1,026

Re: Discutii despre Concurs

Intrucat nu sunt foarte multi utilizatori inscrisi in concurs, am decis sa prelungim perioada de inscriere cu o saptamana, deci, va puteti inscrie in concurs pana pe 4 noiembrie, iar votarea va incepe in data de 5 noiembrie.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,027 (edited by carmeryne 27-10-2012 17:32)

Re: Discutii despre Concurs

Deci....sa nu-i fie nimanui rusine sa-si prezinte animalul,cu cat mai multi cu atat mai bine smile
P.S. :Ce frumusei sunt noii concurenti (cei trei caini)  :hihi:

1,028

Re: Discutii despre Concurs

Latifa,la acest concurs vom avea doar un castigator sau si locurile 2 si 3?

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,029

Re: Discutii despre Concurs

m

Latifa wrote:
tomanicoleta wrote:

latifa te rog sa ma ierti , am participat la concurs cu o poza dar nu stiu de ce oare sa adaugat de 2 ori , iar apoi am inteles ca trebuia doar caputul si am adaugat alta ,, se poate sterge cele 2? daca nu te rugam sa ne descalifici pentru ca am incalcat regulamentul . ne pare rau.multumim  :hug:

Am rezolvat.


multumesc din suflet.

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,030

Re: Discutii despre Concurs

brigimerci si mihaela111, cu parere de rau a trebuit sa sterg pozele voastre pentru ca nu se incadreaza in regulament. Pozele contineau 2 animale si nici nu erau in format portret. Va rog sa faceti alte poze si sa le postati, mai este timp. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,031

Re: Discutii despre Concurs

vad ca nimeni nu vrea sa se bage la concurs.. sad
inseamna ca are si paki meu cateva sanse.. big_smile:D

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,032

Re: Discutii despre Concurs

Dupa mine,toate au sanse,fiind speciale in felul lor smile

1,033

Re: Discutii despre Concurs

Azi e ultima zi pentru inscrieri,de maine incepe votarea,noroc tuturor smile .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,034

Re: Discutii despre Concurs

unde si cum putem vota ??

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,035

Re: Discutii despre Concurs

Inca nu se poate vota smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

1,036

Re: Discutii despre Concurs

Da,acum am observat.De mult ma tot gandesc si stiu pe cine voi vota smile .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,037

Re: Discutii despre Concurs

Cred ca mai dureaza pana o sa se poate vota.

1,038

Re: Discutii despre Concurs

Ne cerem scuze pentru intarziere, am avut ceva probleme. :bang:  :sol:  :rusine:
De acum puteti vota, pana pe data de 21 noiembrie. Succes concurentilor!
Later edit: Pentru ca noi suntem vinovati de intarziere, acceptam si candidatura lui dydav! smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,039

Re: Discutii despre Concurs

Succes tuturor smile

1,040

Re: Discutii despre Concurs

Succes :succes: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,041

Re: Discutii despre Concurs

nu sa incheiat concursul ??

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,042

Re: Discutii despre Concurs

Din cate am citit, s-a schimbat data, se poate vota pana in data de 21 noiembrie.

1,043 (edited by tomanicoleta 21-11-2012 11:22)

Re: Discutii despre Concurs

brigimerci wrote:

Din cate am citit, s-a schimbat data, se poate vota pana in data de 21 noiembrie.

asa e , citisem dar am uitat ..

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,044

Re: Discutii despre Concurs

Se pare ca tomanicoleta si cu brigimerci sunt la egalitate :bravo:  ar fi frumos sa avem mai multi castigatori smile

1,045

Re: Discutii despre Concurs

carmeryne wrote:

Se pare ca tomanicoleta si cu brigimerci sunt la egalitate :bravo:  ar fi frumos sa avem mai multi castigatori smile

da asa e .. noi ne bucuram foarte mult. dar cand se termina concursul?? intelesem k pe 21..

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,046

Re: Discutii despre Concurs

Cred ca e posibil sa mai dureze,nu au votat multi... :wis:  Oricum ,eu le tin pumnii tuturor smile

1,047

Re: Discutii despre Concurs

Concursul s-a incheiat! Multumim tuturor pentru participare si va felicitam pentru pozele superbe! :bravo:

Castigatorii acestei editii sunt brigimerci si tomanicoleta! Felicitari! :bravo:  :sanatate:  :lma:

Rugam castigatorii sa ne trimita un mesaj privat cu numele si adresa unde sa le trimitem diploma!

Ne cerem scuze pentru intarzierile inregistrate la concurs, au fost multe pe capul nostru in aceste saptamani. Va multumim pentru intelegere! :rusine:  :bang:  :sol:  :pls:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,048

Re: Discutii despre Concurs

Bravoooooo :k:  :bravo:

1,049

Re: Discutii despre Concurs

Felicitari :sanatate:

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

1,050

Re: Discutii despre Concurs

multumim tuturor ce ne-au votat, suntem foarte fericiti..
multumim.

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica: