26 (edited by alexnutzu 10-06-2013 18:55)

Re: Malamut de Alaska

multumesc
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 04-03-2013 11:34[/merge_posts_bbcode]

In cateva zile voi pune poze noi  smile

[merge_posts_bbcode]Adaugat: 10-06-2013 18:55[/merge_posts_bbcode]

El e Max si are 8 luni si 4 zile  big_smile si face numai prostii, mananc orice, mai putin mancare de caini smile)

----Alex----  :nimfa:  :grey: + Max :X

27

Re: Malamut de Alaska

Salut. As dori si eu sa "adopt" un malamut de alaska ,doar ca nu sunt sigur daca e potrivit. Ma refer la faptul ca am si un Shitzu mascul si as dorii sa-mi iau o femela malamut. Puteti sa-mi dati cateva informatii daca i-ar face ceva, daca s-ar intelege sau nu...Am mai avut un labrador , nu pot spune ca am foarte multa experienta in a dresa in toate felurile dar ma descurc.

28 (edited by gaby354 21-07-2013 19:09)

Re: Malamut de Alaska

In istoricul rasei scrie ca sunt agresivi cu alti caini,deci nu cred ca e idee buna + ca nu o sa iti dea nimeni pe gratis.  neutral

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

29

Re: Malamut de Alaska

Nu a spus nimeni ca vreau pe gratis,Doamne fereste,vreau doar cateva informatii.

30

Re: Malamut de Alaska

Ai zis ca vrei sa adopti... hmm

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.