126

Re: *Poze pisici*

Mita cea cu ochi albastrii ca cerul  tongue  tongue

127

Re: *Poze pisici*

Ce frumoasa este sa iti traieasca sa te bucuri de ea  :heart:  :heart:  :heart:   :pisica:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

128

Re: *Poze pisici*

Superba pisicuta :heart:

1 iepure:Linda;4 pisici:Kamy,Misa,Lory,Aurora;4 caini:Lissa,Cody,Pluto,Puffy,Labau.
Un animal are sufletul mai bun decat 100 de oameni.
(Maria)

129

Re: *Poze pisici*

Un pisic mic,obosit........
PS-In aceeasi zi ,a fost adoptat de un coleg de servici.

Adaugat: 18-08-2011 20:58

Pufi a mea.....

130

Re: *Poze pisici*

Vai vai ce frumoase sunt sa va traieasca sa va bucurati de ele  :pisica:  :pisica:  :pisica:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

131

Re: *Poze pisici*

Foarte dulce pisica  :heart:

-Lory-   :heart: *Nu exista psihiatru mai bun pe lume decat un catelus care te linge pe fata.*
:floare: *Cainele este singura fiinta dupa pamant care te va iubi mai mult decat te iubesti tu insuti.*

132

Re: *Poze pisici*

Multumim! smile

133

Re: *Poze pisici*

ce simpatica e :heart:  :heart:  :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

134

Re: *Poze pisici*

Multumim!

135

Re: *Poze pisici*

Pisicutii lui Aqua  :heart:  :

1.Sasha
2.Pisicut 2
3.Pisicut 3
4-5.Aqua cu 2 pisicei,Aqua cu cei trei  big_smile

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

136

Re: *Poze pisici*

frumoase pisici...sa-ti traiasca :heart:

Pitbull Is No Killer<<<>>>Is Just A Dog
Animalutzele mele>>>momentan<<<2 :caine: si un :hamster:

137

Re: *Poze pisici*

Merci  :pup:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

138

Re: *Poze pisici*

buna tuturor.vreau sa va spun ca aveti niste pisicute superbe :heart:  :heart:  :heart: ..sa va traiasca si sa va bucurati de ele..
vreau sa vi-l prezint pe kitty(2 ani)..

Adaugat: 25-08-2011 13:41

scz...nu reusesc sa incarc pozele sad ,dr o sa mai incerc.

139

Re: *Poze pisici*

Ce pisici dragutze ai octy  :heart:

iubesc animalele!!!

140

Re: *Poze pisici*

Merci :pup:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

141

Re: *Poze pisici*

ce frumoase sunt!imi place mult nr.3 dar si celelalte sunt speciale!  smile

-Ioana-

142

Re: *Poze pisici*

Ce scumpe suntttttttttttt wowwwww sa iti traieasca sa te bucuri de ele sunt minunate :pisica:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

143

Re: *Poze pisici*

sunt frumoase dar eu sincer am prins o frica de pisici  big_smile

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

144

Re: *Poze pisici*

Multumesc mult Ioana,Elvira si Zucchina  :pup:
Da,si mie imi place foarte mult poza ne. 3 in primul rand pt. scoate limbuta (se lingea pe botic) si in al doilea rand pt. ca e motanasul meu  :heart:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

145

Re: *Poze pisici*

buna din nou.am revenit cu pozele..el este motanelul meu :heart:  :heart: ..

146

Re: *Poze pisici*

Un scump! :pup:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

147

Re: *Poze pisici*

multumesc  :heart:  :heart:  :heart: pisicile sunt niste creaturi minunate :heart:

148

Re: *Poze pisici*

gia wrote:

buna din nou.am revenit cu pozele..el este motanelul meu :heart:  :heart: ..

Superb! :heart:

149

Re: *Poze pisici*

multumesc claudiu smile .si pufi este adorabila :heart:  :heart:  :heart: .este incredibil cum un animalut poate ajunge la inima unui om :heart: :heart:  :heart:

150

Re: *Poze pisici*

:heart: Pufi(a treia poza este de acum vreo 4 ani)
:nb: