626

Re: Metisi (Corcituri)

vai ce mare a crescut :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

627

Re: Metisi (Corcituri)

E frumos foc smile mai degraba e un metis de flat coated retriever,deoarece are blana mai scurta,iar din cate stiu la cei negrii nu e permis pic de alb  hmm

- Bianca

628

Re: Metisi (Corcituri)

Stiu ca e metis dar pentru mine nu conteaza noi il iubim oricum  :pup:

629

Re: Metisi (Corcituri)

Bursuc,Bombonel si Lupu'  smile  :caine:  :caine:  :caine:

630

Re: Metisi (Corcituri)

Shiny  :floare:

http://i611.photobucket.com/albums/tt200/biancadumi/081.jpg

- Bianca

631

Re: Metisi (Corcituri)

Superbi :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

632

Re: Metisi (Corcituri)

Frumosi foc toti big_smile
Noi ieri am trecut printr-o sperietura groaznica. Am iesit la poarta pentru cateva minute.Mama a iesit si ea lasand poarta intre deschisa. Nero a iesit imediat pe poarta iar apoi incearca sa-l mai prinzi. Fugea ca disperatu pe strada cum a vazut ca o masina vine spre el a intepenit daca acel sofer nu punea frana mi-l termina. Cand l-am luat in brate nu stiai care tremura mai tare eu sau el.

633

Re: Metisi (Corcituri)

Vai de mine.E asa de "cuminte".Dar cred ca l-ai iertat imediat pentru ca e o scumpete :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

634

Re: Metisi (Corcituri)

Normal ca l-am iertat imediat saracu si el s-a speriat rau  :heart:

635 (edited by carmeryne 30-10-2012 14:55)

Re: Metisi (Corcituri)

Azi am primit un puiut de catel :heart: este atat de mic :hihi:  Prietena de la care l-am primit zice ca e  pekinez,dar nu pare 100% Oricum nu conteaza,e un scump,o sa pun poze mai tarziu...
  Ceva sugestii de nume?(e baiat)  Cine vrea sa-i fie nas? smile

636

Re: Metisi (Corcituri)

Negri big_smile knd o sa am posibilitatea sa am cate animale vreau, o sa/mi iau un bichon frise j o sa/i pun numele Negri chiar daca o sa fie alb  smile

Niciodata nu vei afla cat de puternic esti, pana cand "a fi puternic", este ultima solutie care ti-a mai ramas.
-Marina-
Mi dispiace piccolino! :cry:

637

Re: Metisi (Corcituri)

Poze noi cu Nero crestem din ce in ce mai mari si mai frumosi :hihi:

638

Re: Metisi (Corcituri)

Frumos  :heart:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

639

Re: Metisi (Corcituri)

Vai ce mare s-a facut,nu l-am mai vazut de mult :heart: .Sa ii dai un pupic din partea mea :hihi: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

640

Re: Metisi (Corcituri)

Multumim mult si noi va pupam

641

Re: Metisi (Corcituri)

Mickey  smile

642

Re: Metisi (Corcituri)

Ce frumos e :wow: Sa-ti traiasca! smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

643

Re: Metisi (Corcituri)

Multumesc!  smile

644

Re: Metisi (Corcituri)

carmeryne wrote:

Mickey  smile

Wow  :wow:  e minunat,asa de mic si de nevinovata,are o fata asa de dragalasa imi vine sa-l pap :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

645

Re: Metisi (Corcituri)

ce dragalas este :heart:

carmeryne wrote:

Mickey  smile

Animalele sunt lumea mea! :heart:

646

Re: Metisi (Corcituri)

Foarte dragalas  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

647

Re: Metisi (Corcituri)

carmeryne wrote:

Mickey  smile

Ce mic si ce frumos e sa-ti traiasca si sa te bucuri de el :heart:
Poze noi cu Nero. Mai nou musca pe oricine ma cearta big_smile Il iubesc enorm :heart:

648

Re: Metisi (Corcituri)

Superb :hug: E tot negru,numai o labutza o are alba smile asta-mi place la el.

649

Re: Metisi (Corcituri)

maria95 wrote:
carmeryne wrote:

Mickey  smile

Ce mic si ce frumos e sa-ti traiasca si sa te bucuri de el :heart:
Poze noi cu Nero. Mai nou musca pe oricine ma cearta big_smile Il iubesc enorm :heart:

Frumosule :heart: .Ce mare te-ai facut.Esti cuminte?Multi multi pupici :pup: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

650

Re: Metisi (Corcituri)

asta este catelusul meu din jessy  :heart:  o sa-l  dau unei prietene maine -sau luni

Animalele sunt lumea mea! :heart: