176

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

imi pare rau pentru el  sad  :cry:

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine:

177

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

si mie! :cry:

-Ioana-

178

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Da si era un dragut  :heart:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

179

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Mltumesc pt. sustinere...  :cry:

180

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

I-mi pare rau pt el.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

181

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Alex,e extrem de greu sa treci prin asa ceva,din pacate am trecut de multe ori.DAR,trebuie sa ai putere si sa treci mai departe,sa stii ca el te iubeste si va fi ingerasul tau  :angel:

- Bianca

182

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

alex.coco wrote:

El a fost  :cry:  Paco primul meu papagal dar din pacate el nu mai este printre noi  :angel:

Imi pare tare rau pentru el... :grey:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

183

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

intr`o luna mi`au fost otraviti4 catei..uitati cate o pozik cu ei

Adaugat: 08-06-2011 21:53

cel din ultima poza din dreapta e ogar mai aveam unul negru el era al 4lea dar nu am nicio pozik cu el  sad

Ma laud cu :2 teckeli 2 beagle 2 copoi ardelenesti 2 ciobanesti carpatini si 1 whippet

184

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

imi pare rau, pacat de ei,erau niste frumosi!stiu acest sentiment,l-am trait si eu... sad

-Ioana-

185

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

nu stiu zau ce are lumea asta de-i otraveste..erau frumosi..aveau stapan..ce le-a facut de i-a otravit?

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

186

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

imi pare rau dydav!acest sentiment l-am trait si eu!si mie mi-au fost otraviti cainii de la curte!am avut 2 femele ciobanesc german si o corcitura ciobanesc german cu husky!de fiecare data s-a inamplat acelasi lucru!au murit otraviti insa nu am putut banui pe nimeni!trebuie luate masuri!nu este normal sa se inample asea ceva!ca sfat:eu acum m un ciobanesc german mascul si un mascul corcitura ciobanesc belgian cu boxer si ii tin intr-un tarc acoperit,cu gard inalt si cand le dam drumul ii tinem sub observatie tocmai pentru a nu mai pati cu ei ce am patit cu ceilalti!inca o data imi pare rau!

Animalele mele:,Cipy(hamster Campbell)- :hamster: ,Paco(perus)- :perus: ,Cookie(pekinez)- :caine: ,Rio(Micul Alexandru)- :malex:

187

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

pacat ca lumea e asa de hada..poate invidia .poate latratul cainilor i-a impins sa faca asta dar nu cred ca e o atitudine omeneasca..imi pare rau ca a-ti pierdut atatia patrupezi..nu pot sa ma gandesc cat a-ti suferit..pacat.. :pup:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

188

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Saracutele animalute  sad

189

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

azi dimineata papagalita mea riki a murit sad

190

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Imi pare tare rau Dan... sad

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

191

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Imi pare rau, Dan, sincere condoleante!  sad

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

192 (edited by Iusty 27-02-2012 19:21)

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Imi pare rau sad . Stiu cum e..si eu am pierdut cateva suflete..putine..dar totusi erau ale mele :cry: ..si i-am iubit mult pe toti.

Condoleante sad .

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

193

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Imi pare rau sad  ,stiu cum e sa pierzi un animalut drag  hmm
Am patit-o si eu acum 2 saptamani  :cry:
Totusi..cine stie ,poate acum e intr-un loc mai bun

194

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

yo_dan wrote:

azi dimineata papagalita mea riki a murit sad

I-mi pare foarte rau.

- Mary-
Sa-ti feresti capul de frig si de prostie. Pr. Arsenie Boca
             http://deyseby.sunphoto.ro

195

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Dan, Csuri al meu a intampinat-o. Nu e singura. Pastreaza-i memoria si asa nu va muri niciodata!

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

196

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

imi pare foarte rau,e foarte greu sa treci peste aceste momente,noi te sustinem in continuare...

-Ioana-

197 (edited by yo_dan 28-02-2012 17:51)

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

va multumesc ca sunteti alaturi de mine :pup:

198

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

imi pare rau :cry:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

199

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Marti, in data de 24.4.2012 a murit Tyopoka, perusica mea. Mi-a fost pretena draga timp de 5 ani. Csuri a chemat-o langa ea. Tyopoka, sper ca l-ai reintalnit pe Csuri si sunteti fericiti. Durerea e foarte mare, o sa fii mereu vie prin amintirile mele!

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

200

Re: In memoria animalutelor noastre dragi

Imi pare foarte rau,stiu cum e :cry:  :cry:  :cry:  sad