626

Re: Iepurasi

Azi am facut un amestec de cereale pentru toti big_smile Am pus:porumb,grau,orz,ovaz,floare soarelui,srot de floarea soarelui,granule lucerna si niste pelete rotunde,verzi.Cu 20 lei am facut aproape 10 kg de mancare si eu inainte dadeam pe 1 kg 10 lei smile

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

627

Re: Iepurasi

Rozi si Ami smile

http://raramonik.sunphoto.ro/

628

Re: Iepurasi

: Nyx moare.Poveste clasica.Ieri era bine,happiness,veselie.Azi nu.Respira greu si nu misca deloc.Veterinarii..dau din umeri."Eh,nu sunt sanse.Dar..va putem recomanda niste medicamente!Doar ca..foarte scumpe."
Si-asa toata lumea l-a privit mereu ca pe un fel de mancare,si pe el,si pe Ricã,ce a murit tot oe neasteptate.

629

Re: Iepurasi

Buna , azi primesc doi iepurasi dar nu stiu cam nimic despre ei  :hihi: Voi pune poze .
Nu stiti cum sa deosebesc sexul iepurelui ? Varsta lui ? Si nu stiu nici ce rasa sunt  :furios: Multumesc anticipat

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !

630

Re: Iepurasi

Buna, uite aici gasesti toate informatiile necesare http://www.4animale.ro/animale-mici/iepuri/ ,  daca sunt pui e foarte greu de deosebit sexul cat despre rasa lor cand ii primesti pune cateva poze cu ei si poate o sa ne dam seama :iepure:

631 (edited by Ralu_Wuinner 05-03-2015 11:57)

Re: Iepurasi

Ok voi pune poze . Pai persoana respectiva a spus ca au 5 sau 6 luni ..... Multumesc
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 05-03-2015 11:45[/merge_posts_bbcode]

Si avand in vedere ca sunt negru si altul gri m-am gandit sa le pun nume grey si blak

[merge_posts_bbcode]Adaugat: 05-03-2015 11:57[/merge_posts_bbcode]

Niste sugestii despre nume ? de la voi nu de pe siteuri  :iepure:  Stiu despre ei ca unul e mare altul mai mic si varsta lor aproximativa si culoarea  :iepure:

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !

632

Re: Iepurasi

pe iepurasul meu il cheama tobi, cand o sa ii primesti si o sa ii vezi o sa iti vina pe moment nume potrivite lor

633

Re: Iepurasi

Buna..are cineva iepuras toy..aveti idee de unde pot achizitiona un iepuraș pitic...sunt din buc...multumesc