26

Re: *Poze pisici*

suricata ai luat imaginea cu labinuta de la animale.ro ?asa are si alinutza

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

27 (edited by yoyo_suricata 05-03-2008 19:42)

Re: *Poze pisici*

nu.... nu mai shtiu de unde am luat-o. oricum, nu cred k e o crima sa o am la avatar.=)

28

Re: *Poze pisici*

normal ca nu :ironic: dar o sa verific legea ca sa ma asigur ca nu vorbesc cu o criminala/hoata smile smile smile smile smile smile smile smile smile
glumeam wink tongue

Adaugat: 07-02-2008 15:47

va prezint motanul meu,Tigru:




smile

Adaugat: 09-05-2008 11:05

Pozele postate de Bianca erau foarte mari, se incarcau greu si stricau aspectul forumului. De aceea au fost modificate. Ca sa poata fi vazute la dimensiunea initiala dati click pe ele.

Adaugat: 09-05-2008 23:02

imi pare rau neutral

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

29

Re: *Poze pisici*

e foarte frumos batranelul tau bianca! :heart:

30

Re: *Poze pisici*

Tigru iti multumeste smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

31

Re: *Poze pisici*

ce dulce e!:D

Adaugat: 20-05-2008 12:06

vi-l prezint pe Oscar, noul meu pisoi!:D
http://i25.tinypic.com/208guaq.jpg
http://i25.tinypic.com/33jsdox.jpg
http://i30.tinypic.com/oqegqq.jpg

32

Re: *Poze pisici*

Ce frumos e!!!!!!!!!!!si ce mic si scump!sa-ti traiasca! :k:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

33

Re: *Poze pisici*

e foarte foarte dragutz yoyo_suricata! :k: sa-tzi traiasca si sa fie sanatos! :heart: :pup: si numele e super tare!

34

Re: *Poze pisici*

Eu la orice pisica vad ii pun un nume.am nascocit multe pana acum:oliver,tom,tomas,kitty,mitzi,felicia,sissi,miki,delia,pisikity,frumusica,sami,mexy etc. tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

35

Re: *Poze pisici*

eu ii zic mai mult oscarica decat oscar.:D
multzumim pentru urarile voastre de bun-venit! :heart:

36

Re: *Poze pisici*

wink

Adaugat: 21-05-2008 21:09

la animalbume nu il pui? hmm

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

37

Re: *Poze pisici*

pai mi-e lene.=)=)=)

38

Re: *Poze pisici*

smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

39

Re: *Poze pisici*

ei bine, eu am un motanel nou. shtiu, shtiu...iar??? nu mi-a ajuns Oscar de saptamana trecuta, mai vreau.. smile)
http://i25.tinypic.com/2a4nxx3.jpg

40

Re: *Poze pisici*

inca unu?ai doi pisoi?si te lasa cu ei?nu-i corect.o sa aduc si eu unu de pe strada.unu mic si dragalas pe care sa-l pastrez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bine asta imediat dupa ce gasesc unu :ironic:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

41

Re: *Poze pisici*

am 4.=)

42

Re: *Poze pisici*

chiar???????trebuie sa gasesc neaparat unu.poate prind un porumbel dragalas,mic si singur care inca nu prea le are cu zborul ca sa-l ingrijesc si sa fie prietenul lui Paco tongue

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

43

Re: *Poze pisici*

singapura big_smile

44 (edited by simonau88 02-04-2009 13:08)

Re: *Poze pisici*

Eu nu am pisici, dar sunt o mare iubitoare. Po in schimb sa va prezint cateva artiole despre si cu pisici.

O zi cu Tzucu
Pisici curajoase
Pisici calculatoriste

45

Re: *Poze pisici*

ce super e "O zi cu Tzucu" smile smile sper sa iti gasesti o pisicuta pt tine wink

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

46

Re: *Poze pisici*

Poze cu o pisicuta care sta pe`afara ,impreuna cu alte 5-6 ,dar e cea mai jucausa si sociabila dintre toate si ii duc mancare mereu cand cobor jos ..mi`e asa draga..saracuta de ea... :pup:

>>>>Alexandra<<<<

47

Re: *Poze pisici*

o poti da spre adoptie :k: poate ca altii isi doresc tare mult o pisicuta si nu si-o pot permite sad ar fi o idee buna :angel:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

48

Re: *Poze pisici*

Ar fi bine daca ar veni cineva din Iasi s`o ia..e foarte dulce, e motan...si cand te vede se alinta de orice, de aia e asa neagra ca face tumbe.In poza se alinta de sticla de suc :pup:

Adaugat: 22-04-2009 23:03

Aici ma jucam cu o atza cu ea...si pe langa ea au mai venit vreo 6 pisici, curioase...si au "fugarit" si ele atza :bravo:

Adaugat: 22-04-2009 23:04

Pisicul unor prieteni :heart: :heart:

>>>>Alexandra<<<<

49

Re: *Poze pisici*

OBlonda wrote:

Pisicul unor prieteni :heart: :heart:

vai ce superbitate cu barbitza neagra :bravo:

50

Re: *Poze pisici*

Ea este Kitty o pisicuta pe care am gasit-o azi cu piciorul stramb cred caasa sa fatat sad e foarte dulce smile :heart:

I love animals :heart: