nu pe haine!
Dupa ce pulverizezi, aerisesti bine si nu mai intri in camera respectiva cateva ore.
Asa scapi si de purecii care nu sunt pe pisica, dar ar putea sa se urce pe ea.

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

98

Re: *Poze pisici*

Multumesc mult de sfaturi :hug: :pup:  .Am vazut in pet-shop(cand am cumparat zgarda anti purici) Frontline Combo la 41 lei.
Credeti ca ar fi bun un sampon impotriva puricilor (am vazut intr-un Hipermarket, ca in pet-shop nu am cautat) ?
P.S.Mersi de aprecieri,Dan!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

99

Re: *Poze pisici*

Daca vrei sa scapi 100%, aplica sfatul meu.

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

100

Re: *Poze pisici*

Ok.Voi aplica sfatul tau! :merci: Merci inca o data!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)