401

Re: Hamsteri sirieni

Nu prea se omoara ei cu fanul. O mana de fan le ajunge pe luna. smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

402

Re: Hamsteri sirieni

Porto  :heart:

- Bianca

403

Re: Hamsteri sirieni

De azi sunt fericita mamica a unui hamster sirian . E mascul , il cheama Sid si e inca puiut. Va pun o poza cu el ca nu am facut mai multe sa nu il stresez cum e prima lui zi acasa.  big_smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

404

Re: Hamsteri sirieni

Sa iti traiasca :hihi: .E asa de dragut :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

405

Re: Hamsteri sirieni

Multumesc  smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

406

Re: Hamsteri sirieni

Awww,ce frumos e smile dupa ce se acomodeaza asteptam mai multe poze,are o culoare foarte frumoasa  :heart:

- Bianca

407 (edited by Estera 20-12-2013 15:09)

Re: Hamsteri sirieni

Multumesc Bianca  :pup:  Normal ca o sa revenim cu poze . Inca este cam timid  :hihi:  dar se va acomoda el.
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 20-12-2013 3:09:38 pm[/merge_posts_bbcode]

Am revenit cu cateva poze. Nu sunt clare ca se misca in continuu micutul  :hihi:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

408

Re: Hamsteri sirieni

Wooow,ce culoare are  :heart:  un lila cu alb,e superb  :floare:

- Bianca

409

Re: Hamsteri sirieni

Da si mie imi place culoarea. Era singurul asa de unde l-am cumparat.

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

410

Re: Hamsteri sirieni

Nu-ti fa griji ,Rhinuta face asta chiar acum !
Ori face pui sau isi face cuib [undeva unde pune puii , si nu ar trebuii sa ii atingi ori sa schimbi talasul ]
Sa stii ,eu care am detinut si detin hamsteri,nu sunt el > :einstein:  ,dar stiu ca stiu ceva despre hamsteri ......

Animalele sunt cei mai speciali prieteni ,nu trebuie sa ii uitam!

411

Re: Hamsteri sirieni

Poze noi cu Sid  smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi