26

Re: Revoltator!

Oamenii aia merita sa fie agatai in carlig si aruncati la rechini pana nu mai ramane nimic din ei.Cum sa faci asa ceva unor pisicute nevinovate?Ce au avut cu ele  :furios:  :furios:  :furios:  :furios:  :furios:  :furios:   :cry:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

27

Re: Revoltator!

cand am vazut si am citit am fost foarte surprinsa.am inceput sa plang si sa ma tavalesc pejos de suparare(nici chiar asa) :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: cum pot oamenii aia sa le faca acest lucru unor pisici nevinovate?!nu-mi vine sa cred ce vad!!!!!!!!!!! :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:   :cry:  :cry:  :cry:  :cry: nu-mi plac acesti oameni.cum a spus ea(el cred scuze) trebuie aruncati la rechini.ce fapta rea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

I'm never going back
The past is in the past!

28

Re: Revoltator!

Drept sa spun nu m-am putut uita la filmulet si nici nu cred ca rezistam pana la jumatate macar.Nu pot sa cred.In fiecare zi stau si ma intreb cum ar fi lumea fara tehnologie si masini si toate prostiile astea pe care le-a creat omul ca sa-i fie mai usoara viata.Pai daca continuam asa in loc sa ne facem viata mai usoara o sa incepem sa poluam din ce in ce mai mult si o sa ne omarim singuri...cat despre animale...ce sa mai spunem...titlul spune tot...REVOLTATOR!

The trill of the kill,you fell,is a sin.

29

Re: Revoltator!

Am gasit aceasta imagine pe facebook. Dumnezeu sa ma ierte!