376

Re: Ciobanesc caucazian..

sash al meu la 1 an si 2 luni si 80kg

377

Re: Ciobanesc caucazian..

sa`ti traiasca :caine:

Ma laud cu :2 teckeli 2 beagle 2 copoi ardelenesti 2 ciobanesti carpatini si 1 whippet

378

Re: Ciobanesc caucazian..

Frumos Sorin.

Si noi ne bucuram de putina zapada....

http://i239.photobucket.com/albums/ff87/su-lyn/DSCN0010-1_zps5332a4d1.jpg

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

379

Re: Ciobanesc caucazian..

buna ,sunt nou pe aici,am o catelusa caucazian de 3.5 luni si are 22 de kg .este o greutate normala la varsta ei ?
am vazut ca voi sunteti mai priceputi ,eu nu am mai avut ciobanesc caucazian.
poate cineva sa mi spuna
multumesc

380 (edited by suana 02-11-2013 09:20)

Re: Ciobanesc caucazian..

:bang:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

381

Re: Ciobanesc caucazian..

Nu rade nici macar o data?
Superb exemplar.

http://ricas.sunphoto.ro/

382

Re: Ciobanesc caucazian..

Rade el dar in sinea lui  big_smile  E un ,,copil ''foarte serios ,cu un temperament si caracter minunat .  :heart:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus:

383

Re: Ciobanesc caucazian..

Superb big_smile

L A D Y
L A D Y
1D

384

Re: Ciobanesc caucazian..

Bonny este o fetitza de caucazian,momentan are 5 luni.S-a alaturat marii noastre familii vara asta  :heart:

Tratamentul umanitar al animalelor,bazat pe compasiune si respect,este un drept al omului.
3 chow-chow,1 ciobanesc caucazian,1 mare alexandru,3 perusi,4 nimfe,2 borke,1 iepuras pitic
:perus:  ~ Ramona ~ :perus: