1 (edited by Sandryta 13-02-2009 18:35)

Topic: Revoltator!

http://www.libertatea.ro/stire/pisici-v … 27766.html
...... NU POT SA CRED ce le face pisicutzelor :furios: :furios: :furios:

2

Re: Revoltator!

nu pot sa cred yikes: :cry:
nu credeam k poate exista si asa ceva :furios:
ar trebuii sa le faca ceva la acei oamenii de ce ii lasa :cry:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

3

Re: Revoltator!

Doamne fereste! Biata pisica! Era atat de frumoasa! Oameni fara mila! :cry: :cry:

Adaugat: 23-02-2009 21:54

Biata pisica! Cum a bagat-o in apa si cum i-a infipt carligul in ceafa! :furios: :furios: :furios:  :cry:

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

4

Re: Revoltator!

bai ce cretini!ma intreb de ce draq au mai facut filmuletul asta......ce  dardaiau saracutele!eu n-am putut sa ma uit la tot!iubesc la nebunie pisicile.sper ca cei care au facut filmul sa sfarseasca mancati de rechini........sau fierti in ulei!

5

Re: Revoltator!

sunt prosti da ce de parca romanii is mai brezi daca ar afla ca fac bani din asta cred ca ar face-o si ei

6

Re: Revoltator!

Doamne ce oameni farasuflet......sa se arunce ei ca momeala daca vor sa prinda rechini.....Dumnezeu nu ne-a facut numai pe noi.......Si mai si bat palma penmtru succesul lor.Saracutele pisicute...... :cry:

I love animals :heart:

7 (edited by NokiGP 13-05-2009 11:08)

Re: Revoltator!

Am ramas fara cuvinte :cry: .Aproape am inceput sa plang :furios: :furios: :furios: Sa se arunce ei in apa sa moara sfasiati de rechini nu sa pescuiasca cu saracutele pisici :furios: Nu-mi vine sa cred...ce oameni fara suflet :furios:

Love animals!!!

8

Re: Revoltator!

niste primitivi......prea putina ratiune...

RIP Nero n.22/9/09-d.24/4/10

9

Re: Revoltator!

nu pot sa vad asa ceva sad(

10

Re: Revoltator!

sper ca pe lumea cealalta sa ii manance pe ei rechinii

11 (edited by larysuka96 30-09-2009 20:33)

Re: Revoltator!

Am ramas socata,nu pot sa cred,sa se bage ai in apa sa fie sfasiati de recini nu bietele animalute:cry:Chiar nu au suflet!!!:furios:

:heart: PinK Angel :heart:

12

Re: Revoltator!

Dumnezeu le da asa cum le trateaza si ei pe pisicute!

Gabriela

13

Re: Revoltator!

yikes yikes yikes Doamne fereste!! :cry: :cry: :cry: eu iubesc enorm pisicile...sunt preferatele mele :cry: cum ar putea cineva sa faca asa ceva?CUM??e nedrept fata de fiintele astea nevinovate... :cry: :furios:

Dudix says that u're fake wink

14

Re: Revoltator!

Offf ce idioti(scuzati limbajul) cum sa faca asa ceva bietelor pisici :furios:  :furios: :furios: :furios: :furios: :furios: NU E NORMAL
Dar lasa ca Dumnezeu nu bate cu paru'
Mai cunosc eu pe unii care joaca fotbal cu pisicile, si dupa ce s-au saturat le dau foc :cry: :furios: :furios: :furios: offf...
Dar ii pasa cuiva? Bineinteles lor le pasa doar de masinile lor de lux la bietele fiinte nici nu se gandesc

Good friends are like stars,you don't always see them,but you know they're always there.:)

15

Re: Revoltator!

sad(:((:((:((:((nu pot sa ma uit la asa ceva.ma doare inima cand vad asa ceva.nu stiu de unde atata cruzime in lumea asta.toti ticalosii care fac asa ceva animalelor...sa dea Dumnezeu sa simta si ei aceiasi durere la care au supus bietele pisicute!!!

16

Re: Revoltator!

nici nu m-am uitat la filmuletz si nici nu o sa ma uit din ce am citit k ati scris...!!!!!! nici nu ma pot exprima in cuvinte... :furios: :furios: :furios: :furios:

Adaugat: 18-02-2010 13:39

eu nu stiu dc ati postat filmuletzul ala idiot!!!! va jur k nu m-am uitat la el! ati descris voi destul de bine.. :cry: :cry: :cry: incat sa-mi dau seama ce s-a intamplat! nu  am cuvinte! si va rog sa nu mai  postati filmuletze in kre au animalele de suferit din cauza unora fara pic de suflet!!!! :pls: :pls: :pls: :pls: :pls:

^ :heart: Ello :heart: ^

17

Re: Revoltator!

Si eu ma intreb in fiecare zi cum pot exista astfel de oameni...daca se pot numii oameni. Poate ca ar merita mai mult sa traiasca liberi pe pamantul asta animalele decat noi. Il merita mai mult. Sper sa aibe parte de ce este mai rau in viata sau dupa aceasta, "oamenii" care chinuie animalele, sau sa nimereasca intr.o jungla sa ii chinuie si pe ei ANIMALELE.

Un spitz corcit cu pechinez (Bella) , 2 nimfulini (Mango si Ares). Ingerasii: un roborovsky (Pufu)    [ Sabrina ]

18

Re: Revoltator!

doamne.. abia daca m-am uitat! yikes ... asta-i omu' ... :cry: .. noi nu putem sa ne uitam..dar ei au si curajul sa faca asta..si ii mai si amuza..

Ana :heart:

19 (edited by raluky4 21-03-2010 18:25)

Re: Revoltator!

Vai de mine! ce oameni fara suflet! Nici in epoca de piatra nu cred ca trata cineva asa niste animale!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

20 (edited by cutegirl 21-03-2010 18:34)

Re: Revoltator!

Oamenii aceia nu sunt normali :furios: Lor le-ar placea sa fie  momeala pentru rechini ? :cry:  :cry: :wow:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

21

Re: Revoltator!

:furios: oameni aceia()daka pot fi numitzi asa)nu-s normali..nu au nimic omeneste in ei de fac aceste lucruri?! :cry:

22

Re: Revoltator!

Traim intr-o lume cruda!Nimic nu ne mai mira!UMANITATEA a disparut odata cu instalarea NEPASARII.Nu numai animalele au de suferit ci insasi oamenii[copiii in special] :angel:   :furios:

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare:

23

Re: Revoltator!

saracuta pisicuta!!!ai dreptate Sandryta daca ar fi rechini si in Romania sunt sigura ca si romanii ar folosii demult aceasta metoda groaznica  poate chiar si mai rau...

-Ioana-

24

Re: Revoltator!

Haina Din Blana De Pisica????


Ia uitati ce anunt am gasit (pe site-ul euanunt.ro), nu mi-a venit sa cred!!!!

..."haina este din blana de pisica neagra, lunga pana la glezne - imbracaminte - ramnicu valcea 0763653155 (+)
Vezi anunturi similare pe alte siteuri"                                                                                                                                                                     Doamne Fereste!!!!!

25

Re: Revoltator!

Eu nu am putut sa ma uit imi pare rau eu iubesc prea mult animalele si in special pisicile,eu daca asi avea o putere mare fereasca Dumnezeu ce ar patii oamenii accea cum zicea cineva mai sus ar trebui fierti in ulei sau dati la rechini ca momeala :furios:  :furios:  :furios: ii urasc din tot sufletul meu pe diavolii aiea ca oameni nu pot fi numiti si nici animale ca jicnim animalele stiti ce cred eu ca nici diavolu nu ii primeste in iad cand mor ii urasc :furios: .

Asi simti ca ma sufoc daca nu ar exista animalute pe pamant,Behlul,Kitty si Fulg :pisica::hamster: