151

Re: *Poze pisici*

superba ! :pup:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

152

Re: *Poze pisici*

Multumim! :floare:

Adaugat: 09-09-2011 18:12

:)Pufi ,din nou! :heart:  :heart:  :heart:

153

Re: *Poze pisici*

cred ca statea confortabil pe frigider.. smile

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

154

Re: *Poze pisici*

dana1 wrote:

cred ca statea confortabil pe frigider.. smile

Da,este unul din locurile ei preferate ,de unde poate supraveghea tot ce misca.In topul preferintelor ei,ca si loc de relaxare,pe primul loc se situeaza o cutie de produse Avon(cea cu care se trimit prin curier)in care deabia incape(are totusi 6 kg).Si asta se intampla in ciuda faptului ca are cort de la Purina,vreo cateva perinite ale ei,un patut micut cu saltea......

155

Re: *Poze pisici*

are personalitate.. smile

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

156

Re: *Poze pisici*

ce fatzuca  frumoasa si scumpa are printesica ! :pup:

comorile mele : felix - labrador retriever :heart: Albert - bichon maltese :heart:-Simina-

157

Re: *Poze pisici*

:bd: Multumim frumos! :heart:  :heart:  :heart:

158

Re: *Poze pisici*

Pun si eu poze cu Albitsa :pisica: ...Pisica care sta momentan la bunicuta :pup:

Adaugat: 30-12-2011 09:02

Scuzati mesajele unul dupa altul :rusine: dar nu-mi pot edita mesajele sad ...Cu toate c-as dori mult...

Daca ai pisica...

Daca ai pisica, ai sa-nveti sa torci;
ai sa-nveti sa mangai dar sa nu te-ntorci.
Ai sa stii pregeti daca e nevoie
dar sa ai curajul sa faci ce nu-i voie.
Daca ai pisica, stii deja, prea bine,
Ca cel ce iubeste vine el la tine;
n-ai sa cauti blidul unde nu-i mancare
si-ai sa stii sa sfasii, n-ai sa taci cand doare.
Iti vei lua tu insati orice vrei, de-oriunde,
fara sa lasi temeri, griji sa te inunde.
Viata e prea scurta, tacerea nu e mica.
Ai sa-nveti trairea, daca ai pisica.
 
Nu stiu cine este autor...A scis-o Messa .am luat-o de aici:http://www.hanuancutei.com/forum/conten … ntry625961

Adaugat: 31-12-2011 12:49

fetitsakuokikaprui wrote:

Scuzati mesajele unul dupa altul :rusine: dar nu-mi pot edita mesajele sad ...Ce toate c-as dori mult...

Acum poti  wink

Adaugat: 01-01-2012 17:27

Latifa wrote:
fetitsakuokikaprui wrote:

Scuzati mesajele unul dupa altul :rusine: dar nu-mi pot edita mesajele sad ...Ce toate c-as dori mult...

Acum poti  wink

Va multumesc frumos din toata inima! :heart:

Nu e grav cand vorbesti cu peretii,e mai grav cand peretii vorbesc cu tine=)

159

Re: *Poze pisici*

In timp ce ma jucam cu pisicutul meu... :heart:

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

160

Re: *Poze pisici*

Adorabil...este atat de dulce :heart:

1 iepure:Linda;4 pisici:Kamy,Misa,Lory,Aurora;4 caini:Lissa,Cody,Pluto,Puffy,Labau.
Un animal are sufletul mai bun decat 100 de oameni.
(Maria)

161

Re: *Poze pisici*

anamariarodica wrote:

Adorabil...este atat de dulce :heart:

Multumesc  smile !

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

162

Re: *Poze pisici*

Sa va arat poze cu copii mei care au crescut intre timp si sunt minunati :heart:  :heart:  :heart: BEHLUL SI KITTY

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

163

Re: *Poze pisici*

Sunt foarte frumosi sa-ti traiasca  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

164

Re: *Poze pisici*

Multumesc Estera multumesc din suflet :pup:

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster:

165

Re: *Poze pisici*

Pregatiti pentru Craciun!

166

Re: *Poze pisici*

ce dragutz.si eu si Tuturica suntem pregatite de Craciun.Sarbatori fericite! :lma:  :sanatate:  :sanatate:  :succes:  :succes:  :heart:  :heart:  :heart:  :pisica:  :pisica:  :lma:

I'm never going back
The past is in the past!

167

Re: *Poze pisici*

smile Salutare, :floare: am 2 pisici :pisica: siameze,un motan pe nume Figaro si o pisicuta pe nume Pitzi!Amandoi sunt niste :heart:  :heart:  indragostiti! :heart:  :heart:  :pisica:

L A D Y
L A D Y
1D

168

Re: *Poze pisici*

Dolly  :heart:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

169

Re: *Poze pisici*

Miky sau Pufaila este o pisicuta tare independenta wink

http://raramonik.sunphoto.ro/

170

Re: *Poze pisici*

De asta te sperii noaptea.
Frumoasa foc, sa iti traiasca.

http://ricas.sunphoto.ro/

171

Re: *Poze pisici*

smile)ms..ms..cum se zice..la mai multi nu?:))

http://raramonik.sunphoto.ro/

172

Re: *Poze pisici*

titus a noastra

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !