326

Re: Iepuras Pitic

frumos  :pup:

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

327

Re: Iepuras Pitic

Ce scump e!! :heart:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

328

Re: Iepuras Pitic

Iepurii au voie sa manance gazon?  :rusine:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

329

Re: Iepuras Pitic

au voie iarba dar din locuri 100% sigure!!!

- Bianca

330

Re: Iepuras Pitic

buna ziua,
cumpar iepure pitic preferabil berbec in timisoara,
va multumesc

aici moartea e in scopul vietii

331

Re: Iepuras Pitic

De unde pot sa iau fan proaspat pt iepuri? Acela din pet-shop ambalat este bun? :-?

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

332

Re: Iepuras Pitic

da,e bun smile si vezi sa aibe in permanenta smile

- Bianca

333

Re: Iepuras Pitic

multumesc mult Bianca !  big_smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

334

Re: Iepuras Pitic

Buna tuturor! :hug: imi plac mult iepurasii pitici si ieri mi-a venit ideea auzindu-l pe tata ca discuta de ei sa-mi iau si eu unul pentru ca sunt adorabili:Xeu ador animalele dar parintii nu m-au lasat sa tin in casa pisici si caini dar cu un iepuras ar fi de acord:Xmi-ar placea mult sa fie femela si asa pufoasa...mai am un perus verde foarte zapacit :perus: e adorabil il consider un "macho man":))nu-i tace gura deloc

335

Re: Iepuras Pitic

Bine ai venit! big_smile
Sper sa ai noroc cu iepurasul si sa fii fericita  :iepure:

336

Re: Iepuras Pitic

Am fost azi la pet shop si au zis ca nu mai au si nici nu aduc prea curand...si stiu ca au avut unii foarte draguti Cap de leu :heart:  :iepure:

337

Re: Iepuras Pitic

Pai poti sa-ti iei un iepuras de la un crescator daca gasesti prin zona ta big_smile .

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

338

Re: Iepuras Pitic

Alt petshop nu mai ai in oras?

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

339

Re: Iepuras Pitic

Eu sunt  curios cum se inmulteste lucerna/fanul pentru iepuri,deoarece vreau sa pun putina lucerna si fan in curte pentru iepurasi.Se inmulteste prin seminte?Si daca da unde as putea sa gasesc? big_smile

Adaugat: 03-03-2012 16:49

Te rog sa imi spui cum se inmulteste la tara big_smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

340

Re: Iepuras Pitic

Cumperi seminte lucerna dintr-un magazin de specialitate, pui in pamant si cam atat!

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

341

Re: Iepuras Pitic

aha, multumesc mult big_smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

342

Re: Iepuras Pitic

Buna seara,in curand pentru cei interesati pui de iepuri pitici (cap de leu)in poze sunt parinti femela de 600g si masculul de 800g ambi maturi urechile 5-7cm.Timisoara

343

Re: Iepuras Pitic

andredog wrote:

Buna seara,in curand pentru cei interesati pui de iepuri pitici (cap de leu)in poze sunt parinti femela de 600g si masculul de 800g ambi maturi urechile 5-7cm.Timisoara

OOOOOOOOO CE FRUMOSI SUNT :k:

344

Re: Iepuras Pitic

Multumesc frumos de abea astept si eu sa vad ce culori vor avea pui lor

345

Re: Iepuras Pitic

cam cati pui face ?

346

Re: Iepuras Pitic

La prima fatare a facut 6 puiuti acum la a doua vom vedea.Voi pune poze cu siguranta.

347

Re: Iepuras Pitic

si ii vinzi?

348

Re: Iepuras Pitic

Cristal... :heart:
http://i239.photobucket.com/albums/ff87/su-lyn/DSCN0062.jpg
http://i239.photobucket.com/albums/ff87/su-lyn/DSCN0067.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

349

Re: Iepuras Pitic

oo ce frumosi sunt

350

Re: Iepuras Pitic

Foarte frumoasa Cristal

Adaugat: 12-03-2012 20:45

Cat timp are?