26 (edited by Latifa 13-09-2012 15:11)

Re: West Highland White Terrier

multumesc,de la Canisa Fantasy din Timisoara(nu stiu daca aveam voie sa spun numele), si pt "mihaela111"-este rasa pura deoarece Westie nu tine urechile sus daca nu e pur  smile

27

Re: West Highland White Terrier

cretzolina wrote:

buna,nu prea am vazut pe nimeni care sa aiba Westie!sunt tare dragalasi,si ieri mi-am cumparat un baietel,are 3 luni...dar nu de la pet-shop( :furios: ii tin in niste conditii...) va pun niste poze sa il vedeti  big_smile

:heart: E superb :heart: .Ce a facut Fifi cand l-a vazut?

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

28

Re: West Highland White Terrier

nu Fifi,Bibi...se uita luuuung   smile

29

Re: West Highland White Terrier

:hihi:  daca era  de la o canisa trebuia sa-l  dea cu pedigree,din cate stiu eu  :hihi:

cretzolina wrote:

multumesc,de la Canisa Fantasy din Timisoara(nu stiu daca aveam voie sa spun numele), si pt "mihaela111"-este rasa pura deoarece Westie nu tine urechile sus daca nu e pur  smile

Animalele sunt lumea mea! :heart:

30

Re: West Highland White Terrier

cretzolina wrote:

nu Fifi,Bibi...se uita luuuung   smile

Scuze eu am ramas cu Fifi big_smile .sa se uita Coco cand il vedea pe Jerry.E minunat sa iti traiasca.Cat a costat?

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

31

Re: West Highland White Terrier

940 ron...e un dulce :heart:  :heart:

32

Re: West Highland White Terrier

Nu a fost scump.E un dulce.Imi place la nebunie rasa :heart: .

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

33

Re: West Highland White Terrier

este foarte frumos,sa-ti traiasca! smile pacat ca nu te-ai informat inainte sa il cumperi,"canisele" acestea,care au "marfa" tot timpul anului se aprovizioneaza de la fermele de caini din Ungaria/Germania,unde sunt crescuti in conditii groaznice.Preturile unui exemplar fara pedigree,variaza intre 100-150euro,tu l-ai luat dublu,mai puneai inca cateva milioane si iti cumparai un exemplar cu pedigree.Nu iti spun cu rautate,doar ca sa sti pe viitor,oricum,conteaza sa fie sanatos! smile

-Ioana-

34

Re: West Highland White Terrier

Unde e oare butonul de "like" pentru Ioana ? as fi avut nevoie acuma  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:

- Bianca

35

Re: West Highland White Terrier

da asa e,dar e sanatos,vioi...si tare jucaus....a fost si la medic la control...ps cei care mi l-au adus au spus ca puii sunt fatati si crescuti la ei acasa(aveai si alte rase,sau cel putin asa am vazut la ei pe site)...important e ca a ajuns la mine si eu am grija de el  :heart:

36

Re: West Highland White Terrier

multumesc!s-au scos reputatile sau doar la mine nu se vad? hmm
ma bucura acest fapt! smile sa ai grija,piata din Romania este plina de inmultitori si de bisnitari,in adevaratul sens al cuvantului.Si eu am facut aceeasi greseala ca si tine,nu am platit pe el,dar drumul+tratamente,peste tratamente am ajuns cam pe la 200e,oricum rezultatul conteaza. smile

-Ioana-

37 (edited by cretzolina 18-06-2013 14:01)

Re: West Highland White Terrier

dar pe aici nu are nimeni Westie?? sad
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 18-06-2013 14:01[/merge_posts_bbcode]

caut fetita pt Max!!!!! smile

38

Re: West Highland White Terrier

Westy - e printre cele mai dragalase rase de caini smile

Au un catelus Cezar de 5 ani....

39

Re: West Highland White Terrier

Westie :heart:  :heart:

L A D Y
L A D Y
1D