1,001

Re: Discutii despre Concurs

carmeryne wrote:
patriciuca wrote:

Da.Acum ar fi perioada perfecta dupa mine.
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 29-09-2012 11:44[/merge_posts_bbcode]

Cel mai frumos colaj cu animale :heart: .
Un desen pentru Latifa.
Poze cu deserturi(facute de noi).
Deseneaza un smile nou.
Spune o gluma.

Dar totusi...Latifa este un site despre animale,parca nu-si au rostul glumele si desertul (ma gandesc ca te-ai referit la cel de mancat,nu cel cu nisip) :wis:  ar trebui sa fie legat de animalele noastre de companie...

Da,scuze ai mare dreptate :rusine: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,002

Re: Discutii despre Concurs

Avem un nou concurs! :sanatate:  :bravo:  :ok:  :pisica:

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,003

Re: Discutii despre Concurs

:bravo:  :bravo:  :bravo:  Este foarte inetresant  smile 
Acum trebuie sa ma hotarasc ce animal sa pozez :wis:

1,004

Re: Discutii despre Concurs

cam greu cu alesul smile

1,005 (edited by patriciuca 12-10-2012 15:51)

Re: Discutii despre Concurs

Multumesc extrem de mult caci mi-ati pus in practica ideea :merci: .Inseamna mult pentru mine.Maine ii voi face un portrez lui Paulie smile .Noroc din partea mea tuturor smile .
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 12-10-2012 16:51[/merge_posts_bbcode]

2 zile am tot ales si am tot facut poze si am ales o poza mai veche dar imi place.Orice s-ar intampla Jerry e tot invingator pentru mine si cred ca asa sunt toate animalutele pentru stapanii lor smile .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,006 (edited by suana 12-10-2012 16:16)

Re: Discutii despre Concurs

Toate animalele sunt frumoase si e normal ca fiecaruia sa-i placa al lui cel mai mult.Eu zic ca la concurs e vorba de fair-play.Si ne putem lauda cu animalutzele noastre dragi  :heart:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

1,007

Re: Discutii despre Concurs

Exact :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,008 (edited by carmeryne 13-10-2012 11:24)

Re: Discutii despre Concurs

Vai,nu-mi pot da seama care animal din imagine este mai dragut smile  toate sunt de laudat  si la fiecare imi place ceva big_smile
BlueZy este atat de simpatica, cum se uita cu privirea aceea curioasa ,de par-ar zice"Ce,ce-am pierdut? " smile  Daissy arata ca un ursulet mic si pufos, iar Jerry parca-si cauta stapana   smile

1,009 (edited by biancadumi 12-10-2012 17:26)

Re: Discutii despre Concurs

BlueZy,este o ea big_smile multumesc

Ramona,Daissy e de milioane,ursuletuuul  :heart:

Patricia,e dulcic foc Jerry  :heart:
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298667_423785481019422_64567090_n.jpg

Va saluta cei 3 sefi (pardon,2 sefi si o sefa) ai casei smile

PS: scuze de offtopic Latifa  :hihi:

- Bianca

1,010 (edited by suana 12-10-2012 18:18)

Re: Discutii despre Concurs

Mulumesc  :heart: Traiasca sefiiiii,Bianca.Oricum noi suntem ,,servitorii'' lor devotatzi.... tongue

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

1,011

Re: Discutii despre Concurs

Ce frumos o privesc cei doi pe BlueZy pare ca ea e sefa smile

1,012 (edited by biancadumi 12-10-2012 18:28)

Re: Discutii despre Concurs

Multumesc Ramo  :heart:  :floare:

Maria,maaaare dreptate ai big_smile chiar daca fiecare are castronul lui,ea se duce,gusta din toate si abia pe urma ceilalti 2 au voie si ei sa manance  smile sa nu mai zic ca daca ea vrea in pat pe perna lui Shiny sau a lui Muchi,ei trebuie sa se dea obligatoriu la o parte,altfel ii latra si ii trage de picioare  smile  smile  :heart:

- Bianca

1,013 (edited by patriciuca 12-10-2012 18:42)

Re: Discutii despre Concurs

Maria ce dulce e Tweety :heart: .Parca te-ar intreba "Ce e asta?"

