26

Re: Iguana Verde

smile incearca dar nu cred ca reusesti big_smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

27

Re: Iguana Verde

thorngravdsen wrote:

Salata verde?? Stai pana te-o manca pe tine. Voiam sa-ntreb ceva; pt ce a mai inventat dumnezeu si iguanele? te poti intelege cu ele? Te plimbi cu ele? Nu folosesc la nimic. Sunt oribile. Si mai si musca.

Parearea ta ca sunt oribile.Fiecare cu ce animal ii place.daca nu iti place nu citi topicul meu.cum la altu ii place cainii mei imi plac reptilele.

28

Re: Iguana Verde

superba iguana! cum am mai spus si la alt topic, nu sunt suficient de curajos sa am o reptila ca anim de companie..dar sunt fascinante!

29

Re: Iguana Verde

sa stii ca asa e

30

Re: Iguana Verde

uhh ce titi pasarica sau papagal sau perus sau nimfa?????nu prea ma pricep la pasari da creasta aia-i totala smile

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

31

Re: Iguana Verde

Paco?Paco e nimfa smile

Adaugat: 02-06-2008 21:47

___________________________________________________________

http://i294.photobucket.com/albums/mm120/Bianca_rikki/PacosiTigru013-1.jpg

____________________________________________________________

e NIMFA(Nymphicus Hollandicus)pied(75% galben si 25% gri) smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

32

Re: Iguana Verde

u da ce skump ii

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

33

Re: Iguana Verde

:angel: Paco iti multumeste :rusine:

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

34

Re: Iguana Verde

pot sa va intreb de ce sau sters postarile lui Morelia?

35

Re: Iguana Verde

Utilizatorului "Morelia" i-a fost restrictionat accesul pentru comportament necuvenit. Toate mesajele sale au fost sterse din forum.
Unicul scop al utilizatorului Morelia a fost acela de a-si face reclama magazinului pe care il detine. Acest forum este unul dedicat iubitorilor de animale care doresc sa discute intre ei despre experientele lor. Nu vrem sa poluam forumul cu utilizatori care urmaresc sa-si promoveze afacerile, folosind metode manipulatoare si subversive.
Morelia a postat mai multe mesaje in sectiunea "Administratie" in care ne cerea socoteala pentru faptul ca nu dorim sa ii promovam afacerea cu reptile. Reclama in forumul Latifa.ro este interzisa.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

36

Re: Iguana Verde

inteleg smile

You and me are friends...you smile,I smile...you hurt,I hurt...you cry,I cry...you jump off a bridge,I'm gonna miss you

37

Re: Iguana Verde

kkkkk.mersi mult

38

Re: Iguana Verde

sunt foarte draguti sa-ti traiaca!!!

iubesc animalele!!!

39

Re: Iguana Verde

Asta e mica mea reptila.....ma bucur sa vad ca sunt multi iubitori de animale

40

Re: Iguana Verde

superba :bravo: sa-ti traiasca!!!!

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

41

Re: Iguana Verde

gratian sa sti ca toate animalele au un scop chiar si musca daca nu este musca nu este broasca nu este sarpe vulturi si asa se destrama tot regnu animal din cauza mustei atunci ce mai zici???
si iguanele is importante cum zice si bianca, echilibreaza numarul insectelor

Adaugat: 02-02-2009 11:44

repti ce micuta ii :rusine: foarte dragutza cate luni are ???

42

Re: Iguana Verde

eu o am de 2 luni cei de la pet shop nu au stiut sa imi zica cat are.....ori cum este foarte traumatizata o sa am mari probleme cu imblanzirea ei.....cei de la pet shop o tineau intr-un acvariu car nu cred ca depasea 20 de cm

43

Re: Iguana Verde

vaiiiii da aia mureau daca il puneau in unu mai mare

44

Re: Iguana Verde

se pare ca da.....din pacate.......

45

Re: Iguana Verde

Ce frumoasa e! :bravo:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

46

Re: Iguana Verde

:heart:

Adaugat: 08-02-2009 18:55

:angel:

Adaugat: 08-02-2009 19:17

:ok:

Adaugat: 08-02-2009 19:19

:ok:

47 (edited by danyto 08-02-2009 19:31)

Re: Iguana Verde

foarte frumoasa!!!!!!cat timp are?si sa-ti traiasca!!!!11111

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

48

Re: Iguana Verde

Am redenumit subiectul.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

49

Re: Iguana Verde

danyto wrote:

foarte frumoasa!!!!!!cat timp are?si sa-ti traiasca!!!!11111

Eu o am de 2 luni dar  cred ca are vreo 4 sau 5

Adaugat: 08-02-2009 23:59

:ok:

50

Re: Iguana Verde

ma gandeam eu dupa tepii din spate smile smile smile

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10