Cam asa arata si Paulie cand merge in baie si vede masina de spalat smile .

P.S. Scuze de Off Topic.
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 12-10-2012 19:42[/merge_posts_bbcode]

Daca nu am mai participat deloc la concursurile de pe Latifa am doua intebari big_smile :
Un utilizator poate vota mai multi concurenti sau doar unul?
Si cei care participa pot vota?

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,014

Re: Discutii despre Concurs

patriciuca wrote:

Daca nu am mai participat deloc la concursurile de pe Latifa am doua intebari big_smile :
Un utilizator poate vota mai multi concurenti sau doar unul?
Si cei care participa pot vota?

1. Un utilizator poate vota o singura data, un singur concurent.
2. Pot vota si cei care participa.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,015

Re: Discutii despre Concurs

Multumesc mult :merci: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

1,016 (edited by carmeryne 13-10-2012 15:43)

Re: Discutii despre Concurs

Am o intrebare,ca sa zic asa.
De exemplu,daca unui participant nu i se pare clara poza pe care o pune,o poate inlocui cu alta?
Doar de curiozitate.

1,017

Re: Discutii despre Concurs

carmeryne wrote:

Am o intrebare,ca sa zic asa.
De exemplu,daca unui participant nu i se pare clara poza pe care o pune,o poate inlocui cu alta?
Doar de curiozitate.

Nu, poza inscrisa in concurs nu poate fi inlocuita.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,018

Re: Discutii despre Concurs

Multumesc pentru raspunsul rapid smile

1,019

Re: Discutii despre Concurs

@ gaby354 ti-am sters poza pentru ca nu era un portret, perusul era pozat in intregime. Fa o alta poza care sa contina numai capul si posteaz-o.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,020

Re: Discutii despre Concurs

Imi cer scuze hmm

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

1,021

Re: Discutii despre Concurs

gaby354 wrote:

Imi cer scuze hmm

Nu-i nimic, stai linistita. Pune o alta poza pana nu expira timpul. smile

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

1,022

Re: Discutii despre Concurs

latifa te rog sa ma ierti , am participat la concurs cu o poza dar nu stiu de ce oare sa adaugat de 2 ori , iar apoi am inteles ca trebuia doar caputul si am adaugat alta ,, se poate sterge cele 2? daca nu te rugam sa ne descalifici pentru ca am incalcat regulamentul . ne pare rau.multumim  :hug:

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,023 (edited by carmeryne 26-10-2012 17:50)

Re: Discutii despre Concurs

Ohoho ce mutrisoara are Puyu-mic  smile Iar alexelul pare atat de nevinovat,ca un copilas :malex:  E foarte simpatica Dolly cu punctuletul ala negru pe botic :pisica: De Tweety si Cezar...nu mai zic...  :k:

1,024

Re: Discutii despre Concurs

carmeryne wrote:

Ohoho ce mutrisoara are Puyu-mic  smile Iar alexelul pare atat de nevinovat,ca un copilas :malex:  E foarte simpatica Dolly cu punctuletul ala negru pe botic :pisica: De Tweety si Cezar...nu mai zic...  :k:


multumim, asa arata dar cand colo el e un neastamparat in toata regula. ma oftic din cauza pozelor alora. am rugat sa le sterga sau sa ne scoata de tot din concurs.. toate animalutele au ceva aprte,ceva special.

animalutele mele:    2 :malex:    1 :perus:    6 :caine:    2 :pisica:

1,025 (edited by Latifa 27-10-2012 15:26)

Re: Discutii despre Concurs

tomanicoleta wrote:

latifa te rog sa ma ierti , am participat la concurs cu o poza dar nu stiu de ce oare sa adaugat de 2 ori , iar apoi am inteles ca trebuia doar caputul si am adaugat alta ,, se poate sterge cele 2? daca nu te rugam sa ne descalifici pentru ca am incalcat regulamentul . ne pare rau.multumim  :hug:

Am rezolvat.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!